reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jestem Jestem.Musialam sobie wszystko poukladac i rozplanowac.Za duzo bylo jak na moja mala glowe i jakos tak wyszlo ze przez jakis czas nie zagladalam zeby nie smecic
 
reklama
Aschlee25 a co sie dzialo ze Cie nie bylo? Bo ja nie wiem, jakas skolowana jestem:)
dziekuje dziewczyny za otuche. Heh a moze przeczuwalam ze cos bedzie ni tak bo mimo ciazy i tak u was tutaj przesiadywalam? nie wiem. na razie probuje cos zjesc, wmuszam w siebie zupe, jeszcze dzisiaj nic nie jadlam, wczoraj to samo....jedyny plus jaki z tego bedzie to ze w sezonie bikini to chyba bede gwiazda bo przy takim odzywianiu zaraz kilka kg mi spadnie ale ja tak mam jak sie denerwuje:(
 
Migduch napisze Ci PW zeby nie nudzic kobietek bo wiekszosc zna moja historie.

Fruzka wiesz...czasem kiepsko ale znalazlam duzo zajec i nie mam czasu myslec o wielu rzeczach a to chyba plus :)
 
Migduch napisalam prywatna wiadomosc.

Cytrynowa przeszlam za duzo strat i troche opadlam z sil.Wszystko widzialam w czarnych kolorach i musialam miec chwile na otrzasniecie sie i zebranie sil do kolejnej walki :(

Ale staram sie zajac wieloma rzeczami,pomagac ludziom potem zajmuje sie domem i Corcia i jest lepiej.Staram sie pocieszac mysla ze w koncu Temu na gorze znudzi sie robienie mi na zlosc i doczekam swojego upragnionego drugiego Maluszka
 
Ostatnia edycja:
Migduch napisalam prywatna wiadomosc.

Cytrynowa przeszlam za duzo strat i troche opadlam z sil.Wszystko widzialam w czarnych kolorach i musialam miec chwile na otrzasniecie sie i zebranie sil do kolejnej walki :(

Ale staram sie zajac wieloma rzeczami,pomagac ludziom potem zajmuje sie domem i Corcia i jest lepiej

Wszystko w czarnych barwach mowisz?
Tez miałam takie momenty w swoim życiu. Najważniejsze to zajac czymś głowę i nie mieć czasu na myślenie.
 
Hej dziewczyny

To nie jest tak ze mezowi sie odwidzi, tylko wiem ze ma racje!:'( rozum swoje a serce swoje...wiec mam nadzieje znalesc argumenty ze sobie ppradzimy lub poradze jak zostane sama... czas pokaze...
pojde w sobote do gina jak juz jestem umowiona, ale wszystkie badania, wizyty daje sobie spokoj, musimy znales jakies wyjscie!
Prosze trzymajcie za Nas kciuki by sie ulozylo po naszej mysli!!!!

Aschlee bardzo sie ciesze ze wrocilas...tez wiele przeszlas i mam nadzieje ze doczekasz sie maluszka;-)
 
reklama
Do góry