reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Lux. Malo zrobiłaś.
Mój ojciec miał hopla na pukncie korniszonych i mama potrafila zrobić ponad 150 sloikow w sezonie. A i tak nam braklo w lutym marcu gdzieś.
No ale moj ojciec to potrafil sam litrowy słoik do obiadu zjeść. A gdzie jeszcze my z bratem i mama?
 
Cytrynka ja bede robic nadal, jestem w trakcie, napisze na koniec zapraw ile mi lacznie wyszlo...a kuzyna meza mi dowalila, ze po co mi tyle, ze co my tylko ogorki i salatki tylko jemy? mowie kurcze a co ci wadza moje zaprawy? kazdy robi jak uwaza...chyba sie wkurzyla, ze nie chcialam wydac jej ogorkow, bo sama nie sadzila i liczyla, ze za darmo dostanie, bo sa nadal drogie ogorki
 
reklama
Do góry