reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jugoslawa ciekawa propozycja sałatki.
Zdjęcia wam wstawię na pewno.

Lux jak będziesz głaskać i karmić to będą chodzić. Spryskaj auto woda z octem. Tam jak w domu pryska się lozko żeby kot nie wlazil. Tylko pewnie trzeba będzie powtarzać często
 
reklama
Jugoslawa ciekawa propozycja sałatki.
Zdjęcia wam wstawię na pewno.

Lux jak będziesz głaskać i karmić to będą chodzić. Spryskaj auto woda z octem. Tam jak w domu pryska się lozko żeby kot nie wlazil. Tylko pewnie trzeba będzie powtarzać często

ja nawet jak ich nie karmilam i nie podchodzilam do nich to siedzialy na moim aucie! po prostu ta ich nianka mieszka w klatce obok i tam blisko mamy parking, to wystarczy
 
Co do samochodów może lpeszy odstraszacz, ale kiedyś koty mi chodziły sikać na drzwi i spryskałam te drzwi octem z wodą. Pomoglo, bo najwyraźniej nie tolerują tego zapachu:)

A tak wogóle to hej:)

Taka piękna pogoda, a ja do pracy na 14, aż żal z domu wychodzić:/
 
Karola no nawet perfekcyjna pani domu radzi wode z octem. Jako naturalny środek. Kot nie cierpi tego zapachu. U nawet jak ty go nie czujesz to on jeszcze tak.


Brzuch mnie boli. ;(
 
reklama
Hej:-)



Karola ok w wolnej chwili umieszcze pare przepisow na ciacha;-)


Madziolina kciuki za dzialania i core of course;-)


Jugoslawa kochana t o teraz jak najmniej bolesnej @ i potem niech idzie w cholere jak najdalej:tak:


Lux ja to psiara jestem, chociaz koty tez lubie, ale psy uwielbiam, a sama kota w domu bym miec nie mogla, nie wiem to nie moje ulubione zwierzaki;-)

Missiiss trzymam dzis kciuki kochana:tak:

Julia odpocznij kochana przed nocka:tak:

Moniusia kochana ja mialam taki czas pop stracie , ze nawet z lozka nie mialam sily wstac i bylam w totalnym dolku, ale nauczylam sie z tym zyc, wiem, ze dzidzia bedzie, a kiedy to czas pokaze, jeszcze mam cierpliwosc i ogromne poklady mego optymizmu;-), zobaczysz bedzie dobrze;-)

Krotko kochane, bo mam urwanie glowy w pracy i nie wiem w co rece wkladac hehe, piekna pogoda, bosko:-)

Milego dzionka:-)
 
Do góry