reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

lux: mam nadzieję, że laptop już nie będzie się psuł. Może to tylko tak na początku, bo nowy sprzęt i wszystkie aktualizacje do zainstalowania i tak dalej. Oby dalej było bez problemów :)

anulka: taaaaak...test przed @ nie ma sensu :D

luska: a to franca z tej @...niech szybko mija.

cytrynowa: ja tej odżywki z eweline używam 1-3 razy w roku jak chcę sobie paznokcie szybko wyhodować. Sprawdza się i nie ma po niej u mnie zniszczeń. Na codzień używam do olejowania włosów własnie naturalnych olejów i przy okazji nawilżam dłonie i paznokcie. Natomiast u mnie oprócz dobrze nawilżonej skóry nie zauważyłam, żeby lepiej rosły :( W każdym razie wystarcza mi tempo takie jakie mam tylko przed urlopem czy jakimś weselem pomagam sobie evelinem :)

julia: mnie forum też nakręca :) ooo 5 tygodni to długo jak się lakier trzyma i to french. Ja też poprawiłam odrost w hybrydzie lakierem sama :D Oby nocka u teściowej była spokojna :)

moniusia: hihihi my baby to szalone jesteśmy :D Ty masz inna sytuacje, bo tu piękna okazja się szykuje, więc żal nie testować :D Mam nadzieję, że ujrzysz te dwie kreseczki i spędzicie radośnie ten czas :) Ja jak pisałam pracę to mi bardzo wzrok bardzo podupadł :/ Trzeba uważać, bo to bardzo obciążające. Skupienie się w takich sytuacjach jest trudne :) Dasz radę, już malutko ci zostało :)

Padam na twarz i na resztę mojego ciała...idę zaraz spać, bo już mi się oczy zamykają. Nic mnie nie boli, podbrzusze spokojne, cyc też...jak nic przyjdzie w środę @ :D A jak przyjdzie to kupię sobie likier, bo mnie ostatnio wzięło na likiery z lodem :p Bez lodu za słodkie.

Spokojnej nocy i kolorowych snów :)
 
reklama
Ohh i to jeszcze jak glupie i niecierpliwe.
Wiadomo że przed terminem @ może wyjść negatyw. A i tak to robimy.
 
Ostatnia edycja:
Jugoslawa ja już się tyle o formaldehydzie naczytalam ze wolę nie uzywac. Teraz staram się golasy nosić. Albo odzywke bez niego. No i olejuje codziennie. Kropelke pod paznokiec i dookola macierzy.
 
kamcia: może po prostu przepędziłaś tą anginę :D Za jednym zamachem przepędzisz też @! Zobaczysz :D Fajnie, że już ci lepiej, bo tak jak piszesz - nie musisz mieć przerwy i możesz normalnie funkcjonować :) A jak tam mąż?

Nie będę cieszyć się na zapas bo podobno angina rozwija się od 2 do 5 dni, więc jeszcze wszystko jest możliwe :-( A Tomek wiadomo jak to facet gdy coś boli- umierający:-p

luska przykro mi :( resetuj się ile potrzebujesz i wracaj !
 
Jugosława, no właśnie i tylko to mnie kusi :) no właśnie non stop ten monitor, jak nie w pracy to w domu :) dziękuję i mam nadzieję, że Ty również ujrzysz jeszcze tym razem :) o proszę jak sobie dogadzasz :) no pewnie, cóż nam pozostało ;)))

lux,
a czemu nie pospałaś?

Ja już w pracy, mojej 'pilnej' współpracownicy oczywiście nie ma :) a oficjalnie powiedziała, że od jutra wcześniej :) tia :) Jem kanapeczki, piję kawkę i do roboty :)
 
Jugosława, no właśnie i tylko to mnie kusi :) no właśnie non stop ten monitor, jak nie w pracy to w domu :) dziękuję i mam nadzieję, że Ty również ujrzysz jeszcze tym razem :) o proszę jak sobie dogadzasz :) no pewnie, cóż nam pozostało ;)))

lux,
a czemu nie pospałaś?

Ja już w pracy, mojej 'pilnej' współpracownicy oczywiście nie ma :) a oficjalnie powiedziała, że od jutra wcześniej :) tia :) Jem kanapeczki, piję kawkę i do roboty :)

blachy powod-siku mi sie chcialo :-D
 
reklama
Do góry