reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Migduch kochana masz bardzo dobre podejscie i tak trzymaj, wiem, ze dasz rade, potrzebujesz czasu i spokoju, poswiec ten czas sobie. Ja miałam podobnie, bo w koncu stwierdziłam, ze musze cos zrobic ze swoim zyciem i zrobiłam i Tobie tez tego zycze:tak:


Aschlee jak dobrze, ze jestes kochana, dobrze zrobiłaś znajdując sobie dodatkowe zajecia i odsuwając swoje mysli od wszystkiego. I pamiętaj, ze nigdy nie nudzisz, kazda z nas potrzebuje się wygadac i pwoiedziec tutaj to co zapewne nie zawsze powie swojej rodzinie, znajomym, przyjaciołom. Tez miałam swój czas i widziałam wszystko w czarnych barwach, ale zebralam się i podniosłam i zaczelam walczyc. Pamiętaj, ze to, ze chcesz walczyc i podnosisz się po tym wszystkim jest oznaka ogromnej sily, która w Tobie drzemie, bo sto razy ciezej jest podnieść się z kolan niż na nie upaść, wiec kochana glowka do gory:tak:


Jugoslawa tak kochana dokladnie M uwielbia jak wracam jak wracam troche podchmielona z takich spotkan, ja duzo nie pije, ale mam slaba glowe, wiec nawet odrobina alkoholu uderza mi do glowy hehe i rzucam się na niego potem:-D


Julia kochana będę za Was trzymac kciuki ogromne, ale mnie tym wszystkim zmartwiłaś i coraz mniej rozumiem, mam nadzieje, ze dacie rade wszystkiemu:tak:


Moniusia pytaj o wszystko, pytanie nie jest glupie, ja tez jak już to zakladam cos dłuższego sweter, tunike, krotka sukienke i skarpetki/stopki:tak:


Madziolina kciuki za test;-)


Uciekam spac, bo padam. Ja to wariatka jestem, bo zawsze po powrocie do domu musze tyle rzeczy zrobic, bo sobie zaplanowałam, hehe tkai urok osoby lubiacej porządek (czyli pedantki):-D.

Dobranoc:-)
 
reklama
jazza, staram sie. ale teraz jest mi mega ciezko naprawde. Niby wszystko jest ok ale nie jest, czuje sie jakbym byla zawieszona w czasie i przestrzeni.Dopiero 2 dzien minal... dni mi sie dluza....pobolewa mnie brzuch:( Chcialabym tego tak nie przezywac ale nie potrafie i przez to czuje sie jak walnieta:(
 
Witajcie. Miałam wczoraj niezłe jazdy w pracy więc nie mogłam pisać. Awarie prądu były w nocy i część sprzętu nam siadła, parę korków wywaliło i zanim wszystko ogarnęliśmy to południe nas zastało.

Migduch-współczuje z całego serca, brak mi słów …

Maniusia-ambitna z Ciebie dziewczyna i jaki zapał-podziwiam. Ja muszę publikacje napisać, a idzie mi jak krew z nosa. Mam 4 strony i wydaje mi się że to co istotne to napisałam ale musi być duuużo więcej. Masakra, a tak mi się nie chce- szok normalnie. No i mam okres, tak się objadłam wczoraj, że dzisiaj będzie późne śniedanie i chce słodyczy.
U gina olewam przebieralnie bo też jest daleko i trzeba koło biurka przechodzić i rozbieram się przy samolociku, tzn ściągam spodnie i majciochy i hop na samolocik tylko staram się mieć dłuższą bluzkę :). Latem wygodniej bo tylko springi w dół i hop.

Jugosława- ja chodzę na basen, a też mam problemy z zatokami. Jest z nimi problem tylko jak nurkujesz poniżej 2m, bardziej trzeba uważać żeby nie przewiało po wyjściu bo dostaje się kataru i zatoki się rozkręcają.

Julia-tyle kciuków, więc musi być dobrze. Ja też trzymam.

Limonka- zazdraszczam ale bez zawiści. Dbaj o siebie i okruszka.

Coś miałam jeszcze odpisać ale się pogubiłam więc pozdrawiam z rana wszystkie staraczki. Buziaki.
 
Hej, hej:)

Jazza
Dzisiaj znowu nie było ciasteczek:szok: Ale @ się kończy, więc tylko pokręciłam głową... Kupiłam rogaliki francuskie z serem:):-D Twoja historia z mlekiem to jak prawdziwy kawał, hehe:) mina kobiety jak Twój poprosił o mleko truskawkowe musiała być bezcenna :-pJa tez mam i różne zachciewajki i różniaste połączenia, mogę zjeść chleb z nutellą i przegryźć kiszonym ogórkiem jak mam ochotę :) albo zjeść ciasto z kremem i zaraz pierogi z kapustą i grzybami:) Jak się na mnie czasami dziwnie patrzą w pracy to od razu się pytam: A co? tak się nie je?:eek: Za to w ciąży zero zachcianek miałam:) Jadłam zdrowo, że aż mi niedobrze jak o tym pomyślę - takie wzorowe odżywanie, żadnych odchyłów :baffled::szok: Wiec rożnie to bywa:)


Cytrynowa
Ludu! Tyle dźwigasz w pracy?? Masakra jakaś :no:


Moniusia
Ja w poniedziałek do dentysty, brrrr:sorry: Jak mus to mus, i tez jej na pewno powiem , ze nie jestem w ciąży, ha! chociaż tyle z @, że pierwsze 2tyg.wiem to na pewno i jest luz:-p
U mnie gin ma taki gabinecik do przebrania, ściągam bieliznę i zmieniam antygwałtki na zwykle skarpetki, które zawsze mam przygotowane w torebce :tak: ot, taki sekret - skarpety na zmianę:) jakoś tak nie mogłabym wyskoczyć w podkolanówkach...:baffled::szok:


Misia
To przeboje mieliście z prądem :baffled: Jak serducho? byłaś w instytucie?

Luśka
znowu zniknęłaś?:-(



Migduch
Wracaj do świata żywych, ale spokojnie, nie musisz tego robić teraz...Daj sobie jeszcze czas. To świeża sprawa. Pozwól sobie na ból i żal. Reszta jakoś powoli się ułoży...


Asch
Tęskniłyśmy:)
Wiem, że na pewno będziesz drugi raz mamą:) Trzymam kciuki, żeby to było już niebawem:tak:

Jugosława
Imieniny kolegi raz w roku, ale hmmmm...my w pracy obchodzimy wszystkich imieniny w biurze, więc wiesz...Trochę tego ciasta jest :-p W poniedziałek następne imieniny:) A później dopiero chyba w czerwcu:):laugh2: U nas wczoraj nie wiało, upałów nie było, ale ładnie, wiosennie:) Dzisiaj tez się tak zapowiada :happy:

Fruźka
Co tam u Ciebie?

Limonka
Na pewno z dzidzią wszystko ok:) lekarz nie miał co powiedzieć zbytnio, bo to za szybko. Za dwa tygodnie będzie piękne serduszko:):-D

Madziolina
Kiedy teścik?

Karola
Jak sytuacja na froncie? Czekam podekscytowana jakby to o mnie chodziło :-p


Julia
Kciuki mocno zaciśnięte! mam nadzieję, że będzie tak jak chcecie:) :happy: I wszystko ułoży się jak po maśle:):laugh2:


A u mnie dziś dzień dostawania prezentów;) Jak wrócę z pracy cześć druga, a jutro część trzecia:) Oczywiście same "niespodzianki"
p.gif
Ale za to muszę zrobić dziś ciasto i przygotować się do sałatki na jutro, jutro jeszcze chałupę ogarnąć i obiad zrobić i sama będę, bo mąż będzie dopiero około 17 jak już siostry przyjadą...
eek.gif
ech... Muszę dać radę... Fajnie, że ładna pogoda, ale za to będę musiała się rozdwoić...nie da rady być z dzieckiem na podwórku i szykować wszystko w domu...
sorry2.gif
Czyli bonanza mnie czeka
shocked.gif
 
Ostatnia edycja:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
SPEŁNIENIA MARZEŃ SZCZEGÓLNIE TYCH O II KRESKACH EDYTKO:****

U mnie narazie brązowe plamy, ale wczoraj z moim się poprzytulaliśmy i chyba będzie @. Ale spoko, spodziewałam jej się:)
 
reklama
Do góry