reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Edita moje ciasto nie ma nazwy bo sama sobie je wymyśliłam. Biszkopt przełożony masą z serka mascarpone połączonego z dżemem truskawkowym. Górę polałam kakaem, żeby delikatnie skarmelizowany kokos przykleił się. Ciasto wyszło pyszne i w sam raz dla amatorów takich smakołyków.

Pychota!!!! Palce lizać:)
 
reklama
Bardzo prosto... mały serek mascarpone (250g) mieszam z całym słoiczkiem dżemu truskawkowego. W smaku wychodzi podobnie jak koktajl. Oczywiście w lodówce ładnie tężeje ;-) Zawsze serek mascarpone mieszałam z cappucino do innego pysznego ciasta, ale kiedyś Tomka siostrzenica poprosiła mnie o zrobienie tortu i kombinowałam jaką by tu masę zrobić, żeby wszystkie dzieci były zachwycone. No i połączenie serka z dżemem było strzałem w dziesiątkę :-)
 
Dodam jeszcze, że niezbędny jest mikser bo za pierwszym razem okropnie zmordowałam się widelcem jak ucierałam serek z cappucino hehe

A tu podeśle wam linka do ciasta kostka cappucino, bardzo dobre jak ktoś lubi smak kawy
Moje Wypieki | Kostka Cappucino

Ja nie daję śmietany na górę bo nie przepadam (mdli mnie po bitej śmietanie) i przeważnie robię z czekoladowym ganache lub polewą kakaową i posypuje kokosem.
 
Kamcia jakie pyszności :tak: ja bardzo rzadko piekę, dla nas dwójki się nie opłaca, zresztą mój nie przepada za ciastami, ale smaka mi narobiłaś ;-)

Ja się dzisiaj narobiłam za wsze czasy - ogródek, cały dom do sprzątania, pranie, gotowanie, dopiero usiadłam na tyłku :szok:

Za to jutro leżę i odpoczywam, a co :tak:

Jeszcze tylko poczekam na mojego gamonia jak wróci z pracy, i może jakiś film, może jakieś przytulanko :-)

Wprawdzie już dni niepłodne, ale przyjemności nie można sobie odmawiać :-D

A jak wam dzień minął ?
 
kamcia ja nie lubie slodyczy ale smaka na ciasto mi narobilas.Aliszia no moj jak Ty to ladnie mowisz gamon doprowadzil mnie dzis do lez...wogole od rana zle sie czuje i ciagle wyc mi sie chce wczesniej nawet bez powodu a pozniej male spiecie i wybuchlam.......jeszcze mam temperature ale nie duza i praktycznie umieram i jak z skakal zawsze R rozumial ze zle sie czuje ,to tak dzis mialam wrazenie ze dobic mnie chce.....chyba znowu wysle go na kilka dni do mamusi niech pomysli troche jak ma rzecz jasna czym.Edita podeslij link do koszulek
 
Ostatnia edycja:
fruzka- biedna ty, odpoczywaj i nie daj się, może spróbuj coś zrobić przyjemnego na poprawę humoru, ulubiona muzyka czy film :-(
Zobaczysz, prześpisz się i jutro będzie lepiej :tak: głowa do góry ;-)
 
Dziewczyny, właśnie wróciła z pracy i musze wam się wyżalić:/

Dzis około południa zaczął mnie boleć brzuch w związku z @. Wziełam 1 tabletke i pojechałam do pracy. W autobusie myślałam, że przez okno wyskocze tak mnie bolało. W pracy miałam tabletki to około 14 wzieła jeszcze 2 ibupromy sprint caps i dopiero po pół godziny troche zelżało. No normalnie nie pamiętam kiedy ostatni raz mnie tak bolało. teraz czuje, że znowu lekko pobolewa, ale to jest nic.. Potem jeszcze musiałam się wkur... na kierownika o mój urlop, czyli poprostu batalia part 2. Znowu nie wiem kiedy pójde, a myślałam, że wywalczyłam wrzesień, bo nam obojgu pasowało, a teraz się okazuje, że szanse są marne. Ch.j chce mnie strzelić. Wziełam sobie teraz lampke wina nalałam, bo kur...icy zaraz dostane i jeszcze ta @:/ Grrr... A tak pozytywnie się ten dzień zaczął...
 
reklama
Do góry