reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Kiedyś nigdy nie czułam. Od porodu wszystko się zmieniło...najczęściej bolą, kłują jajniki no i oczywiście kontroluję śluz. Do poronienia sluz miałam piękny i książkowy, a teraz to takie homo niewiadomo albo w cale nie ma.
martaha123
gratuluję pozytywnego testu :-) Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie.

Blair
chwal się swoim szczęściem gdzie tylko możesz. Połowa za tobą więc życzę spokojnej i beztroskiej drugiej połówki :)

Dzisiaj mam szalony dzień :tak: A zaczęło się od tego, że mnie Emcia o 4.30 obudziła, później Tomek chrapał, w głowie pełno myśli i już nie umiałam zasnąć. Kotłowałam się w łóżku do 4.50 i postanowiłam wstać. O 5.15 wsiadłam do auta i pojechałam do piekarni. Nastawiłam pranie i zupę. Posiedziałam na kompie i o 6.30 córa już wstała. Do 7 poleżałyśmy w łóżku. Później śniadanko i zabrałam się za mycie okien. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak wcześnie wstałam i byłam na pełnych obrotach:-p

ja bardzo zle spalam w pracy, dzieciaki mnie budzily, chrapaly, wstalam nieprzytomna
 
reklama
Ale nasmarowalyscie ....póki nie przeczytam to samolubnie .... nabiegalam się, glowa mi peka ....żołądek w gardle ....brzuch trochę bolal jak przy @ ale cisza ....
 
właśnie zaistniała dyskusja u mnie w biurze- czy testy owu pokazują Ci czas teraźniejszy , że owu jest czy , że będzie?
Czas przyszły czy teraźniejszość?
Może ja nie zachodzę w ciąże bo kocham się jak testy pokazują mega krechy a to trzeba jak przestaną ?! Choleraaaaaa nie wiem ....
 
reklama
Fruzka oby wszystko wróciło na dobry tor jak najszybciej

Jugoslawa no ja też octem sprzątam. Na tluszcz czy kamień nie ma nic lepszego. No i szyby jak po nim ładnie wyglądają.
A wiesz że woda z octem to też swietna płukanka do włosów?

I wiadomość dla Was. @ się wreszcie pojawila. Dzień przed urodzinami w trakcie robienia tortu. Tak myślałam że będzie. Od rana bolał brzuch jak na @ no i przyszła.
I cieszę się ze to wkoncu nastąpiło.
 
Do góry