reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Ja mam dzisiaj 23 dc do @ jeszcze cztery dni ale obiecałam sobie ze nie zrobię juz żadnego testu przed terminem :)

U nas to ja byłam ta "jedno dziecko i nie więcej. Po 7 latach mi się zmieniło :) chciałabym trójkę :)
Spring ja coś tam widzę :) oby to było to &&&

ja chcialam trojke, praca naini zweryfikowala moje plany hehe
 
reklama
Jugoslawa ja używam naturalnych olejków. Rycyna drzewo herbaciane jojoba kokos mango avocado. Na tym rosną zdecydowanie lepiej.
Nie boisz się tej odzywki? Tyle złego o niej mówią.
Ej ale to test nieważny.
 
hej zawieszam starania musze zresetowac i odpoczac wiec powodzenia w staraniach a tym ktorym sie udalo nudnej spokojnej ciazy i szybkiego bezbolesnego porodu odezwe sie moze za jakis czas
 
dzięki dziewczyny za wsparcie, będę testować pewnie koło czwartku ponownie i powodzenia życzę również wszystkim testującym:)
 
Luska wlasnie mialam sie pytac co u Ciebie? Ok zaraz cie przepisze. Tulam i mam nadzieje ze zajrzysz za jakis czas z dobrymi wiesciami;-)

A wiecie mnie to forum nie nakreca;-)

Jugoslawa mam juz od 2 lat a stan plytki uwazam za dobry;-) druga sprawa z tym jak czesto robie to duzo zalezy od tego jak szybko rosnie plytka...mi szubko ale jak mam french to nawet 5 tyg. Mam ale mleczym sobie poprawiam;-)

Lux ale pech z tym laptopem:/

Anula hop hop;-)

Miss co tam u Ciebie? Co to za opis na FB? Hmmm

dobra ja ide klasc sie spac bo dzis nocka u tesciowej:/

Moze zajrze za jakis czas
 
Jugosława, hah oj tam i tak jesteś dobra, ja mam zamiar testować 21 dc :D, możesz krzyczeć :D ale nie wytrzymam dłużej w niepewności. W tym m-cu chyba ze wszystkich cykli nie mogę wytrzymać. Jeśli wyjdzie negatyw (pewnie wyjdzie) zamknę ten temat i będę spokojnie czekać czy przyjdzie @, bo taka niepewność najgorsza. Lubię wiedzieć na czym stoję, a te zastanawianie się mnie niszczy. Jak się nie uda, to olewam narazie tego bobasa, będę brała clo jeszcze przez te 4 cykle, ale nie będę zwracać uwagi na jakieś owulacje, jeśli teraz wychodzą i się nie udaje, to nic innego nie wykombinuję :))
Mam nadzieję, że Tobie test się pomylił :) Na mnie koleżanka wrzeszczała, że mam robić tydz. jak @ nie przychodzi, bo ona tak miała. Wyszła jedna kreska, poszła się z żalu napić (1 cykl starań) i po tyg. dwie kreski.. ;) Tyle, że u mnie tych cykli tyle było, że ta historia nie robi na mnie wrażenia ;)

Ja też nie używam evelina jak się nasłuchałam :) ale swoją drogą, która odżywka czy lakier nie szkodzi w jakiś sposób.

Porobiłam trochę na ogródku, nie mam na nic już sił, oczy mi coś szwankują, chciałam pisać pracę, do jutra muszę zakończyć jeszcze z 2 strony mi zostało do zamknięcia rozdziału. Ale myśl o tej fasoli, która kiełkuje, albo raczej nie kiełkuje tam u mnie po prostu mnie wykańczaaa :) tzn. ta niepewność ...
 
reklama
Do góry