reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
misia, piękne pazurki:))

Jugosława, ja też w to wierzę, muszę :) też się bałam właśnie przestymulowania i też przecież jak się narobi tyle komórek to i tak te kilka tylko udaje się zapłodnić, bo reszta to wiadomo.. więc w sumie jestem spokojna póki co :) co do okien i rolet to kochana już są wstawione :) okna białe, ale wzięliśmy już takie najlepsze, a rolety zewnętrzne beżowe do całego domu góra i dół też :)
Niech przyłazi i walcz maleńka! ;)

A co do portfela to... znalazł się haha .. spadł z parapetu, wieczorem znalazłam :p
 
Ale z Was Czeski moniusia. ;) mój mąż kiedyś też zgubił portfel i wszystko zastrzegł a po 2 dniach jak trzepalam poduchy na kanapie to się znalazł. A wszystko pezeszukalismy.
 
Moniusia Dobrze że się znalazl.
Szkoda tylko ze raz zastrzezonych kart nie można odstrzec i trzeba na nowe czekać ;( ale dokumenty się znalazły a to najważniejsze
 
moj kiedys zostawil klucze w aucie w drzwiach jak po pizze szlismy, przeszukalismy pizzerie, bylismy kolo bankomatu, wracamy wsciekli do auta a tam klucze w drzwiach, oj szczescie mielismy :-D
 
cytrynowa: moja kuzynka w bardzo podobnej ślub brała, tylko turkusowej :) Bardzo dostojna i elegancka, orientalna :) A jak ona w środku jest wykończona? Ma spodnie takie halkowe? Ale to byłoby wygodne, bo nic by się tam nie pociło przy tym upale :p

lux: przyjemnej i smacznej kolacji :)

moniusia: o rany, ale jaja u was z tym portfelem :D Najważniejsze, że się znalazł, ale ile stresu przeżyliście! Ale fajnie, że budowa domu idzie do przodu, ona wręcz mknie do przodu niczym błyskawica!!! Beżowe roletki i białe okne - super pewnie będzie wyglądać :)

misia: hihi też niezła akcja z portfelem. Tak to jest, że jak człowiek w nerwach szuka to nie znajduje, a późnie nagle wielkie zaskoczenie :D

Ja po obiadku, a teraz kawka i ciacho :p
Zrobiłam zapiekankę z cukinią i marchewką z ricottą. Pyszna wyszła.
 
Jugosława caly zestaw sklada się z bawelnianych spodni ala alladynki, na to taka sama tunika bez rekawow, potem ta zdobiona wierzchnia i na to jeszcze bolerko. Kupiłam jeszcze pasek taki ozdobny bo to też musi być ;)
 
reklama
Do góry