reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jugoslawa hihi dobre z tym wozkiem:)

Luxi pewnie ze bola ale staram sie za duzo nie narzekac bo byscie mnie wyklely hihi
Ju czuje sie jak hipopotam a gdzie tam do stycznia.Po pol godzinnym chodzeniu lezalabym i wyla bo i nogi i kolana i kregoslup i miednica,ale co zrobic.Byle bylo dobrze i u zacisnietymi zebami i lzami w oczach sie to jakos przetrwa
no juz walsnie sie nie chialam pytac czy jak balon sie czujesz
 
reklama
Hihi sama ocen

Nie smiac sie z polara to nie ja przytylam tylko on sie skurczyl :D

O rany teraz zauwazylam na tej drugiej fotce wyszlo jakbym rozszepy miala ale dzieki Bogu nie mam...nie wiem czemu na foti tak wyszlo
 

Załączniki

  • 1448639285788.jpg
    1448639285788.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 41
  • 1448639330663.jpg
    1448639330663.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 42
  • 1448639343453.jpg
    1448639343453.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 53
  • 1448639360863.jpg
    1448639360863.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 39
Hihi sama ocen

Nie smiac sie z polara to nie ja przytylam tylko on sie skurczyl :D

O rany teraz zauwazylam na tej drugiej fotce wyszlo jakbym rozszepy miala ale dzieki Bogu nie mam...nie wiem czemu na foti tak wyszlo
ja nadal twierdze, ze masz pilke i zobacz jak szybko zaczal Ci rosnac i jak rosnie, boisz sie, ze jeszcze do porodu urosnie?
 
Licze sie z tym bo mam wrazenie ze z dnia na dzien jest wiekszy...bardziej boje sie ze beda problemy z kregoslupem,biodrami i kolanami bo juz sa a jak jedzcze urosne to bedzie jeszcze gorzej pewnie
 
aschlee: ale brzusio piękny :D Nie dziwne, że dziecię się tak wierci jak ma takie lokum :D Na tym ostatnim zdjęciu pięknie wyglądasz, tak cudnie...normalnie kwintesencja kobiecości :) Przykro mi, że musisz się tak męczyć, ale może w nagrodę córcia będzie aniołkiem i będzie ładnie jadła i spała, robiła zdrowe kupki i tak dalej :D Trzeba się czegoś trzymać :)
 
Luxi eee tego nawet nie boje sie bo wiem ze potem szybko to skoryguje w wolnych chwilach gdyby bylo licho to jeszcze silownia dojdzie do tego i bedzie dobrze :) juz nawet znalazlam filmiki jak cwiczyc z dzieckem hihi

Jugoslawa no staram sie tak myslec chociaz lekarz ostatnio walnal tekstem ze tak ruchliwego dziecka to jeszcze nie widzial i ze na pewno po porodzie na nude narzekac nie bede mogla...hmm zobaczymy bo starsza Corka to byl urwis oczy dookola glowy trzeba bylo miec i w sumie do tej pory tak jest :D
 
Hej ja odpadam ze staran conajmniej na pol roku a moze rok zanim wyrownamy meza wyniki nasienia tak zeby nam sie udalo wiec zycze wam wszystkiego dobrego ja znikam z forum musze odpoczac
 
reklama
Hej ja odpadam ze staran conajmniej na pol roku a moze rok zanim wyrownamy meza wyniki nasienia tak zeby nam sie udalo wiec zycze wam wszystkiego dobrego ja znikam z forum musze odpoczac
Luska życzę szybkiej regeneracji mężowi ....a tobie solidnego odpoczunku i porządnego resetu ... i mam nadzieje ze nim się obejrzysz zawitasz tu z powrotem ....

Ja mam podobnie .... moj cykl dobiega konca ,kuracja m tez ...niedługo sadny dzień .... przeczucia malo optymistycznie .... cos czuje ze znikne na zawsze z forum ...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry