reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Hej laski. Widzę że tu cisza dzisiaj.
U mnie średnio. Miałam trzy ataki od piątku a dzisiaj wysokie ciśnienie 160/90 i skacząc tetno. Wiem ze to efekt odstawienia leku. Musze przetrzymać. Jak się nie poprawi do końca tygodnia to wrócę na najniższa dawkę.
Zamówiłam te testy ovu co polecalyscie i jutro ostatnia tabletka anty.
Jugosława- witaj, brakowało tu Ciebie.
 
reklama
Hej hej:-)


Cytrynowa oj tak czlowiek jest w stanie wiele zniesc, nawet o tym nie wie, a z papiezem to nie wiem czy cos zmieni w tym betonie koscielnym, bo narazie to tylko slowa, ale zobaczymy, potrzebny jest papiez, ktory bedzie szedl z duchem czasu cyzli zachowywal sie jak papiez zyjacy w XXI wieku, bo do tej chwili bylo to podejscie konserwatywne jak w sredniowieczu, ale wierzmy, ze bedzie lepiej:tak:


Lux nie ma za co kochana;-)



Moniusia ja jestem zdania, ze w ksieza katolicy powinni miec zniesiony celibat i moc normalnie legalnie zakladac rodziny, tak jest u prawoslawnych, zydow itd i nei ma tam skandali pedofilskich i innych tego typu, a u nas celibat jest, poboznosc na pokoaz, a na boku kobity, dzieci i rozpusta, ksieza z zakonnicami naparzaja sie bardziej niz normalni ludzie, ksieza molestuja dzieci, chlopcow, no cycki opadaja, a tak jakby mial kobite na legalu to by bylo inaczej bo wiadomo staly legalny dostep, normalne zycie, a nie falszywe przyrzeczenia dla mas:no:


Jugoslawa kochana dobrze, ze sie odezwalas, pisz z nami, bo w kupie razniej:tak:


Moniusia i bardzo dobrze, trzymaj fason i nie daj sie kolezance:tak:


Misia kochana oby te ataki minely szybko:tak:


Cisza u nas, pogoda taka sobie, co z tym latem sie dzieje? Wlasnie pije poranna kawke (druga hehe) i ciacho zjadlam, w niedziele zrobilam drozdzowe z nadzieniem z czekolada i cynamonem i kruszonka, pycha:-D

A zaraz do pracy rodacy;-)

Milego dzionka:-)
 
misia, bosz z tym Twoim serduchem :-( uważaj na siebie!

jazza, dokładnie, wczoraj właśnie czytałam stanowisko kościoła ewangelicko-augsburskiego w sprawie in vitro właśnie. Okazuje się, że można podejść po ludzku do sprawy:

Kościół Ewangelicko-Augsburski akceptuje in vitro - WPROST


Ja jak piłaś już drugą kawkę to ja jeszcze spałam :O dziś pojechałam na 10 do pracy, tak mnie brzuch bolał.. nie wiem czy to po tych antykoncepcyjnych.. ;/



Dziewczyny przestańcie z tymi dietami ;D

Hah śmiać mi się chce, bo wczoraj ja przygotowałam sobie marcheweczki, ogóreczki na przekąske w pracy, owoce i winogrona w miseczce;D koleżanka chciała mi dać słodycze jakieś, a ja, że ja takich rzeczy nie jem :p i w sumie sama wszystko zjadłam, bo to już mało tego było jak ona łaskawie po 2 godzinach od rozpoczęcia pojawiła się w pracy ;) Przychodzę dzisiaj, ona przede mną w pracy i patrzę winogron też na talerzyku tylko u niej, jakieś zdrowe rzeczy i w ogóle :p chciała chyba pokazać, że ona tez potrafi ;p
 
No musze trochę zrzucić, bo w ciąży kręgosłup mi siadzie. Ja z tych co mogą niewiele przytyć bo duża jestem. A w rodzinie wszystkie kobiety dużo tyły to bede musiala się pilnować bardzo.
 
Misia pilnuj serducha.

Ja jem platki jaglane z otrebami gryczanymi, bubkami jagodowymi (takie z tesco organic jakby pulpa jagodowa w kulce) z jogurtem tureckim i kleksem dzemu rabarbarowo truskawkowego. Pychota
 
Misia uważaj na serduszko a jak Będziesz miała tą masła dawkę pomożesz się starać ?
Jak pogoda u was ?u mnie szaro buro i do dupy. Nie wiem co się dzieję ze mną ale mam takiego agresora w sobie ze wszystkim był głowy uciela. Syn to masakra mam chęć w dupe mu zajrzeć takie nr odwala.
Jugosławia fajnie ze jesteś
A gdzie Aschlee i Anula ?
 
reklama
dzien dobyry, my bylimsy w miescie na malych zakupach, gdy wrocilismy to dostalam @ w terminie, teraz biore sie za obiad-pyzy plus sos mysliwski z cebulka
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
 
Do góry