reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Dzien dobry widzialam ze zostalam wywolana wiec stawiam sie do tablicy hihi

Wczorajszy dzien byl dla mnie mega trudny.
Przedwczoraj wieczorem zaczal sie u mnie silny bol brzucha taki jak na @ stwierdzilam ze wezme magnez i poloze sie spac i liczylam ze rano bedzie lepiej.
Rano obudzilam sie i bylo jeszcze gorzej bol byl straszny...momentami bolalo do tego stopnia ze robilo mi sie slabo.Dzwonie do mojego lekarza i pech chcial ze na dwa dni wyjechal na konferencje i ze musze jechac do szpitala...no wiec pojechalam to byl wieczor i trafilam na lekarke ktora mnie opierniczyla ze zawracam jej dupe bolem moglam se Paracetamol kupic i juz. Czekamal OK 5 godzin zeby laskawie mnie znadala bo powiedzialam ze jezeli tego nie zrobi to chce zaswiadczenie ze bylam z Problemen i mnie olala....no wiec nie miala innej opcji jak tylko mnie zbadac i zrobic USG. Z Maluszkiem dzieki Bogu wszystko w porzadku serduszko pieknie bije,rosnie jak na drozdzach.USG u swojego mialam tydzien temu a roznica jest ogromna.Poplakalam sie jak male dziecko jak Fasolis do mnie machal lapka a potem kopal sobie nozkami.
 
Kurde foty nie zobaczę bardzo dobrze powiedziałam lekarce.
Lux z młodej swojskiej ale dałam kiszonej też swojej bo za słodki byl
 
reklama
Do góry