reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Fruzka cipognioty mowisz :-D tak wybuchlam smiechem ktory przypominal chyba ryk ze az zajrzeli do mego biura czy wszytsko w porzadku:-D

Karola eh cholerna @, ale podoba mi sie Twoje nastawienie:tak:

Hhehe przyjaciolka przeslala mi linka do rozwalajacych koszulek hehehe przecene maja, a napisay takie, ze mozna sie posikac ze smiechu, zamowilam dla mego taty z napisem " Mam piekna corke, ale mam tez bron, lopate i alibi":-D, sobie z napisem "jestem dobra w lozka potrafi spac godzinami" i "ile rzeczy nalezy miec w dupie to sie w glowie nie miesci" oraz :gdybym ciagle byla mila byloby nudno, musisz mi wierzyc na slowo" oraz "jestem taka osoiba, z egry sie urodzilam diabel w piekle krzyknal cholera konkurencja" a dla mojego M "po co mi internet skoro moja zona wie wszystko ":-D:-D:laugh2::laugh2::rofl2::rofl2:
 
Edita kochana dobre z tym facetem z bialymi nogami i czteropakiem piwa, widze go oczami wyobrazni, normalnie rewelacja haha, a odpowiedzie nie znam, hmmm byc moze alkohol wysysa mu wszystkie pigmenty, ktore dostarcza mu slonce, taki pakiet wiazany:-D
 
Hej laseczki :-)
Ja mam nareszcie wolne po ciężkim tygodniu, mój gamoń pojechał do pracy a ja zabieram się za nasz mały skrawek dżungli za domem, czas wyrwać haszcze :laugh2:
cytrynowa- ja bym mu wprost powiedziała, że wstyd i hańba jak na faceta takim leniem być heh :-)

co do legginsów to ja osobiście uwielbiam, albo dresy, po domu tylko jak dresiara chodzę heh :-)

Miłego słonecznego dnia wszystkim :tak:
 
Mam takiego powera, że postanowiłam coś ze sobą zrobić:)

Umówiłam się do kosmetyczki, bo musze w końcu coś zrobić z tym moim buszem nad oczami. Musze sobie od czasu do czasu fachowo wyregulować brwi i strzelić henne:D No i włosy. Zastanawia się nad ombre i nie wiem, ale na pewno coś z nimi zrobie:)
 
Cytrynowa
Jak mu nie wstyd to nie chłop, a pipa, dobrze mówią!:tak: Ludu, mi to w pracy jak czasami dźwigałam ciężkie segregatory to chłopaki (takie chłopaki od 30do 55lat:rofl2:) wyrywali je mi z rąk, żebym nie dźwigała... Masakr,a, ale palant!:no:

Jazza
Pikne te bluzki!!! Czadowe! Z tym diabłem chyba najlepsza:) I ta dla twojego taty tez.. w sumie dla mena też...Ok! wszystkie wymiatają!:laugh2::-D
Mówisz, że alko wysysa mu pigment?:happy: hhe, ja sobie myślę, że może on tylko z domu, po to piwko wyszedł, bo ma blisko - taki sport - "chodzenie do sklepu po piwo" i dlatego był tak ubrany..Bo raz, że sportowo :laugh2: a dwa, że w domu tak siedzi cały czas, to szkoda czasu na przebranie..
A droga krótka to i słońca mało zdąży nałapać:tak::-p

Aliszia
Miłego odchwaszczania ogródka:tak:

Karola
Dzięki za info:) Też tak zrobię:)
A jak masz takiego powera w dzień @ to normalnie zazdraszczam! Ja zwykle jak dostaję to mam ochotę wszystkich pozabijać:angry: Ombre, mówisz? kurka, mi to ogólnie jakaś maź na głowę by się przydała, bo siwy odrost straszy... ;-)A ścinasz troszkę? :confused:


Nie chce mi się pracować... Urodziny mam, i jeszcze piątek jest no....
Nie chce(m), ale muszę(m) :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Edita-ja też nie byłam na meczu hokeja nigdy, nawet zasad nie znam dokładnie. Mam taką koleżankę, kibic z niej pełną gębą i piłka nożna i siatka i w zasadzie wszystko lubi. To ona mnie wyciąga, nawet byłam na meczu futbolu amerykańskiego kiedyś.

Trochę nie wiem w czym jechać, ma być ciepło. Jedziemy o10 a wracamy o 5 rano w niedziele. Ja nie mam żadnego wyjściowego sportowego ciucha, nic zupełnie. Nawet butów płaskich poza klapkami i sandałami nie mam, nie licząc odblaskowych adidasków na siłownie. Masakra. Też mi się nie chce pracować-jeszcze godzinka i jade malować mebelki ogrodowe olejem impregnującym i sprzątać. Wczoraj dałam radę tylko jedno krzesło i stół, taki był wiatr że mnie przewiało.

Jazza- też lubię takie koszulki tylko nie chodzę w t-shirtach. Używam ich jako góry od piżamy.
 
Aliszia milej pracy w ogrodzie:tak:

Karola dobry pomysl z ta kosmetyczka, zrob cos dla siebie odprez sie :-)

Edita calkiem mozliwe, ze to jego sport codzienny, tylko niech sie tak nie przemecza, bo o zawal latwo, a zaloze sie, ze ma wyrobione bicepsy niczym schawarzenegger, bo od ciaglego podnoszenia butelki to mozna miec biceps jak siemasz wiktor:-D. A z ta checia do pracy to tak juz jest zwlaszcza jak za oknem piekna pogoda, ale juz 13 wiec fajrant coraz blizej hehe:rofl2::-p

Misia na takie sportowe wydarzenie to najlepiej wlozyc jakies jeansy czy legginsy, t-shirt, bluze i jakas lekka kurtke, kurtke i bluze zawsze latwo zdjac jak jest cieplej. Powidzenia w malowaniu, impregnat z tego co wiem to brudzi troche, wiec uwazac trzeba ;-). tez uwielbiam t-shirty:-), ja nosze, czasem nawet do pracy jak luzniejszy dzien:-)
 
migduch bardzo mi przykro z powodu twojej straty, ale jak ja poroniłam to wszyscy mi mówili, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Tłumacz sobie, że tak miało być. Mi chyba dopiero po 4 miesiącach przeszło:baffled: Ciężko mi było zwłaszcza, że moja ciocia ma podobny termin porodu do mojego a siostra od męża zaszła w ciążę od razu jak ja poroniłam (dopiero w 3 miesiącu dowiedziałam się bo wszyscy robili przede mną tajemnicę). Cały czas myślę jaki duży miałabym już brzuch, liczyła bym kopniaki i żyła z myślą, że za miesiąc Emilka miała by rodzeństwo. To w jakim jesteś stanie jest całkiem naturalne. To jest połączenie żalu, szalejących hormonów i wszechobecnego szczęścia. Podobno rozmowa z psychologiem jest zalecana. Najważniejsze, żebyś nie została z tym sama. Ja mam przynajmniej 3 koleżanki które poroniły pierwszą ciążę a następną urodziły zdrowe dzieciaczki (jedna nawet bliźniaki). Także głowa do góry bo jeszcze wszystko przed tobą.
 
reklama
edytko zyje mialam tyle zajec ze szok ogrodek opiekowalam sie szwagierki dzieckiem do tego lekarz dzis zemdlalam na badaniach ale wyniki mam ksiazkowe nawet tsh mam 1,4☺ ale alergia i astma daja mi sie w kosc
 
Ostatnia edycja:
Do góry