reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

witajcie.Moniusia ze smiechu lzy w oczach mialam antygwalty sparpetki hahaahahha,ja na nie jedno razowki mowie.ja tez dluzsza bluzka albo tunika i hop na samolot.ja mam kobiete gin.mnie juz na maksa rozlozylo...dodatkowo jajniki mnie bola buuuuu...
 
reklama
witajcie.Moniusia ze smiechu lzy w oczach mialam antygwalty sparpetki hahaahahha,ja na nie jedno razowki mowie.ja tez dluzsza bluzka albo tunika i hop na samolot.ja mam kobiete gin.mnie juz na maksa rozlozylo...dodatkowo jajniki mnie bola buuuuu...

Ha, wdzisz Fruzka, a ja też od zawsze mówię antygwałtki na stopki:) I jednorazówki też mi się zdarza:) jedank pierwsza wersja bardziej mi się podoba:)
Zdrówka życzę!!


Madziolina
A TY kiedy testujesz????
 
Edita wszystkiego najlepsiejszego! Byłam na fizjo właśnie i kupiłam sobie pączka, niech ta @ wreszcie się skończy- u mnie trwa 6 dni minimum. W instytucie nie byłam, bo mi nie po drodze w tym tygodniu było. Jadę jutro do Krakowa na mecz hokeja z koleżanką i sobotnie sprzątanie muszę zaliczyć dzisiaj, więc też nie pojadę, a męża nie ma.
 
Cześć dziewczyny,

migduch: nie zadręczaj się kochana. Czujesz się tak jak czujesz i nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Tulam.

misia: mnie właśnie o przewianie po wyjściu z basenu chodzi. Nie zawsze mam czas, żeby posiedzieć trochę i poczekać po wysuszeniu. Tak czy inaczej niedługo zrobi się ciepło i nie będę miała tego problemu :) Uuu awaria prądu :/

edita: hahahaha bo to tak jest, że jak się wspólnie obchodzi to nagle w tygodniu po 2-3 uroczystości wychodzą :D Ja pamietam jak kiedyś w pracy mieliśmy w tygodniu codziennie jakąś imprezę, a to imieniny a to urodziny :D Ojj narobisz się kochana, że hej. No ale przynajmniej będzie miło i smacznie :) Wszystkiego najlepszego :)

cytrynowa: ojej :/ Po 7 palet? Wow! Masakra jakaś :/ A nie macie żadnego faceta w zespole?

karola: dobre bzykanko poprawia nastrój :D Nawet jak @ ma przyjść :p Ale jeszcze nie ma, więc ciiiii trzeba wierzyć, że nie przyjdzie :D:D:D

U mnie 16dc, więc weszłam w drugą fazę cyklu.
No i mamy już prawie koniec kwietnia :| Kiedy to zleciało? Za pasem maj...coraz bliżej lata :)

Udanego dnia :)
 
Hej :-)


Migduch kochana to wszystko co teraz odczuwasz to sa normalne odczucia, bo po takich przezyciach ciezko o przejscie nad tym do porzadku dziennego i to jest normalne. Tez mialam takie odczucia, wszystko jest swieze i teraz probujesz sobie to wszystko poukladac w glowie i poukladasz, ale potrzebujesz czasu. I nie zamykaj sie w sobie, bo to nizczy najbardziej, jesli Ci to pomaga to pisz z nami i nie ukrywaj swoich przezyc przed mezem, on tez musi wiedziec co przezywasz. Bedzie dobrze, znajdziesz w sobie sile :*

Misia udanego dnia w pracy, oby @ szybko i jak najmniej bolesnie przeszla:tak:


Edita no co za france w tym sklepie, ze ciasteczek nie bylo hehee:-D, mnie naszla ochota na rurki z ciasta francuskiego z kremem, ale takie jakie jadlam w kazimierzu dolnym hehe:sorry:, maja tam taka fajna piekarnio-restauracje i oprocz kulebiakow i cebularzy (ktory ubostwiam) maja przepyszne rurki z kremem ehhhh no co wymagajaca jestem hahaha. No i jak napisalas o pierogach z kapusta i grzybami to mnie naszla na nie ochota z barszczykiem czerwonym.. hmmm chyba wiem co bedzie jutro u nas w domu na obiad, barszczyk zrobie sama, a pierogi kupie w delikatesach, bo mam takie miejsce gdzie kupuje pyszne, zrobilabym sama, ale innym razem, jutro beda kupne mniam, juz mi slinka leci hehe:-D:rofl2:

Kochana czyzbys miala dzis urodzinki skoro mowisz o dniu prezentow? No bo skoro tak to wszystkiego naj naj naj najlepszego, duzo, szczescia, zdrowia, seksu pomaranczy niech Ci Twoj maz na stole nago tanczy kochana!!!!!!!!!! Spelnienia marzen i pieknego rozowiutkiego maluszka w najblizszym czasie:-D:happy::rofl2::laugh2:;-)
hqdefault.jpg



A no i bardzo podoba mi sie okreslenie antygwalty skarpetki hehehe pierwszy raz slysze, ale podoba mi sie nieziemsko :)

Cytrynowa kochana ta Wasza szefowa to stosuje jakis prawdziwy wyzysk, strasznie duzo macie do noszenia:no:


Karola oby mimo wszystko @ nie przyszla;-)


Frzuzka zdrowka ogrom:tak:

Jugoslawa udanego dnia kochana :D



U na spieknie slonecznie, rano bylo chlodno, ale zapowiada sie piekny cieply dzien, ahhhh i wlasnie na to czekalam. Ja dzis juz od 8 w pracy, bo mialam spotkanie, wiec dopiero teraz kawka i drugie sniadanko wcinam.:-)


Milego dzionka:-)
 
Ostatnia edycja:
Jugo Ci co przywoza nam pomagaja. Czasami szef. No i na jednym sklepie jest syn szefostwa ale ten to by sie wstydzil. Dziewczyny nosza kartony z wedlinami a on juz je rozkladac zaczyna zamiast najpierw ponosic. I nawet kierowcy i klienci sie z niego smieja ze niby mlody chlop (jest w moim wieku) a taka pi**a.
A na tym sklepie co wczoraj byłam miałam tylko 2 palety i sama byłam. No ale nie mialam ograniczen czasowych zadnych. Rozladowalam zrobilam co pilne a reszte dzis bedzie robil syn szefa. Ciekawe czy chociaz polowe zrobi. Bo on to ma ruchy wolniejsze niz moja 75letnia babcia.
 
Pamparapam pam pam.... Przed państwem z lekkimm opóźnieniem...... @;p

Prosze mnie przepisać na 21 maja;p

Chyba mam dzisiaj dobry humor i nie mam ochoty się zamartwiać. Taka piękna pogoda i od dzisiaj znowu łykam wiesiołka:) A do tego weekend za pasem:)

O podkolanówka - antygwałtkach złyszałam, ale legginsach - cipogniotach nie.. Fruzka rozwaliłaś mnie;p
 
Misia
Dziękuje;)
Dobrze by było jakbym dzisiaj albo posprzątała, albo ciasto zrobiła, a najlepiej to i to:) Wątpię czy się uda, ale spróbuję:) Może Młody z ojcem wyjdzie na chwilę...tak by było najlepiej, ale nie wiem czy sobie nie zaplanował czegoś na dzisiaj..Cóż, najwyżej zmieni plany :-p
Wiesz, że nigdy nie byłam na meczu hokeja?:laugh2: uroki mieszkania na wsi... :rofl2:


Jugosława
Niedługo majówka, a później wyczekiwanie do czerwca i urlopu :tak::-) A później w pracy zastępstwa na czas letni..ech, na razie lepiej o tym nie myśleć:-)


Jazza
Ja też mam takie kupne-domowe pierogi, i jeszcze dowożą nam do pracy, hehe:) Czasami robię, a czasami mam gotowiznę, a co!:-p Rurki z kremem też lubię, mniam!:-D Dzięki za życzenia, a ten Simpson to mi przypomniał jak ostatnio byłam na spacerze dwa dni temu - ja: adidasy, dżinsy, bluzka i kurtka typu softshell, Młody mój podobnie. Idziemy sobie, a tu z boku domu pan wychodzi: adidasy, skarpetki, koszula w kratę sportowa krótki rękaw, spodenki do kolan!, w ręku czteropak piwa, przed sobą brzuch prawdopodobnie przez to co niósł właśnie - był jaki był, jak na prawdziwego piwosza przystało, ale do czego dążę....Najbardziej mi się rzuciły w oczy te nogi...Bo kurka sobie myślę: jak ktoś, kto widać od kwietnia do zapewne września, nosi krótkie spodenki - może mieć tak białe nogi jak mąką???????? No jak????? Przeciez nosi te krótkie spodenki już odkąd zimno jak ch..j jest więc musi się opalić już w maju?? A te nogi wyglądały jak 10lat słońca nie widziały...:baffled::szok::baffled: Tak mnie naszło refleksyjnie :-p:rofl2: Bo ten Simpson no kropka w kropkę ten pan :happy:

Cytrynowa
Ale wstyd, jak kobiety noszą, a facet nie... Ja pierniczę,,, Wstydziłby się :zawstydzona/y::-(

Fruzka
Cipognioty? :-D:-):tak::laugh2: Dobre:)
A mnie akurat legginsy nie gniotą, wygodne są:-D Może moja pipula gruboskórna jest:laugh2:

Karola
Przykro mi...:-(

A jak brałaś wiesiołka? Do owulki tylko czy cały m-c?
 
reklama
Misia
Dziękuje;)
Dobrze by było jakbym dzisiaj albo posprzątała, albo ciasto zrobiła, a najlepiej to i to:) Wątpię czy się uda, ale spróbuję:) Może Młody z ojcem wyjdzie na chwilę...tak by było najlepiej, ale nie wiem czy sobie nie zaplanował czegoś na dzisiaj..Cóż, najwyżej zmieni plany :-p
Wiesz, że nigdy nie byłam na meczu hokeja?:laugh2: uroki mieszkania na wsi... :rofl2:


Jugosława
Niedługo majówka, a później wyczekiwanie do czerwca i urlopu :tak::-) A później w pracy zastępstwa na czas letni..ech, na razie lepiej o tym nie myśleć:-)


Jazza
Ja też mam takie kupne-domowe pierogi, i jeszcze dowożą nam do pracy, hehe:) Czasami robię, a czasami mam gotowiznę, a co!:-p Rurki z kremem też lubię, mniam!:-D Dzięki za życzenia, a ten Simpson to mi przypomniał jak ostatnio byłam na spacerze dwa dni temu - ja: adidasy, dżinsy, bluzka i kurtka typu softshell, Młody mój podobnie. Idziemy sobie, a tu z boku domu pan wychodzi: adidasy, skarpetki, koszula w kratę sportowa krótki rękaw, spodenki do kolan!, w ręku czteropak piwa, przed sobą brzuch prawdopodobnie przez to co niósł właśnie - był jaki był, jak na prawdziwego piwosza przystało, ale do czego dążę....Najbardziej mi się rzuciły w oczy te nogi...Bo kurka sobie myślę: jak ktoś, kto widać od kwietnia do zapewne września, nosi krótkie spodenki - może mieć tak białe nogi jak mąką???????? No jak????? Przeciez nosi te krótkie spodenki już odkąd zimno jak ch..j jest więc musi się opalić już w maju?? A te nogi wyglądały jak 10lat słońca nie widziały...:baffled::szok::baffled: Tak mnie naszło refleksyjnie :-p:rofl2: Bo ten Simpson no kropka w kropkę ten pan :happy:

Cytrynowa
Ale wstyd, jak kobiety noszą, a facet nie... Ja pierniczę,,, Wstydziłby się :zawstydzona/y::-(

Fruzka
Cipognioty? :-D:-):tak::laugh2: Dobre:)
A mnie akurat legginsy nie gniotą, wygodne są:-D Może moja pipula gruboskórna jest:laugh2:

Karola
Przykro mi...:-(

A jak brałaś wiesiołka? Do owulki tylko czy cały m-c?

No tylko do owulki, bo gdzieś czytałam, że później nie powinno się brać, że niby to może być szkodliwe dla płodu czy cuś... Nawet jeśłi się myle to wkońcu chodzi o poprawe śluzu, wieć nie widze potrzeby brać po owu, a powiem, że śłuzu mam teraz co niemiara:)
 
Do góry