reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

migduch, eh.. uwierz, że ja też mam to, że non stop siedzę w necie i szukam czegoś, a to o owulacji, że czy jak była to czy na pewno mogę zajść, albo kiedy najwcześniej zrobić test żeby wyszedł 100 razy co m-c to czytam jakbym nie wiedziała , szkoda gadać ;/ kochana może faktycznie rób coś dla siebie.. i zleci.. :*

Jugosława,
a to dobre! :D muszę wypróbować pomysł z tym dekoldem..



Ej kochane, wiem, że głupi temat ;D haha ;p ale nie mam z kim o tym pogadać ;p otóż jak zawsze paradujecie u gina? (głównie chodzi mi o gina mężczyznę, ale w sumie to bez różnicy) bo kurde od fotela do przebieralni jest kilka dobrych metrów, muszę przejść koło jego biurka i jakoś mega źle się czuję taka goła ;/ jak ubieram spódnicę to później męczę się, żeby szybko ubrać rajstopy, a na boso też nie chcę chodzić tyle, bo to tak też śmiesznie ;/ Ostatnio miałam tunikę i skarpetki czarne tylko teraz już na nie za gorąco ;D i mega mam stresa - ja taka jestem sprawy techniczne są dla mnie najgorsze!!! Haha, ale ja głupia jestem, ale mam tylko Was :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
migduch, eh.. uwierz, że ja też mam to, że non stop siedzę w necie i szukam czegoś, a to o owulacji, że czy jak była to czy na pewno mogę zajść, albo kiedy najwcześniej zrobić test żeby wyszedł 100 razy co m-c to czytam jakbym nie wiedziała , szkoda gadać ;/ kochana może faktycznie rób coś dla siebie.. i zleci.. :*

Jugosława,
a to dobre! :D muszę wypróbować pomysł z tym dekoldem..



Ej kochane, wiem, że głupi temat ;D haha ;p ale nie mam z kim o tym pogadać ;p otóż jak zawsze paradujecie u gina? (głównie chodzi mi o gina mężczyznę, ale w sumie to bez różnicy) bo kurde od fotela do przebieralni jest kilka dobrych metrów, muszę przejść koło jego biurka i jakoś mega źle się czuję taka goła ;/ jak ubieram spódnicę to później męczę się, żeby szybko ubrać rajstopy, a na boso też nie chcę chodzić tyle, bo to tak też śmiesznie ;/ Ostatnio miałam tunikę i skarpetki czarne tylko teraz już na nie za gorąco ;D i mega mam stresa - ja taka jestem sprawy techniczne są dla mnie najgorsze!!! Haha, ale ja głupia jestem, ale mam tylko Was :p

Wcale nie glupie pytanie ;))) ja ubieram zawsze jakis dluzszy sweter albo tunike. Kiedys bylam na takiej full wypas wizycie, gdzie dostalam taka jakby zielona, jednorazowa spodniczke, zeby czuc sie swobodnie;)
 
Madziolinka, czekam na Twoje testowanie niecieprliwie za dwa dni ^^, jak sie czujesz:)?


Karola, jak u Ciebie na froncie?


Julka, trzymam mocno kciuki, zebyscie szybko doszli do porozumienia. I wracaj do nas jak najszybciej a najlepiej to w ogole nigdzie nie znikaj:)


Aschlee, Lux fajnie, ze wrocilyscie:)


Aniakom, Witaj I powodzenia:)


Moniusia, powodzenia w pisaniu mgr:)


Edytko narobilas mi checi na te ciastka, uwielbiam je, tak jak grzeski na wage, albo takie kruche z orzeszkami na wierzchu:D


Jugoslawa, dziekuje za mile slowo, Stas wazy niecaly kg, takze teraz pozostaje tylko czekac I wierzyc, ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej.


Anula, Misia, Miss?


Jazza :*** dziekuje


Mialam cos jeszcze napisac, ale jak zwykle skleroza. Jesli chodzi o wizyte, to Oczywiscie nic nie bylo widac, jest to 5 tydz. i kolejny raz mam przyjsc w sr, zlecil mi pelno badan, w tym bete, na szczescie mam pakiet medyczny I wszystko za free:)
 
Limonka jak sie czuje? W sumie nijak :| lekko piersi bola, w sumie brzuch... Sama nie wiem. Zawsze dzien wczesniej mam brazowe plamienia takze jak jutro beda to @ , a jak nie to zobaczymy :-)
 
Aha :D czyli dobrze robię :p jak wyskoczę w antygwałtach (stopkach) i w tunice to nie będzie głupio :p ???



Limonka, no tak to jeszcze za wcześnie, żeby zobaczyć kropeczkę :) już następnym razem będzie cudo widać :)

Idę zaraz spać, bo rano znowu mam zamiar wstać ;D buziole ;****
 
julia: trzymam kciuki w takim razie. Z większości sytuacji da się wyjść :) Będzie dobrze, zobaczysz.

moniusia: ja to zwykle zakładam dłuższą bluzkę, żeby mi przykryła to i owo jak będę szła do fotela, no i skarpetki obowiązkowo. Teraz jak cieplej to noszę takie cienkie i jest ok. I to wcale nie było głupie pytanie. Też sie często zastanawiam jak powinnam się ubrać ;D

limonka: pakiet medyczny w ciąży to fajna sprawa :) Dużo badań trzeba robić i nie trzeba sie martwić.

madziolina: to czekanie zawsze jest ciężkie :)

Mam nadzieję, że nadchodzący czas będzie dla nas wszystkich dobry i pozytywny. W końcu przecież musi zacząć wychodzić, czysta statystyka, a ponoć liczby nie kłamią ;)
Ja byłam na rowerku i tyłek mnie boli teraz :| Muszę sobie siodełko w końcu wymienić, bo już to planuję od zeszłego roku i jak na razie nic z tego.
 
reklama
moniusia, ja zawsze chodzę do ginów facetów. Nigdy nie trafiłam żeby była przebieralnie ew.były parawany. Teraz w klinice nawet tego nie ma. Gin siedzi tyłem przy fotelu, ja obok na krzesełku się rozbieram i myk na fotel :) nie przywiązuję uwagi w co się ubrać, zazwyczaj jakieś spodnie albo leginy. A i ja do balerin kupuję takie mini stopki. Ja tam się nie krępuje, taki już ich fach,ze na pipy się muszą patrzeć, dla nich to norma.. A przed iui to przygotowuję się w łazience,która jest w każdym gabinecie i dostaje taką jednorazową spódniczkę, bo dłużej się leży na fotelu i pielęgniarka przychodzi, więc żeby było zasłonięte co trzeba. Tylko mój m zawsze podgląda haha
 
Do góry