reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Misia
Ja mecze piłki nożnej czasami oglądam, bo lubię. Siatkarskie już mniej...Hokeja w ogóle :-p
Myślę, że ubierz sie jak Jazza radzi - na cebulkę:) Buty od siłki mogą być, a co! Odblaskowe to nie zginiesz na hali, hehe:-D

Jazza
Też tak myślę żeby się nie przemęczał, bo o zawał łatwo :-D:rofl2: taki sport wyczynowy niebezpieczny jest.. a jeszcze jak po drodze upadnie i nadzieje się na jakąś puszkę?? Ryzyko pierwszej kategorii :-p
Ja czasami taki rożne koszulki- T-shirty ubieram z jakimś dzianinowym żakietem, bo ja ogólnie do pracy tak pól-elegancko, pół-casual się ubieram:) niby w biurze pracuję, ale klientów jako takich brak, tylko przez telefon większość kontakt.. więc sobie szaleję z ciuchami... trochę eksperymentuję...z różnym skutkiem :tak::laugh2:


Kamcia
Przykro mi, że i Ciebie dotknęła taka strata...
Ale teraz będziesz w zdrowej, nudnej ciąży:) Na pewno!:tak:


Ja zaraz do domku zmykam, w kierat... obiad, ciasto, zabawa, sprzątanie...Dnia nie starczy:)
Postaram się zajrzeć na weekend ale nie obiecuję:)

Madzia
Kciuki za test jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D
 
reklama
Luśka
znowu zniknęłaś?:-(

edytko zyje mialam tyle zajec ze szok ogrodek opiekowalam sie szwagierki dzieckiem do tego lekarz dzis zemdlalam na badaniach ale wyniki mam ksiazkowe nawet tsh mam 1,4☺ ale alergia i astma daja mi sie w kosc

Ojej, w takim razie czemu zemdlałaś?? osłabiona jesteś?
A TSH piękne:)
 
STARACZKI: 20

UDAŁO SIĘ II kreseczki:

GRUDZIEŃ 2015
Limonka87 25.12 (7cs)


KWIECIEŃ 2015
Madziolina_p - 25.04 (3cs)
Fruzka -30.04 (cs)

MAJ 2015
NusiaM86 - 01.05 (5cs)
Kamcia2810 -02.05 (cs)
Jazza -03.05 (17cs)
SeeYou - 03.05 (1cs)
Aliszia -04.05 (1cs)
Luska22 -06.05 (10cs)
Aniakom - 06.05 (1cs)
Jugoslawa - 06.05 (9cs)
Diore - 07-09.05
anula88 - 09.05 (cs)
anula88k - 10.05 (7 cs)
Martaha - 11.05 (3cs)
Julia0903 -12.05 (8cs)
Moniusia_ - 15.05 (13cs)
Luxuoriux - 14.05 (cs)
Edita_83 - 17.05 (cs)
Haruna - 19.05 (4cs)
Karola1507 - 21.05 (9cs)

POCZEKALNIA
watpliwosci3, Aschlee



Pozwoliłam sobie zaktualizować, później Julia tylko sobie wklei:)
 
Ej kochane, wiem, że głupi temat ;D haha ;p ale nie mam z kim o tym pogadać ;p otóż jak zawsze paradujecie u gina? (głównie chodzi mi o gina mężczyznę, ale w sumie to bez różnicy) bo kurde od fotela do przebieralni jest kilka dobrych metrów, muszę przejść koło jego biurka i jakoś mega źle się czuję taka goła ;/ jak ubieram spódnicę to później męczę się, żeby szybko ubrać rajstopy, a na boso też nie chcę chodzić tyle, bo to tak też śmiesznie ;/ Ostatnio miałam tunikę i skarpetki czarne tylko teraz już na nie za gorąco ;D i mega mam stresa - ja taka jestem sprawy techniczne są dla mnie najgorsze!!! Haha, ale ja głupia jestem, ale mam tylko Was :p

To w cale nie jest głupie pytanie bo bardzo dużo dziewczyn ma z tym problem. Ja przeważnie mam na sobie tunikę a skarpetkami nie przejmuję się. W szpitalu po poronieniu oglądało mnie tylu lekarzy, że nagość była mi tak obojętna, że mogłaby goła przez cały korytarz przejść.

julia mam nadzieję, że szybko ułożycie wszystkie sprawy i będzie między wami zgoda.

madziolina trzymam kciuki za pozytywny test.

Edita
wszystkiego najlepszego a przede wszystkim serduszka pod serduchem :)

U nas dzisiaj jest upał :-) Wczoraj zrobiłam tak pyszne ciasto, że z chęcią dałabym każdej z was na spróbowanie :)
 
Witajcie dziewczyny,

bardzo trudno i się jak na razie ogarnąć, bo ostatni raz zaglądałam tutaj chyba w październiku. Mamy z mężem już wspaniałą córcię (prawie 3-letnią) i marzy nam się drugie dziecko. Ale na drodze do tego szczęścia ciągle stają jakieś przeciwności. W ubiegłym roku bardzo dużo chorowałam (chlamydia oddechowa, później po usunięciu ósemki straciłam czucie w części twarzy na kilka miesięcy, później wykonywałam zaległe szczepienie na WZW b i tak ciągle coś). Kiedy w końcu zaczęliśmy próbować, to jak na razie po 3 razach nic się nie udało. I dobrze, bo w ostatnich moich badaniach wyszła mi toksoplazmoza na granicy normy, czyli bardzo podwyższone IgM i lekko podwyższone IgG. Lekarka na razie mnie odesłała do specjalisty chorób zakaźnych, żeby poradził, co dalej. Chciałam się Was zapytać, czy Wy się orientujecie może w temacie? Nie wiem po jakim czasie od pierwszego badania powinnam je powtórzyć, czy jak wyjdą mi wskaźniki podwyższone to powinnam to przeleczyć mimo braku objawów. Jestem przygnębiona, gdyż marzenia o drugim dziecku odsuwają się z miesiąca na miesiąc, a i nasze próby okazały się do tej pory nieudane. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć, o czym jeszcze ewentualnie powinnam pomyśleć? Będę Wam bardzo wdzięczna za wskazówki.

Życzę miłego dnia, jak dobrze, że już wiosna, na wszelkie przeciwności inaczej się dzięki temu patrzy.
 
Witam

Editko zajme sie lista;-)

Kamcia miedzy nami jest bardzo dobrze, tylko M chce zebym byla zabezpieczona finansowo...powiedzialabym o co chodzi ale to forum ogolne:/

Witam nowe staraczki

Mam zamiar M przekonax ze sobie poradze z 2 dzieci jakby co;-) niewyobrazam sobie takiej sytuacji ze niebede mogla sie starac o potomka!!!!!

Postaram sie byc u Was na bierzaco by tabelke uzupelniac, troche z mezem sobie pogadam w wekeend.
 
Kamcia
A jakie pyszne ciacho robilas? Ja zrobilam plesniaka dzisiaj ale czy pyszne okaże sie jutro;)

Luska
Ja sie nie gniewam, tylko martwilam.. odpoczywaj i dochodź do siebie:)

Julia
Nie wiem o co chodzi ale trzymam kciuki za Was i żeby było po Twojej myśli:)

Limia
Ja tak dobrze sie nie znam na badaniach, ale jakas dziewczyna na pewno Ci tu pomoże:) kciuki za starania:)

Ja mialam grilla niespodzianke i dostałam przepiękny zegarek Michaela Korsa:) zakochałam sie... hehe;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edita moje ciasto nie ma nazwy bo sama sobie je wymyśliłam. Biszkopt przełożony masą z serka mascarpone połączonego z dżemem truskawkowym. Górę polałam kakaem, żeby delikatnie skarmelizowany kokos przykleił się. Ciasto wyszło pyszne i w sam raz dla amatorów takich smakołyków.
 
Do góry