reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Część dziewczyny!
Dołączam do starających się, ja bardzo, mąż trochę mniej, ale powoli odpuszcza;) Podkusiło mnie i dzis zrobiłam test w 23 dc (cykle 28 dni), wyszła druga cieniutka kreska...myślicie, że pozytwyny? wiem, że wcześnie, bo mam już synka i trochę doświadczeń w testowaniu ale już taka jestem niecierpliwa;) A do soboty jeszcze tak daleko...
t.jpg
 

Załączniki

  • t.jpg
    t.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Witam

Seeyou trzymam kciuki za wizyte&&&& zaraz cie tam wpisze;-)

Aniakom kochana gratuluje:* super rewelacja;-)

Jazza kochana i ty nas tak w niewiedzy bedziesz trzymala???!!! Nie ladnie;-)
jak zawsze dzialasz na wysokicb obrotach;-) &&&&& zaloze sie ze @ nie przyjdzie!!!!

Jugoslawa ja tez od 2 lat zakladam zele mam spokoj;-) wlasnie jutro mam wizyte!

Dita kurde kochana wiem co czujesz bo mialam ten sam problem niedawno...moj M na poczatku tez za bardzo niechcial...pozniej zapragnal tego jak ja zarazilam go;-) teraz niestety u nas los niestabilny jest wiec sie martwi, i chce na chwile zawiesic starania.
kochana zycze ci by jeszcze zmienil zdanie!!!!

Anula to kiedy testujesz?

Ale ostatnio same pozytywne wiadomosci;-) mam nadzieje ze jeszcze pare z Nas awansuje;-)

Moniusia no nieciekawa sytuacja, ale chyba dlugo bym niewytrzymala jesli placa byla by ta sama!

Ja juz jade do domku, w planach mam zakupy , potem znajoma na kawe wleci i tak zakonczy sie dzien...

Podwieczor sis odezwe;-)
 
cytrynowa, może i tak w końcu zrobię, bo to już naprawdę jest żałosne :(

spring, ja widzę - gratulacje :)

Kamcia, wiesz kochana takiej roboty na gwałt akurat teraz nie ma, więc chyba nie odczuwa tego. aj ona zawsze była za dobra ;) gdyby to nie była moja przyjaciółka to bym już dawno coś jej powiedziała, eh jakoś wytrzymam :)
 
misia: taaaaak! Limonka ma rację: sinupret. Ja nigdy właśnie nie robiłam akrylowych tylko hybrydę...od pewnego czasu jednak i hybryda zaczęła mnie zawodzić, bo szybko odpryskuje :/ Teraz się chyba zdecyduję na akryl :) Uuu współczuję zejścia paznokcia...na szczęście paznokcie odrastają :) Gratuluję przedłużonej umowy :D Może odbiorą dzisiaj w tym instytucie, a jak nie to jutro ich bombarduj :)

nusia: używam eveline odżywki 8 w 1. Biała z zakrętką z czerwonym plusem :)

moniusia: ja dzisiaj wieczorkiem jade na mały rekonesans sklepów odzieżowych i obuwniczych :) Może coś w oko wpadnie :) Dobrze, że udaje ci się zapuścić, bo czasem jak sie obryza to się nie ma możliwości :D

aniakom: super informacja! Gratulacje :)

limonka: a pewnie, że jedź. Zawsze to lepiej dmuchać na zimne. A wymioty to bardzo uciążliwa przypadłość, która niestety większość naszego ciała angażuje :( Daj znać co tam, jak wrócisz od lekarza. Może coś ci zaradzą i zbadają, żebyś się dodatkowo nie stresowała.

cytrynowa: mam oliwkę do paznokci i też czasem nawilżam i faktycznie dobrze działa. Ja chcę teraz je trochę podrasować, żeby rosnąć zaczęły szybciej. Na oliwce mi rosną tak standardowo. Lubię jak wyglądają pazurki po olejowaniu...tak zdrowo :)

kamcia: może po prostu przepędziłaś tą anginę :D Za jednym zamachem przepędzisz też @! Zobaczysz :D Fajnie, że już ci lepiej, bo tak jak piszesz - nie musisz mieć przerwy i możesz normalnie funkcjonować :) A jak tam mąż?

spring: jak na 23 dc to dosyć ładnie widać bladą kreseczkę. Tak czy inaczej do powtórki za jakiś czas :) Ale jest duża nadzieja :) Super :) Powodzenia.

julia: ja się chyba teraz zdecyduję na akryl. A jak często trzeba uzupełniać? Bardzo się niszczą pazurki? Udanych zakupów i spotkania na kawce :)

lux: ojej :/ a co się dzieje? Masz rację, trzeba od razu reklamować jakby coś się działo.

A ja jestem głupol...zrobiłam dzisiaj test i to nie z porannego, rozcieńczonego moczu (był bezbarwny) :/ Oczywiście jest jedna kreseczka...nie jestem zła ani smutna, tylko moja głupota sięgnęła dzisiaj zenitu :D Normalnie siedziałam w łazience i nie mogłam przestać się z siebie śmiać :D:D:D Testy przed @ powinny być zakazane!!! No chyba, że komuś wychodzą II to może robić :D :D :D Ta nasza babska ciekawość...niby rozum mówi jedno, a reszta swoje chce wiedzieć :|
hahaha normalnie mam przypływ energii po tej akcji :D
 
misia: taaaaak! Limonka ma rację: sinupret. Ja nigdy właśnie nie robiłam akrylowych tylko hybrydę...od pewnego czasu jednak i hybryda zaczęła mnie zawodzić, bo szybko odpryskuje :/ Teraz się chyba zdecyduję na akryl :) Uuu współczuję zejścia paznokcia...na szczęście paznokcie odrastają :) Gratuluję przedłużonej umowy :D Może odbiorą dzisiaj w tym instytucie, a jak nie to jutro ich bombarduj :)

nusia: używam eveline odżywki 8 w 1. Biała z zakrętką z czerwonym plusem :)

moniusia: ja dzisiaj wieczorkiem jade na mały rekonesans sklepów odzieżowych i obuwniczych :) Może coś w oko wpadnie :) Dobrze, że udaje ci się zapuścić, bo czasem jak sie obryza to się nie ma możliwości :D

aniakom: super informacja! Gratulacje :)

limonka: a pewnie, że jedź. Zawsze to lepiej dmuchać na zimne. A wymioty to bardzo uciążliwa przypadłość, która niestety większość naszego ciała angażuje :( Daj znać co tam, jak wrócisz od lekarza. Może coś ci zaradzą i zbadają, żebyś się dodatkowo nie stresowała.

cytrynowa: mam oliwkę do paznokci i też czasem nawilżam i faktycznie dobrze działa. Ja chcę teraz je trochę podrasować, żeby rosnąć zaczęły szybciej. Na oliwce mi rosną tak standardowo. Lubię jak wyglądają pazurki po olejowaniu...tak zdrowo :)

kamcia: może po prostu przepędziłaś tą anginę :D Za jednym zamachem przepędzisz też @! Zobaczysz :D Fajnie, że już ci lepiej, bo tak jak piszesz - nie musisz mieć przerwy i możesz normalnie funkcjonować :) A jak tam mąż?

spring: jak na 23 dc to dosyć ładnie widać bladą kreseczkę. Tak czy inaczej do powtórki za jakiś czas :) Ale jest duża nadzieja :) Super :) Powodzenia.

julia: ja się chyba teraz zdecyduję na akryl. A jak często trzeba uzupełniać? Bardzo się niszczą pazurki? Udanych zakupów i spotkania na kawce :)

lux: ojej :/ a co się dzieje? Masz rację, trzeba od razu reklamować jakby coś się działo.

A ja jestem głupol...zrobiłam dzisiaj test i to nie z porannego, rozcieńczonego moczu (był bezbarwny) :/ Oczywiście jest jedna kreseczka...nie jestem zła ani smutna, tylko moja głupota sięgnęła dzisiaj zenitu :D Normalnie siedziałam w łazience i nie mogłam przestać się z siebie śmiać :D:D:D Testy przed @ powinny być zakazane!!! No chyba, że komuś wychodzą II to może robić :D :D :D Ta nasza babska ciekawość...niby rozum mówi jedno, a reszta swoje chce wiedzieć :|
hahaha normalnie mam przypływ energii po tej akcji :D

wieszal nam sie i nie mozna bylo otwierac stron...kurcze przykro mi, ze jedna kreska Ci wyszla :no:
 
reklama
Ja mam dzisiaj 23 dc do @ jeszcze cztery dni ale obiecałam sobie ze nie zrobię juz żadnego testu przed terminem :)

U nas to ja byłam ta "jedno dziecko i nie więcej. Po 7 latach mi się zmieniło :) chciałabym trójkę :)
Spring ja coś tam widzę :) oby to było to &&&
 
Do góry