reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

cytrynowa: tak. Teraz i tak clo nie będę brać, więc nie ma sensu, żebym chodziła tak często tj. przed i po owu. Psychicznie sobie odpocznę do tego. Potem wrócę pewnie do clo i do monitoringów :)

Spokojnej nocy i kolorowych snów :)
 
reklama
Jestem wykonczona i szczęśliwa.
Wróciłam do domu ogarnęłam trochę i zrobilam kruche babeczki z kremem i owocami.
 

Załączniki

  • 1429994036892.jpg
    1429994036892.jpg
    65,6 KB · Wyświetleń: 26
Edita nie do końca brak rewolucji oznacza ze wszystko dobrze .... moze ujme to inaczej bo chyba powinnam dodac " bez pozytywnej rewolucji "

Jula mam nadzieje ze reset u ciebie konkretny ... ja zaraz sobie winko zapodam ....
 
Dzień dobry dziewczyny,

cytrynowa: ale pyszności robisz :) Czym one są nadziewane? To jakaś budyniowa masa?

Ale spokojnie u nas na wątku. Mam nadzieję, że to kwestia weekendu i wątek nam nie padnie ;)
Udanego dnia dziewczyny :)
 
reklama
Jugosława
Chyba przez weekend taka pustka:) u mnie wczoraj bylo cały dzien ladnie, wieczorkiem tylko chłodnawo..no ale to kwiecień dopiero:) ja tam licze, że nie bedziesz potrzebowac hsg, bo zaciążysz niebawem:)

Cytrynowa
Pychota!! Takie cudenka robisz!:)

Madzia
Jesteś! Jak test? @ nie przylazla?;)

Anula
To szkoda, że pozytywnej rewolucji nie ma..ale jeszcze będzie? ? :) nigdy nie mow nigdy:)

U nas dzis pochmurno i szaro.. jeszcze nie pada ale. . Nie wiem jak dlugo:( może jutro bedzie lepiej:)
Młody od wczoraj ma trampolinę i goni mnie na podwórko, nawet taka pogodę. .a mi się nie chce. No ale pójdę:)
 
Do góry