reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Zdjęcie3259.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie3259.jpg
    Zdjęcie3259.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 53
Hej hej:-)


Luxi u nas sie robilo przetwory i soki z truskawek i wisnie i powidla ze sliwek, ogorki kiszone i konserwowe, papryke konserwowa i saltke z ogorkow (tylko inna bo ogorki, cebula, koperek i natka pietruszki, ocet, cukier, sol i pieprz. Potem robilismy mniej, a od kilku lat w ogole, ale obiecalam sobie, ze to zmienia i od nastepnego roku zonowu zaczne, bo uwielbiam konserwowe i kiszone bardzo:tak::-D



Ja dopiero do biua dotarla, zalatwialam sprawy w urzedach, mam juz numer uprawniajacy mnie do kursu na prawo jazdy, wiec teraz kierowcy strzezcie sie nadchodze hehe:-D:-), bylam w ZUS i Urzedzie skarbowym, zalatwialam sprawy sluzbowe, ukrop jak cholera, teraz cos zjem i do pracy rodacy, ale ten cza leci...:eek:

Milego dnia:-)

Zamiast pietruszki warto dac swiezy lubczyk albo nac selera ;)

wiecie jak sie dzis usmialam
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
corka szwagierki mowi do mnie: ciociu wiesz, ze jedna pani jechala z panem motorem, spadl jej cukier i spadla podnoszac te paczki...mowie co ona gada...ide do tesciowej i ona mowi: nie wiesz jak pani G. sie czuje? mowie, ze nie a co jej jest? no jechala z mezem i cukier jej spadl i zemdlala mu z motoru podczas jazdy... zobaczcie jak sobie to dziecko wytlumaczylo
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
tesciowa to sie poplakala ze smiechu​

Ja się też poplakalam.


Świetny


Ja mam czerwony portfel ale czy to prawda ze pieniadze sie go trzymaja to nie wiem

Moja mama też ma czerwony. Wcześniej zawsze czarne. A odkąd ma czerwony to mówi ze zawsze się znajdzie grosz na najpotrzebniejsze rzeczy.



Wróciłam do domu przed 9. Starlam cukinię na zapiekanke. Teraz się "poci".
Mój dziś zupe z soczewicy ugotował. I suszone morele z cebulka ( jakby dziwnie nie brzmiało jest pyszne).
Ja zaraz kończę jesc i idę dalej zapiekanke robić. Jest mega prosta.
Łosoś, cukinia i jajka. Powinna być jeszcze marchewka Ale w sklepie nie znalazłam na wagę a nie będę poltora kilo dla jednej sztuki kupowac.
 
reklama
Hej hej:-)


Lux tak kochana ide na prawko hehe;-), wreszcie mam mobilizacje, bo w pracy chca bym zrobila, a jednak prawko to dobra rzecz i wygodna, wiec korzystam, a portfel podoba mi sie, ja mam niebieski to juz wiem czemu sie kasa nie trzyma hehe;-), a mala jest mega z tym tlumaczeniem, usmialam sie, dzieci maja pomysly:-D


Cytrynka zapiekanka wyglada super:-), uwielbiam lososia, powiedz lososia rozdrabiniasz do niej? Jakie przyprawy dajesz?

U nas upalow ciag dalszy heh, a ma by gorzej:eek: normalnie tropiki...
Kawke zapodaj i do pracy;-)

Milego dnia:-)
 
Do góry