reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
U mnie sie rozpadalo brrr

Julia odskocznia sie przyda.Trzymam kciuki za rozmowe z Mezem &&&&&

Anulka ja zrobilam porzadki w domu ,jeszcze tylko zmyc podloge i zrobic obiadek a potem planuje sie lenic na sofie pod cieplym kocykiem z ksiazka :) nabrac sil przed nowym tygodniem trzeba ;)
 
Ostatnia edycja:
Jugosława
U mnie tez pogoda piękna:) słoneczko i ciepelko:) oby tak do konca dnia bylo to imprezę wyniesiemy na zewnątrz i grill będzie tez:)

Karola
Niepoważni są z tym twoim urlopem:( jaki sens go planować, jak i tak kombinuja jakby go caly czas zmienić. .

Julia
Kciuki za rozmowę z mężem:)
No i zresetuj się Kochana.. każdy tego potrzebuje od czasu do czasu.. A na brak ovu na pewno lekarz zaradzi:)

Anula
Bez rewolucji czyli dobrze?:) to dobrze;)

Moniusia
Zajęcia odwołane? Super! !!!:) korzystakorzystają z tego:)

Cytrynowa
Mnie rzadko boli głowa.. współczuję:(
 
Hej Dziewczynki,
szybko wpadam, zeby zyczyc Wam milego weekendu a Tobie Edytko spoznione, ale szczere Wszystkiegoo naj naj najlepszego:*
Mialam tez nadzieje, na dobra wiadomosc od Madziolinki, dzisiaj jej dzien testowania, czekamy:)
 
HEj:)

Ja na chwileczke:) Dzisiaj brzuch już nie boli, bo to u mnie domena 1dc, a potem to już luz:) O urlopie to nawet nie chce myśleć, żeby się nie denerwować. Porządki zrobione i czekamy tylko na faceta, co nam ziemniaki zasadzi. Tak to jest jak się ma kawałek ziemi i chce coś zasadzić to trzeba szukać gospodarza, który nam to zrobi, bo swojego sprzętu nie mamy;/

Także miłego dnia dziewczyny, bo u mnie pogoda przepiękna:)
 
Anula tak reset potrzebny! Mam przeczucie ze dam przekonac meza ze sobie poradzimy;-)
A co do owu to u mnie w 2014 od wrzesnia byla co drugi miesiac..
teraz 2015 w lutym i marcu byla owu;-) a no teraz niema...no lekarz mowil ze na sierpien jakbysmy nadal sie starali to hsg zrobi.
Teraz sie tylko zastanawiam kiedy dostane @...pewnie poczekam z jakies ponad 20 dni::/ no ale coz:/
Chyba ze kupie sobie duphaston;-)

Editko spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe!!

Dziewczyny dziekuje za slowa otuchy;-)

Popisalabym jeszcze ale po nocce nie spalam i przed wyjsciem musze sie na troche polozyc;-)
Odezwe sie jutro i zajme sie poprawa tabeli.
milego popoludnia
 
aschlee: w zasadzie słonko świeciło przez większośc dnia, dopiero późnym popołudniem nadciągnęły chmury. Jutro ponoć ma być deszczowo i burzowo :/ Mam nadzieję, że relaksik na sofie wypalił i ładujesz akumulatory przed tygodniem :)

julia: Baw sie dobrze na urodzinkach :) Reset jest wskazany :) A brakiem owu się nie ma co przejmować, będzie w następnym cyklu, akurat po tym jak sobie wszystko wyjaśnicie i nie będzie ciśnienia :) Ja o to swoje hsg muszę podpytać gin, kiedy myślał, żeby zrobić. Coś wspominał ostatnio, ale konkretów nie było...

moniusia: tylko wf? :D Czyli luźna sobota :D

cytrynowa: ja miałam spadek sił, ale głowa mnie na szczęście nie bolała. Zmiana pogody idzie, więc to może od tego?

edita: grilla to mi sie dzisiaj tak chciało, że nie wiem. Na zewnątrz niosły się zapachy grillowanych pyszności :D Mniam!

karola: ufff dobrze, że brzuch odpuścił :) Przyjechał facet i ziemniaczki zasadzone? Fajnie mieć potem swoje warzywa :)

U mnie 17dc i brzuch mnie coś pobolewa...do lekarza idę w czwartek, więc będę wtedy wiedziała czy pękł pęcherzyk i czy nie ma torbieli. A potem wreszcie przerwa od monitoringu...nie wiem czy 1 cykl, czy 2...czas pokaże :)
 
reklama
Do góry