reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Dita - przyduś go jak będzie spał :laugh2: a tak na poważnie, to przykro mi, najgorzej jak ty czegoś pragniesz a druga połówka niekoniecznie... Ale może któregoś dnia się obudzi i powie że fajnie byłoby mieć drugiego bobasa :-) Tak czy siak ciesz się swoim szkrabem a może w przyszłości coś się odmieni :tak: Powodzenia życzę!
Jugosława u mnie miała być @ dzisiaj a przylazła wczoraj i teraz mam szwedzki potop normalnie :-D Ale ja czułam że się zbliża, a jak ty nie czujesz to może coś jest na rzeczy :happy:

Kamcia zdrówka dla męża ! :tak:

A mój przyszły mąż biegnie maraton o 10-tej (o 11 w Polsce). Trzymajta kciuki :-):-)

Wspolczuje potopu niech szybko sie skonczy
trzymam mocno kciuki:-):-)
 
reklama
cytrynowa, księgowość.. tak wypłaty te same, ja pracuję od 4 lat, a ona od kilku m-cy.. teściowa wie o tym, że ona sobie olewa, ale ona jest z takich co nie powie. Powie wszystkim, ale nie tej osobie, której to dotyczy.

Jugosława, no już dzisiaj miałam jej coś powiedzieć! ale ona najśmieszniejsze jest to zachowuje się tak jakby nic złego nie robiła i jeszcze marudzi, ze sie nie wyspała.. odkąd pracuje ani razu nie przyjechała na 9 jak tak wczesniej było, ani razu nie pomyła podłóg, gary myje raz na 2 tygodnie, a tak ja codziennie. zobaczę o której ona dziś wyjdzie, bo jak o 4 to nie wytrzymam i coś powiem.

No już musiałam się wygadać, bo brrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Mega mam doła dziewczyny :( coraz gorzej :( jeszcze właśnie się z tą przyjaciółką pożarłam rano, bo nie powiedziała mi, że jej siostra moja tez kolezanka jest w ciazy, bo sie bala niby mojej reakcji i powiedziałam jej co o tym myśle, bo sie dowiedziałam od kogo innego. I poszła z nią teraz do lekarza.. mega mi smutno..

misia, chyba widzimy to samo, ja w sobotę byłam w galerii - nie widziałam normalnych ludzi, par czy coś takiego tylko wszystkich z wózkami i nosidełkami ;OOOOO


NIE MOGĘ SIĘ WYLUZOWAĆ!!! :( NIE MYŚLEĆ :( HELPPPPPP

Na dodatek wszyscy oprócz męża zapomnieli o moich imieninkach ;p ale to nic, nawet nie lubię świętować imienin :p no ale zawsze pamiętali! :p :)
 
Ostatnia edycja:
Monisia wszystkiego dobrego z okazji imienin ;)

A Ty sama zacznij przychodzić na 10. I tesciowej powiedz że jeśli dostajecie tyle samo to i pracujecie tyle samo.
Ciekawe co wtedy zrobi
 
Moniusia - wiem że łatwo jest mówić, ale spróbuj, wyluzowac troszkę, ja też wszędzie widzę wózki i nosidełka, ale wtedy się uśmiecham i myślę sobie że mnie to dopiero czeka za jakiś czas i wtedy sobie wyobrażam że to my idziemy z wózeczkiem i micha sama się cieszy :-)

Na każdego przyjdzie pora :tak:

A dzisiaj w imieninki zrób to co lubisz, ulubiona muzyka,film, lody czy winko, i olej wszystko :-D

A co do przyjaciółki to też miałam taką, lepiej że się okazało jaką jest osobą, ja mam przyjaciela w moim narzeczonym, może nie to samo ale mi wystarcza...
 
misia: przkro mi, że weekend majowy był u ciebie okropny. Może dla równowagi nadchodzący czas ci wszystko zrekompensuje? Mam taką nadzieje :) Co do zatok to polecam też takie małe zielone pastylki co się łyka 3 razy dziennie i one oczyszczają zatoki, tylko trzeba brać co najmniej miesiąc i pilnowac przyjmowania płynów, bo wtedy jest lepsze działanie. Mnie raz na jakiś czas pomaga taka kuracja i mam spokój na dłuższy czas. No ale widomo, że różnie jest z zatokami. Na jednych działa jedno, a na drugich coś innego :|

jazza: oj tak, dużo pracy pomaga przy oczekiwaniu na termin @ :) Ziołowe kluseczki do karkówki...miodzio! Cieszę się, że miałaś udany weekend :)

seeyou: no to super, że w miarę szybki termin. Ale fakt, każde oczekiwanie wydłuża okropnie :) Będziemy się starać, żeby szybko minęło :)

aliszia: &&&&&&&&& za maraton męża :D Wow, to dopiero wyczyn! Mam nadzieje, że twój potop szybko się skończy :) Po takim maratonie to żołnierze będą w szczytowej formie :D U mnie ostatnio jest tak, że czuję jak @ się zbliża dzień przed albo w tym konkretnym dniu dopiero :/ Co ma być to będzie :)

moniusia: mam nadzieję, że uda ci sie przemówić do koleżanki i wszystko będzie tak jak być powinno. Eh widze, że znowu koleżanka cię zasmuciła :( Nie zamartwiaj się w taki dzień jak dzisiaj. Wszystkiego najlepszego :) Zrób sobie jakąś imieninową przyjemność. Od razu ci się humor poprawi ;)

Ja od dzisiaj rozpoczęłam hodowanie paznokci na urlop :) Naniosłam odżywkę zarówno na stopy jak i na dłonie :) Zamierzam sobie zrobić jakiś mega wakacyjny manicure i pedicure. Dlatego chcę, żeby były trochę bardziej odżywione no i dłuższe. Mam nadzieję, że odżywka będzie działać. Zawsze byłam zadowolona, więc oczekiwania mam duże :)
Nadal kropi...czekam tylko aż zacznie mnie ogarniać senność...
 
Jugosława - to jak Ci się przypomni co to jest na te zatoki to napisz proszę.
Ja robię paznokcie z akrylu-najwytrzymalsze są jak dla mnie, właśnie mam śliczne nowe. Robię od dwóch lat bo to dla mnie super wygoda. Zawsze miałam długie paznokcie i ich codzienne malowanie mnie przerastało, z racji pracy nawet hybryda nie trzymała się tydzień. a teraz ma spokój na 3 tygodnie albo nawet na miesiąc-jak pomaluje żeby odrostów nie było widać. Na stopy idę w tym tygodniu i też robię akryl-ale to z przymusu, bo po pewnych tańcach paznokieć mi zszedł od połowy.
 
cytrynowa, Dziękuję :) no właśnie... wiadomo mi też się zdarzy później przyjechać jak raz na rok zaśpię, albo mam lekarza czy coś, ale o tym informuję, nawet jak byłam lekko po 9, a ona to zero powiadomienia, nic jakby tak miało być.. eh szkoda gadać.. :)

aliszia, no tak, ale czym dłużej się nie udaje to tak ciężko.. że jednak mnie to może nie czekać.. no, ale masz rację trzeba sobie dawać radę..

Jugosława,
nie kuś :D bo zaraz polecę po jakąś bluzesię ;)))) Mnie też cieszą takie zabiegi paznokciowe.. tyle, że ja obgryzam :D tzn obgryzę i zapuszczam i tak w kółko :D
 
reklama
Witam serdecznie, majówka już za nami. Robiłam dzisiaj teścik. .. bałam się że nie wyjdzie bo nie był on robiony rano i mam dwie kreseczki
 
Do góry