reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

ja robie buraczki na drobnych oczkach i doprawiam sola, pieprzem, cukrem i lekko octem...a salatke to robie z ogorkow-tre na tym bocznym nozu na tarce, kroje papryke, cebule, daje cukier, duzo cukru, ocet, pieprz i sol i w sloiki, pyszna jest...
 
reklama
Zdjęcie3256.jpg Zdjęcie3257.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie3256.jpg
    Zdjęcie3256.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 38
  • Zdjęcie3257.jpg
    Zdjęcie3257.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 37
Mama robi buraczki na grubych z papryka. Z tym ze ja tylko paprykę sięgam drobno.
Zebralam cukinię i dałam mężowi bo do domu pojechał. Nawet sporo było. Z 10 sztuk a trochę zostawiłam na grilla w sobotę. Planuje ok 18 kosic trawnik i spryskiwacze rozstawie. Kurcze ale ciepło. Nic się nie opale bo w chałupie siedzę.
 
hej laski ja zakupy po pracy zaliczylam i zjadlam sniadanko, teraz uwalilam sie na lozku, ale trzeba wstac i sie ogarnac, ehh a tak mi sie nie chce, obiadu nie robie, zostaly mielone i beda hamburgery domowe :biggrin2:
 
Dzień dobry. Ja tez rano wstałam byłam na mszy za rodzinę potem na cmentarzu i juz ciepło czuć. Mam plan podskoczyc do dziewczyny która szyla mi suknie, zobaczyć jak się jej salon rozwija. A potem trochę posprzątać i Mezus juz powinien wrócić. Ale na razie poleże i poczytam.
Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
Do góry