reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
lux: ja to zaczynam mieć nową teorię odnośnie starań...skoro się bzykamy w dni płodne i nie wychodzi to może trzeba się bzykać w te pozostałe i wtedy się uda ? :D:D:D
 
mam dosc tych bezpanskich kotow, naprawde je lubie, glaszcze, dokarmiam itp, a one ciagle okupuja moje auto, to, ze siedza pod autem zrozumiem, bo jest cieply silnik, ale niz zdzierżę tego, ze chodza po mojej masce! one maja "opiekunke", taka pania przedszkolanke, to co do niej mam isc po kase na lakiernika?! no szlag mnie trafia, ile mam przeganiac te siersciuchy??!
 
Jugosława,, oooj , ale Cię @ męczy :( ja też jak sobie pomyślę, że niebawem przylezie to aż brr..jeszcze pewnie dostanę na weekend ostatni zjazd na studiach ;/

lux, no kotki takie są, chodzą własnymi ścieżkami.. :(

Ja dzisiaj się obudziłam z jakimś dołem - czyt. @ się zbliża .. ;) dziś 25 d.c. od wczoraj bolą cycki. Bardzo chciałabym wyrzucić z głowy myśl o dziecku, ale wtedy bym musiała się chyba przestawić na to, że nigdy nie chcę go mieć ;/ bo inaczej się nie da.. a naprawdę każdy poranek coraz gorszy, boję się, że kiedyś nie wstanę z tego łóżka ;/
 
Jugosława,, oooj , ale Cię @ męczy :( ja też jak sobie pomyślę, że niebawem przylezie to aż brr..jeszcze pewnie dostanę na weekend ostatni zjazd na studiach ;/

lux, no kotki takie są, chodzą własnymi ścieżkami.. :(

Ja dzisiaj się obudziłam z jakimś dołem - czyt. @ się zbliża .. ;) dziś 25 d.c. od wczoraj bolą cycki. Bardzo chciałabym wyrzucić z głowy myśl o dziecku, ale wtedy bym musiała się chyba przestawić na to, że nigdy nie chcę go mieć ;/ bo inaczej się nie da.. a naprawdę każdy poranek coraz gorszy, boję się, że kiedyś nie wstanę z tego łóżka ;/

przyjdziemy i Cie wyciagniemy :-D
a te koty naprawde mnie wnerrwiaja, bo mam juz widoczne ryski!
 
Hah ok kochana ;)


No to faktycznie nieciekawie z tymi rysami.. w sumie, jakby to nie były nawet jej koty i jak się 3ma samochód na dworze, to tak jest, że zawsze coś wlezie, nie uchroni się ;/ na naszą maskę włażą kury sąsiada :p Jak mieliśmy zastępczy (mega wypasiony) samochód, to zrobiły odprysk w masce.. bałam się, że będziemy płacić coś koło 2 tys. bo tyle się płaciło w razie usszkodzenia, ale nie zauważyli :D

Jadę po teściówkę i szwagierkę, bo nie mają jak przyjechać do pracy ;)))
 
Hah ok kochana ;)


No to faktycznie nieciekawie z tymi rysami.. w sumie, jakby to nie były nawet jej koty i jak się 3ma samochód na dworze, to tak jest, że zawsze coś wlezie, nie uchroni się ;/ na naszą maskę włażą kury sąsiada :p Jak mieliśmy zastępczy (mega wypasiony) samochód, to zrobiły odprysk w masce.. bałam się, że będziemy płacić coś koło 2 tys. bo tyle się płaciło w razie usszkodzenia, ale nie zauważyli :D

Jadę po teściówkę i szwagierkę, bo nie mają jak przyjechać do pracy ;)))

najlepsza akcja byla jak moj samiec wylecial niedawno z miotla przeganiac te koty, smiechu pelno bylo :-D:-D
 
lux: niestety koty potrafią narobić szkody :/ Sama je lubie i pomagam, ale czasem trzeba sobie radzić inaczej - polecam taki środek w sprayu odstraszający psy i koty. Spryskaj okolice auta i tyle. Ja korzystałam jak mi koty szkody na balkonie robiły i pomagało. To nie jest szkodliwe dla nich, wiec nic złego się im nie bedzie działo.

moniusia: wstaniesz wstaniesz. Takie myśli czasem się pojawiają, trudno jest znaleźć równowagę w tym wszystkim :(
Zobaczysz, niedługo będziemy narzekać, że nam z brzuchem ciężko i będziemy się stresować zbliżającym się porodem :D:D:D

Czy ten brzuch musi mi o sobie przypominać? Chyba dzisiaj też wezmę nospę...no z termoforem raczej z mieszkania nie wyjdę :D Chociaż jakby założyć szersze spodnie to może dałabym radę tam upchnąć i termofor :D:D
 
reklama
Do góry