reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
hej ja od rana w dobrym humorze :biggrin2: po pierwsze bede ciocia, moja bratowa jest w ciazy, moj braciszek sie postaral :-D po drugie zima zaczynam prace w jego sklepie na normalna umowe z zusem, takze ciesze sie niezmiernie, bo w koncu zostawie tamta prace i wiecej bede zarabiac :-D moi rodzice przeszczesliwi, ze wnuk bedzie :biggrin2: my zgodnie z planami za rok wracamy do staran, ale wczesniej, bo jakos na wiosne juz :biggrin2:
 
Hej laski,

lux: to same dobre wiadomości przynosisz :D Super :D

misia: w końcu nasze @ przestaną przychodzić ;)

U mnie dzisiaj wietrzny dzień. Słoneczny, ale wiaterek nieźle daje. Czekam wciąż na @, bo dzisiaj 34dc. Ostatni cykl miał dzień więcej, więc myślę, że na dniach dostanę. A jak nie to pewnie będę pędzić do lekarza, po luteinę na wywołanie...wolałabym tego uniknąć. Niech sama zołza przyjdzie.
 
Misia tulam kochana.I trzymam kciuki za kolejny cykl

Jugoslawa a moze los przygotowal niespodzianke i @ nie przyjdzie

U mnie tez w koncu chlodniej a na noc zapowiadaja burze
 
moja szwagierka mowi dzis do mnie, ze jest zmeczona, bo byla u faceta na urlopie i caly tydzien musiala sie zajmowac corka Julia...i jest taaaaaka zmeczona, no tak, bo tu babcia bawi dziecko a tam przyszlo jej zajmowac sie sama dzieckiem i sie oczy otworzyly i mowie do niej i ty chialas drugie dziecko? powiedzialam jej, ze moja bratowa jest w ciazy, no coz, zazdrosc bylo widac i juz byly glupie komentarze... brak slow​
 
reklama
Hej kochane:-)


Moniusia kochana to rzeczywiscie mieliscie ciezki dzien, ale trzymam ogromne kciuki, aby wszytsko poszlo dobrze i tylko tak musisz myslec. Domyslam sie, ze w klinice rozne sa sytuacje i przypadki, ale gleboko wierze, ze u Was bedzie dobrze. A no i portfel sie znalazl, to dobry znak:tak:


Karola kochana trzymam kciuki i za Ciebie, gratulacje rezulatatow walki z kilogramami:-)


Misia fajne panokietki:-)


Jugoslawa kochana robilam kotlety z piersi kurczaka, ziemniaczki, fasolka szparkagowa z bulka tarta oraz chlodnik z ogorkow, a na deser byla mrozona kawa z bita smietana, sama ubijalam hehe:-D


Luxi ale super wiesci kochana, ciesze sie bardzo, super, ze nowa praca i pewna, tak trzymac:tak:


Misia a to wredny malpiszon, trzymam kciuki za nastepny cykl kochana:tak:


Jugoslawa niech @szybko przychodzi, a potem idzie precz na dlugi dlugi czas:tak:


Cytrynka fajna sukienka, podobaja mi sie takie tradycyjne stroje:tak:

U nas juz chlodniej, slonecznie, ale juz zmarzlam hehe, no ale ma byc 29 stopni wiec bedzie ok;-)
Weekend tak syzbko przelecial, ze szok, pospalabym jeszcze, ale juz w pracy dopijam kawke;-)

Milego dzionka:-)
 
Do góry