reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej:-)



Karola ok w wolnej chwili umieszcze pare przepisow na ciacha;-)


Madziolina kciuki za dzialania i core of course;-)


Jugoslawa kochana t o teraz jak najmniej bolesnej @ i potem niech idzie w cholere jak najdalej:tak:


Lux ja to psiara jestem, chociaz koty tez lubie, ale psy uwielbiam, a sama kota w domu bym miec nie mogla, nie wiem to nie moje ulubione zwierzaki;-)

Missiiss trzymam dzis kciuki kochana:tak:

Julia odpocznij kochana przed nocka:tak:

Moniusia kochana ja mialam taki czas pop stracie , ze nawet z lozka nie mialam sily wstac i bylam w totalnym dolku, ale nauczylam sie z tym zyc, wiem, ze dzidzia bedzie, a kiedy to czas pokaze, jeszcze mam cierpliwosc i ogromne poklady mego optymizmu;-), zobaczysz bedzie dobrze;-)

Krotko kochane, bo mam urwanie glowy w pracy i nie wiem w co rece wkladac hehe, piekna pogoda, bosko:-)

Milego dzionka:-)

ja koty kocham, ale takie,ktore nie szkuduja

  • biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

 
hej przepisz mnie Jula do poczekalni albo wogole wypisz mnie....nie chce mi sie nawet gadac co sie dzieje...ale o dziecko starac sie napewno nie bede,nawet sypiac z R nie mam zamiaru.....bede was podczytywac moze czasami cos napisze.zycze laski 2 kresek jak najszybciej caluje
 
hej przepisz mnie Jula do poczekalni albo wogole wypisz mnie....nie chce mi sie nawet gadac co sie dzieje...ale o dziecko starac sie napewno nie bede,nawet sypiac z R nie mam zamiaru.....bede was podczytywac moze czasami cos napisze.zycze laski 2 kresek jak najszybciej caluje

o kurcze, przykro mi, szkoda, ze zle sie dzieje u Ciebie :no:
 
karola: pogoda nas dzisiaj rozpieszcza. Spokojnej i w miarę bezstresowej pracy życzę.

cytrynowa: ja używam wody z octem do sprzątania mieszkania i jak dla mnie cudowny środek. Tani, dobry, a co najważniejsze naturalny :) Nie wiedziałam, że działa tez na koty :D Mieszanka doskonała ;D

jazza: trzymaj się w tej robocie :D

lux: czym cie skusiła surówka? :)

fruzka: :(:(:( Mam nadzieję, że wszystko się u ciebie jakoś wyprostuje...Trzymaj się. Przykro mi :(
 
Fruzks kochana niepokoi mnie twoj post, ale trzymaj sie !! Napisz od czasu do czasu do Nas;-)
Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy u Ciebie!!!

Jazza ty uwielbiasz taki dzien na wysokivh obrotach;-)

Jugoslawa :* zaraz @ pojdzie sobie precz;-)

Wlasnie przed chwila przyjechal M;-) pojechal po corke ale zobaczyl ten armagedon w domu hehe;-)
Dzis na obiad mam frytki z kotletem;-)
 
jazza, optymistko, daj trochę chociaż tego optymizmu, bo ciężko czasem naprawdę.. :) Już też sobie obiecałam, że na spokojnie będę żyć, że wszystko ma swój czas. Cały czas tylko czekam na okazję powiedzieć teściowi, że nie wychodzi, bo cały czas nas męczy. I już zupełnie będzie na spokojnie, żadnego testowania tylko czekanie na @, albo na cud.. ;)

fruzka, 3maj się.. co nas nie zabije.. :*

Ja też używam do sprzątania wody z octem, mega odtłuszcza i zabija bakterie :))) Teraz lajcik w pracy, teściówka pojechała, mogę pisać do szkoły na zaliczenie jakieś prace ;)
 
Dziewczyny a wy jak czujecie owu ?

Kiedyś nigdy nie czułam. Od porodu wszystko się zmieniło...najczęściej bolą, kłują jajniki no i oczywiście kontroluję śluz. Do poronienia sluz miałam piękny i książkowy, a teraz to takie homo niewiadomo albo w cale nie ma.
martaha123
gratuluję pozytywnego testu :-) Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie.

Blair
chwal się swoim szczęściem gdzie tylko możesz. Połowa za tobą więc życzę spokojnej i beztroskiej drugiej połówki :)

Dzisiaj mam szalony dzień :tak: A zaczęło się od tego, że mnie Emcia o 4.30 obudziła, później Tomek chrapał, w głowie pełno myśli i już nie umiałam zasnąć. Kotłowałam się w łóżku do 4.50 i postanowiłam wstać. O 5.15 wsiadłam do auta i pojechałam do piekarni. Nastawiłam pranie i zupę. Posiedziałam na kompie i o 6.30 córa już wstała. Do 7 poleżałyśmy w łóżku. Później śniadanko i zabrałam się za mycie okien. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak wcześnie wstałam i byłam na pełnych obrotach:-p
 
karola: pogoda nas dzisiaj rozpieszcza. Spokojnej i w miarę bezstresowej pracy życzę.

cytrynowa: ja używam wody z octem do sprzątania mieszkania i jak dla mnie cudowny środek. Tani, dobry, a co najważniejsze naturalny :) Nie wiedziałam, że działa tez na koty :D Mieszanka doskonała ;D

jazza: trzymaj się w tej robocie :D

lux: czym cie skusiła surówka? :)

fruzka: :(:(:( Mam nadzieję, że wszystko się u ciebie jakoś wyprostuje...Trzymaj się. Przykro mi :(

byla ulubiona mojego Tomka surowka to mu wzielam :-)
 
reklama
Fruzks kochana niepokoi mnie twoj post, ale trzymaj sie !! Napisz od czasu do czasu do Nas;-)
Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy u Ciebie!!!

Jazza ty uwielbiasz taki dzien na wysokivh obrotach;-)

Jugoslawa :* zaraz @ pojdzie sobie precz;-)

Wlasnie przed chwila przyjechal M;-) pojechal po corke ale zobaczyl ten armagedon w domu hehe;-)
Dzis na obiad mam frytki z kotletem;-)

miami :-) pyszny obiadek
 
Do góry