reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
diore, strzeliłam focha giganta i grilla nie będzie. Albo mi pomaga i ze mną to konsultuje albo niech spada na drzewo. Ja sie nie rozdwoje... Wczoraj nie widział problemu, dziś już chyba coś do niego dotarło:)
 
Dobrze zrobiłaś Karola, z moim K tez ustalilam taka zasade, ze ma mi pomagać jak zaprasza gości, pare razy wywinął mi taki numer a ja sama jeszcze z Małym dzieckiem. U gina jest mega opóźnienie a ja siedzę przed gabinetem jakbym czekała na jakiś egzamin.;)
 
Jazza
Uśmiałam się z tego demota, bo pierwsze właśnie mam okres:) A po drugie dzisiaj w sklepie pytałam się ZNOWU o ciasteczka, których od poniedziałku NIE MA:szok::wściekła/y: Takie z cukierni, coś jak pieguski- zwykłe ciasteczka, ale z kawałkami czekolady. No rozpuszczają się same w buzi! pycha! I tak pytam się o nie ciągle i dalej ich nie ma! Już tak spojrzałam dzisiaj na ekspedientkę, że skapitulowała i powiedziała, że na jutro zamówi :rofl2::laugh2::-D Hura! No i tak sobie to przypomniałam, jak czytałam tego demota o tych ciasteczkach:) :cool:
A dzisiaj w pracy były imieniny kolegi i właśnie zezarłam drugi kawałek czekoladowego ciasta z rodzynkami maczanymi w alko i z polewą czekoladową...I to PO śniadaniu, nie ZAMIAST:) :dry::sorry2: Jakoś takoś niedobrze mi... Muli mnie..
Nie wiem dlaczego :confused::eek: I
Chyba napiję się wody z cytryną..Dużo cytryny, mało wody :-p


Karola
Hehe, świetny jest ten Twój:):tak: Rozbawił mnie, choć wiem, że Ci do śmiechu nie jest..
No ale to jak załatwił sobie imprezę i tylko po prostu zapomniał się zapytać Cię o zdanie i takie tam szczególy...hehehe - dobre;) Faceci z innej planety są:) Strzelaj focha, aż przeprosi:) :-)
A póki @ nie ma to nadzieja jest duża...wiem, coś o tym:tak: Moze jednak nie przyjdzie...:-D



Moniusia
Też niezły tekst:) :-D:-):cool: Ciekawe kto je wymyśla?:)
A do kiedy masz czas z pracą mgr?

Aniakom
To teraz czas oczekiwania na 2.kreski:) Kiedy termin @?:) Pierwszy cykl starań?

Diore
Masz rację - jak się facetowi raz pokaże, że się robi, to później będę cały czas oczekiwali po nas, że to zrobimy..Niedoczekanie ich:cool2:

Limonka
Kciuki za wizytę:) Ale Ci zazdroszczę:)
ja na wizytę jak teraz pojadę to w zupełnie innym celu...no ale cóż, walczyć trzeba :happy2:
 
Edita, jak tak na spokojnie pomyśle to faktycznie nic tylko sie śmiać z jego głupoty i ręce opadają;p A z @ to jest tak, że dlaczego nie miałaby przyjść, skoro do tej pory przychodziła, a drugiej strony się staraliśmy to czemu by miała wogóle przychodzić? I bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze:)
 
Edita, jak tak na spokojnie pomyśle to faktycznie nic tylko sie śmiać z jego głupoty i ręce opadają;p A z @ to jest tak, że dlaczego nie miałaby przyjść, skoro do tej pory przychodziła, a drugiej strony się staraliśmy to czemu by miała wogóle przychodzić? I bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze:)

Dokładnie! Polać Ci! Mam dokładnie tak samo jak czekam/nie czekam na @...
Od nadziei po pewność, że przyjdzie...
Zwariować idzie:confused::szok:
No ale u Ciebie nie ma @ a jesteś po terminie....:)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dokładnie! Polać Ci! Mam dokładnie tak samo jak czekam/nie czekam na @...
Od nadziei po pewność, że przyjdzie...
Zwariować idzie:confused::szok:
No ale u Ciebie nie ma @ a jesteś po terminie....:)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zawsze daje sobie +/-2dni, więc jeszcze się nie ciesze, ale mam taki spokój wewnętrzny i pewność, żę @ przyjdzie. JAk przyjdzie to strzele sobie drina;p
 
Zawsze daje sobie +/-2dni, więc jeszcze się nie ciesze, ale mam taki spokój wewnętrzny i pewność, żę @ przyjdzie. JAk przyjdzie to strzele sobie drina;p

Zaczynam myśleć, że ta pewność w którąkolwiek stronę jest..trochę przereklamowana:tak:
Ja byłam 2x przekonana, ze w ciąży jestem. A nie byłam. A gdyby akurat mi się udało, to bym była przekonana, że wiedziałam "wcześniej"..
Czasami po prostu nam się wydaje, ze się udało - i to prawda, a czasami nie jest prawda.
Bywa tez na odwrót - jesteśmy pewne, że nic z tego, a tu bach! i II kreski:) takie rozczarowanie mogłabym przeżyć...czego i Tobie i Nam wszystkim tu życzę:tak:

I ja teraz mam cykle takie, ze jeden 28, a następny 26 i tak na przemian..Teraz krótki ma być..Jak się wydłuży... to będę mieć nadzieję, ale wcześniej niż 30dc nie zatestuję:)
 
reklama
Edita_83
@ ma być 06.05 ale takiego typowego starania się to pierwszy cykl, przedtem nie przywiązywaliśmy do tego uwagi ale od teraz będziemy się bardziej starać.
 
Do góry