reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Dzien dobry:-)

Julia odespij chociaz troche nocke kochana;-)

Edita fajnie ze jestes kochana:tak:, oby przyszla i poszla szybko i bezbolesnie;-). A z mezem zapewne musisz porozmawiac i na pewno bedzie dobrze, my polki to waleczne kobitki, wiec daszrade, wezmiesz go swoim urokiem, owiniesz wokol palca i bedzie inaczej spiewal zobaczysz hehe:-D

Fruzka zdrowka dla Was:tak:

U nas slonecznie pieknie tlyko zimno i wietrznie. Korki dzisiaj na miescie ze szok.

Milego dzionka:-)
 
Luska az taki padniety jest?moj tez pozno wraca ale sil mu starcza jeszcze.a u mnie chorobsko sie przykleilo domowymi sposobami sprobuje sie podleczyc.
 
wczoraj to mielismy pelny dom ludzi nie bylo jak a dzis musialam wstac o 5 zeby isc do lekarza po skierowanie na badania ale nic nie zalatilam bo bylo tyle ludzi ze do 12 bym nie wyszla szkoda gadac
 
Luska moze akurat jeszcze nic straconego,mi sie wydaje ze kiedy mialam owulke to moj byl w delegacji,wiec pewnie tez nici.oakze sie za 9dni czy @przylezie
 
Jazza
No postaram się go podejść:) najpierw przygotuję sobie argumenty za, i obiecam sobie nie wpadać w furię, jak mi ciśnienie podskoczy..przez niego oczywiście :-p A jak to nie da rady, to jak mówisz... urokiem go wezmę:) swoim zwierzęcym magnetyzmem :-p:rofl2:

Fruzka
Zdrówka dla Was!
Wiem, ze gripex to świństwo, ale ja czasami jak muszę być na nogach to łykam jedną tabletkę, max dwie i przechodzi:) Albo... weź dużą dawkę wit.C... np. 1000 x 3 dziennie, też pomaga. Oczywiscie mleko z czosnkiem i miodem, itp.

Luśka
A Ty masz płodne teraz?
Kurka..Może na śpiocha go weź? w nocy? Nawet się nie zorientuje :-p
 
reklama
Do góry