reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Kurcze, nie nadrobię Was, bo piszę mgr(obrona 11 czerwca ;OOO) i za 2 godz jadę na studia ;*
Editka wszystkiego naj, spóźnione, ale szczere ;)


U mnie 8 d.c.
Buziaki :*
 
reklama
Hej laski,
cytrynowa: o wrrr tacy faceci to są koszmarni :/ Widzą, że kobieta dźwiga i nawet nie pomogą :/ Może boi się, że paznokieć sobie złamie, albo, że mu żyłka od pierdzenia pęknie? Koszmar :/

edita: czas letni rządzi się swoimi prawami w pracy :) Ale z drugiej strony sa urlopy, więc dobrze :D I to odliczanie...jeszcze 30 dni, 15, 7, 1 i już urlop :D Weekend intensywny chyba będziesz miała :) Plesniak na pewno wyszedł pyszny ;) Zegarek piękna rzecz :) Powodzenia i miłych chwil :)

jazza: przesympatyczne napisy na koszulkach :D

aliszia: po odchaczczaniu dżungli pewnie padłaś jak mucha :D Za to efekt będzie piękny :)

karola: o brewki i henne to i ja lubię zrobić :D Samej kiepsko mi idzie regulacja :p ooo zmiana włosków :D No no ciekawe co wymyślisz :D Ojej :/ współczuję tego bólu w pracy :/ A do tego kierownik z tym urlopem :/ Normalnie jakiś efekt domina, bo jak coś wkurza to lawinowo :/ Winko dobry pomysł, bo trochę rozluźnia :) Mam nadzieje, że dzisiaj będzie mniej bolało...

misia: widze, że odświeżasz meble ogrodowe :) Sezon na posiadówki w ogrodzie już za pasem, więc dobry termin na takie prace :) Wiatr nie umila pracy niestety :/ Grunt to się po prostu wygodnie ubrać. Nie wiem czy na sandały jeszcze nie za chłodno. Coś wykombinujesz, jak to my baby :D

luska: bardzo ładne tsh :) Teraz dla alergików kiepski czas nadchodzi :/

kamcia: ale ciacho! Można się zaślinić czytając :D

limia: witaj :) Co do twojego pytanka to nie pomogę, bo nie jestem w temacie. Najlepiej chyba podpytać lekarza.

julia: widac, że twój facet się martwi o ciebie i o przyszłość. Dojdziecie do porozumienia, może to chwilowy strach, a większość sytuacji da się przecież jakoś rozwiązać. Czasem tylko potrzeba trochę czasu, żeby wpaść na pomysł jak. Dobrze będzie :)

fruzka: kuruj się i zdrowiej szybciutko :) A zmiany nastroju jak człowiek nie w formie to normalne, więc się nie przejmuj :) Trzymaj sie :)

moniusia: oooo to już blisko obrona :D Powodzenia w dniach płodnych, bo widze, że się zblżają wielkimi krokami :D:D:D

madziolina: jak tam?

U mnie piękna sobota się szykuje. Mam nadzieje, że nie zacznie nagle padać :D

Udanego dnia dziewczyny :)
 
Witam

Jugoslawa m nadzieje jakos wszystko sie ulozy!
M chyba jest przytloczony sytuacja bo dzis oschly jest dla mnie a to boli mnie:-(
Musze z nim dzis porozmawiac

Limia nie pomohe nieznam sie wogole...

Ja czekam do gina, jestem ciekawa czy owu bedzie lub byla...wizyta za darmo wiec co mi tam!
 
Witam

Jugoslawa m nadzieje jakos wszystko sie ulozy!
M chyba jest przytloczony sytuacja bo dzis oschly jest dla mnie a to boli mnie:-(
Musze z nim dzis porozmawiac

Limia nie pomohe nieznam sie wogole...

Ja czekam do gina, jestem ciekawa czy owu bedzie lub byla...wizyta za darmo wiec co mi tam!
Jak wiziyta kochana ?
 
Julcia daj znac po wizycie kochana :tak:

Anulka Slonko co u Ciebie?


Jugoslawa u mnie rano bylo ladnie a teraz nadzly jakies chmurska i zrobilo sie szaro...oby u Ciebie swiecilo caly dzien sloneczko.
 
Julcia daj znac po wizycie kochana :tak:

Anulka Slonko co u Ciebie?


Jugoslawa u mnie rano bylo ladnie a teraz nadzly jakies chmurska i zrobilo sie szaro...oby u Ciebie swiecilo caly dzien sloneczko.
A dziękuję kochana. ... powoli ;-) i bez żadnych rewolucji ;-)
A ty jak tam?jakie plany na weekend ?
 
A my w ogrodzie siedzimy i sadzimy tuje;-)

Po wizycie tak jak przypuszczalam czapa...niema owu!

Dzis bede rozmawiac z M o calej sytuacji i co ja mysle na ten temat...mam nadzieje ze mnie zrozumie.
wieczorem wychodze na urodziny i zrobie sobie reset potrzebuje tego!!!!
 
A my w ogrodzie siedzimy i sadzimy tuje;-)

Po wizycie tak jak przypuszczalam czapa...niema owu!

Dzis bede rozmawiac z M o calej sytuacji i co ja mysle na ten temat...mam nadzieje ze mnie zrozumie.
wieczorem wychodze na urodziny i zrobie sobie reset potrzebuje tego!!!!
Pogadajcie .... i baw się dzisiaj dobrze .... reset jest zaj....

A kochana powiedz bo się zakrecilam ty wogole nie masz ovu czy co 2 cykl ?

Ja mam dzisiaj 16dc i z ciekawości testy ovu kupilam dzisiaj zrobilam ostatni ... i za każdym razem wychodza identyczne czyli kreska slabsza od kontrolnej ... wiec jakby ovu brak albo testy nie teges ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eh jednak jedne zajęcia odwołane i później do szkoły - tylko na wf ;p brrr ;p

julia, pewnie korzystaj, ja też chodzę za darmo, więc pół biedy :) eh, ale organizmy nasze są porąbane ;/ raz są te owu i się nie zachodzi raz nie ma w ogóle też się nie zachodzi, chore ;p

anula, polecam lh test - owulacyjne. Przynajmniej wiem, że działają. Wcześniej nie miałam w ogóle owu i faktycznie nie wskazywało, były kreski nawet b. widoczne, ale nie takie same, a ostatnio była owu. i 13 d.c. piękna krecha i to ciemniejsza. Troszkę są drogie, ale lepiej mieć pewność, że dobrze działają :) Mam 10 paseczków i od dzisiaj robię :-)

Ale cieeepełko na dworze.. :)
 
Do góry