reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Witam

Ja wracam juz do domku;-) jeszcze 4 dni przetrwam!

Jugoslawa tule:*
mierze temp tak jak zawsze, zanim wstane...

wczoraj piersi zaczely mnie bolec wiec @ sie zbliza;-)

Milego dnia kovhane, odezwe sie popoludniu!!!
 
reklama
Witajcie,

julia: pewnie, że przetrwasz. Kobiety to silne jednostki ;) To faktycznie niezła zagadka z tym twoim wykresem ;)

cytrynowa: ja na zimno mogę polecić sałatkę z makaronem, suszonymi pomidorami i prażonym słonecznikiem, a do tego robi się sos z zalewy z pomidorów, wody, musztardy, sosu sojowego i ketchupu. Można zrobić w wersji mięsnej z piersią z kury. Torty tęcza są przepiękne, zawsze wzbudzają zachwyt gości :) Koniecznie musisz wstawić foto jak zrobisz ;)

jazza: jak tam ci się wtorek zapowiada? Udanego dnia :) Już wtorek, więc do weekendu coraz bliżej :D

missiiss: puk puk jak tam?

anula: jak tam idzie ogarnianie gin? Jak się czujesz?

U mnie 2 dc, brzuchol dzisiaj też boli, ale zdecydowanie mniej niż wczoraj. Ból to okropna rzecz :/ Jak to może wyłączyć człowieka z życia :/

Udanego dnia laski!
 
Dzień dobry,
Cytrynowa- dołączam się do prośby o zdjęcia z uczty, będzie pycha.
Jugosława- oby to ostatnia@
Madziolina- Kciukam za córkę, testy ovu wyszły super, pewnie coś z tego będzie.

Pozdrawiam Was wszystkie w ten słoneczny poranek (ledwo dojechałam do pracy, gdzie wczoraj okulary zostawiłam, tak daje słonko)
 
Jugoslawa czarna magia ten wykres...zobaczymy co bedzie dalej...

Corka jeszcze spi niemam sumienia jej budzic:/

Dziewczyny co u Was meldowac sie? A moze jakies kreseczki sie pojawily?;-)
 
hejoo baby, ja juz po pracy, w pracy nic nie pisalam, bo dzieciaki popsuly komputer, myszka zepsuta, kopana baza z dyskami dlugo nie wytrzymaly heh, a lapka tam zabierac sie boje, bo moga mi zalac lub cos. zaraz biore sie za obiad, dzis kurak z sosem, buraczki plus ryz :biggrin2:
 
Ja tak jak pisalam nie zdolalam meza namowic na przytulanki, a tak naprawde to nie mialam sumienia, bo zapytal kiedy owu jest to mowie, ze dzis tzn wczoraj i nawet chcial sie biedak na sile zabierac, ale i ja ochoty malo mialam, wiec niedzielne poranne bzykanko musi wystarczyc :|
 
misia: fajnie jak tak słonko daje po oczkach o poranku...oby tak było jak najdłużej. W końcu musi przyjść prawdziwe lato ;)

julia: wstała sama córcia? Magia magia. Może @ zaczarowałaś i nie przyjdzie :D

lux: też bym się bała komputer zabierać. Przyjemnego gotowania obiadu. Mam nadzieje, że dzieci będą w miarę grzeczne :D A co do @ to nie przyjdzie, wyganiam ją, daleko, daleko ;)

madziolina: wystarczy wystarczy :) Testy owu były piękne, więc wszystko pod kontrolą :) &&&&&&
 
reklama
misia: fajnie jak tak słonko daje po oczkach o poranku...oby tak było jak najdłużej. W końcu musi przyjść prawdziwe lato ;)

julia: wstała sama córcia? Magia magia. Może @ zaczarowałaś i nie przyjdzie :D

lux: też bym się bała komputer zabierać. Przyjemnego gotowania obiadu. Mam nadzieje, że dzieci będą w miarę grzeczne :D A co do @ to nie przyjdzie, wyganiam ją, daleko, daleko ;)

madziolina: wystarczy wystarczy :) Testy owu były piękne, więc wszystko pod kontrolą :) &&&&&&

przyjdzie, bo u mnie owu byla ominieta z racji wyjazdu samca na temten czas
 
Do góry