reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Z ciocia. Która miała takie samo pojęcie jak ja ;) nikt w nas nie wierzył (oprócz mojego męża, który miał nam pomóc ale niestety był w pracy), mam nadzieję że nie odleca za tydzień :)
 
reklama
Metoda prób i błędów. A to klej był za gesty a to fuga za rzadka. A z cięciem gresu to wogóle jaja były, niczym nam nie szlo dopiero diaksem z tarcza do betonu- taka była.
Tatuś mój powiedział ze się nie dotyka, bo się nie zna i pojechał na ryby, powiedział ze ewentualnie może zapłacić fachowcowi.
No i ciotka chciała mnie zabić mieszadlem. Wlaczone wyrwalo sie jej z reki i dostalam w biodro, kolano i dlon. Ale się nie dałam choć się przestraszyla ze nogę mi złamała. Potem ciężko było układać ☺
 
My tak zawsze ☺ co roku cos, a to tapete- pierwszy raz, a to panele i listwy - to już dobrze umiem, strukturę na ściany, gładzie. Nie robimy tylko płyt gipsowych, elektryki, bo kiedyś przewiercilysmy przewód w ścianie i hydrauliki. Ale wszystko przed nami.
Wykończona jestem ale zadowolona. Ciocia została jeszcze do jutra to pomaluje, a za tydzień może wjada sprzęty, bo na razie mamy tylko sedes.
 
Hej kochane

Misia kochana musze Tobie pogratulowac:***
Super sobie poradzilas;-)

Moniusia kochana nie czytaj tych rzeczy w niecie!!! Brak slow na nich i tyle:/
A powiedz kto ci udowodni ze dzieckomasz przez in vitro? Mozna zavhowac dla Siebie i tyle. Dacie sobie rade...Polska durna ale wuesz malymi kroczkami idzie ku cywilizscji:-)

Anula mam nadzieje ze jedt ok
 
reklama
hej laski, u nas brzydka pogoda, pada moco i zimno jest, tak mysle co na obiad i chyba placki ziemniaczane zrobie na slodko, miami
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
 
Do góry