reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Edita nie bylo go 4 dni ale jakos w dzien wyjazdu plodne sie zaczely a jak wrocil to chyba byl ostatni dzien kiedy mialam tak yyy mokro i nic nie bylo bo padl jak nie zywy wiec marnie to widze.gripex mi pomaga ale nawet nie mam.....a nie pojde do sklepu jak mlody tez lezy,witaminka c ooo mam i rutynke tez.
 
reklama
Hejcia ;****


Haruna,
eh oby ostatnia ;*

julia, zdrówka dla Ciebie i małej ;*

jazza, jesteś mega typem naukowca ;O :) podziwiam ludzi takich jak Ty :) :*

Oj z tymi chłopami tak jest, że padają padnięci :) no, ale ciężko pracują to nie ma co się dziwić ;) Choć mój jak wie, że musimy spełnić obowiązek małżeński to się podnosi wcześniej czy później :p Tyle dobrze, że zasypia na kanapie i musi iść się myć przed spaniem ;)

Dziś rusza moja budowa! :-D
 
Hej z rana:)

Pogoda u mnie piękna, a tu do pracy popołudniu, płakać się chce;/ Ja wczoraj byłam pewna, że @ przylezie, bo brzuch bolał i na nic innego się nie zapowiadało. Dzisiaj brzuch nie boli, troche jajnik, ale cyce dają popalić.. Zobaczymy, nie chwale dnia przed zachodem słońca.. Jakaś taka iskierka nadziei w mojej głowie się pojawiła:)

Haruna, tule, wstrętna @, nie wiem po co przylazła:/

Edita, no nareszcie, ja już się zaczęłam zastanawiać, co się z Tobą dzieje...

Lux, tez zaginęłaś i nic... może jakies problemy z netem, albo coś... No normalnie martwie się...

Jazza, ja jeszcez raz gratuluje sukcesu i trzymam kciuki, żeby to był początek bardzo dobrej passy. Następny sukces to będzie maleństwo:)

Luska, życze Ci abyś się zdziwiła i żeby wbrew pozorom @ nie przylazła... Najlepsze takie ciąże z zaskoczenia:)

madziolina, cytrynowa, mnie byście na tatara nie namówiły;p

Julia, współczuje nocek i oby mała się nie zaraziła. Zdrówka:)

aliszia, ja próbowałam szyć na maszynie i to nie moja bajka... Nie mam do tego cierpliwości;p

Zapomniałam co miałam jeszcze dopisać. Wpadne jutro:) Buziaki:*
 
moniusia, budujecie dom? Nasz był wybudowany już w sierpniu 2014,a dach skończyli dopiero w styczniu tr. oj współczuję..tyle nerwów przed Wami.. obyście trafili na konkretnych fachowców co wyrabiają się w terminie i nie trzeba używać mocnych argumentów w rozmowach z nimi ;p

A coś w temacie..wczoraj pojechałam na usg kontrolne i od razu zrobili mi IUI :) Także 12 decydujących dni przede mną, na razie leżę do góry pupą i odpoczywam.

fruzka, edita głowa do góry, może akurat coś zaskoczyło ;)

Dziewczyny, polecam dla Waszych facetów suplement FERTILMAN Plus.. u mojego m, już po tygodniu przyjmowania niesamowita poprawa nasienia! Naprawdę warto wydać trochę kasy! :)
 
Fruzka
To może waleczne plemniki przetrwały do ovu:)

Moniusia
Super!:tak: Tak od podstaw czy już fundamenty macie?
 
Moniusia fajnie wlasny domek zawsze chcialam miec.nie slyszalam Diore o tym suplemacie az sobie zaraz poczytam.ale najlpierw zrobie kawusie
 
diore, budujemy, budujemy :) OOO to długo :) Hehe no nerwy na pewno się pojawią :) choć mnie nic nie denerwuje, jestem przeszczęśliwa, że moje marzenie się spełnia w moim wyśnionym miejscu :D dla mnie jeszcze ważniejszy jest ogród :p i to, że mogę sobie tam skubać, a reszta niech się sama robi :D Nasza ekipa sprawdzona, znajomi, dużo pracowników, budowali u teściowej. Postawią chatkę w miesiąc z dachem ;-) Do kwietnia przyszłego roku musimy się wprowadzić, bo umowa na wynajem nam się kończy :)


Edita,
od podstaw :)))
 
Karola
Bardzo mocno trzymam kciuki :) w końcu kiedyś musi być TEN cykl, dlaczego właśnie nie ten?:tak::-D

Diore
Super, tak Ci zrobili z zaskoczenia! :) To teraz 12dni oczekiwania na dwie kreski:) Będzie dobrze :happy2:
A że się udało, to rozumiem do Luśki:)

Moniusia
WOW!:-D:-) Zazdraszczam:) Ja mieszkam w domku i mam ogród, ale z teściami..Ale my całą górę, oni dól i nie wchodzimy sobie w drogę:) I ja mam dobre stosunki z teściami:) :cool: jakiś ewenement ze mnie :cool2::-D
 
Edita, ale to też znaczy, że teściowie są spoko :) no i dobrze, jak macie swój kącik to fajnie :))

Ja miałam bardzo dobre stosunki, była dla mnie naprawdę jak matka, ale mojej teściowej troszkę odbiło w życiu i się zmieniła :) i nasze kontakty też :) a teść też mnie już wkurza, więc po prostu unikam zbyt dużej ilości spotkań i jest ok :D
 
reklama
Jeszcze mam czas to na chwile jeszcze Wam posmędze;p

Moniusia, zazdroszcze budowy też mi się marzy, ale my tak naprawde jesteśmy bez niczego. NArazie dzielimy piętro z dziadkami, ale w planach jest dobuwdówka i dzięki temu zyskamy dwa pokoje więcej:) A prawda jest taka, że dziadki wiecznie żyć nie będą i obiecane mamy później całe piętro ( niech żyją jak najdłużej), a i z opłatami jest wygodniej jak się dzielimy:) Z dziadkami mamy dobre kontakty, a mój dogaduje się też z moimi rodzicami, więc ja nie mam na co narzekać:)
 
Do góry