reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Dobry wieczor wszystkim:)


Moniusia, bralam eutryrox 112, zwiekszylam sobie na co drugi dzien 125. Za 2 tyg mam przejsc na 125 codziennie. A jak u tam U Ciebie Kochana, jak minal dzien? :)


Jazza, ja bym celowala, ze jestes blizniakiem, ciekawosc swiata, pozytywne nastawienie, latwosc nawiazywania kontaktow :)


Anulka, dziekuje, calkiem ok:) a zdradzisz jaka branza CIe interesuje?:)


Jugoslawa, u mnie to samo, dziwny ten wiatr, pare sekund spokoj a za chwile jak nie przywieje,to na drugiej stronie ulicy mozna sie znalezc.

Jakos tak dziwnie bez posta od Edity:-(
 
to zdjęcie testu z soboty popołudniu , pojawił sie po 5 min lekk i pozniej ściemniało i tak juz zostało , wczoraj rano tez sie pojawiło ale tez po ok 10 min ... Ide do gina jutro .... Ale dzisiejszy bol był obrzydliwy ..... Cos czuje ze jutro wam napisze ze @ jest ;(
 
Jugosława, ooo widzisz, to Ci kochana życzę kawałka ziemii w przyszłości ;**

Limonka, łoo to duże dawki bierzesz, ale miałaś też wysokie tsh. Ja biorę 25 teraz kazał mi brać 37,5 (1,5 tabletki) przez 5 dni w tyg., a w weekendy po jednej czyli 25. Powiedział, że po 2 tyg. mam sprawdzić tsh. I chyba wtedy też sobie może zwiększę chociaż na 50... ;-)

Haruna, kreska jest, ale powtarzaj :) oczywiście mam nadzieję, że to to :) ale ja kiedyś zrobiłam test i coś za bardzo go miętoliłam, doszukiwałam się i coś podotykałam (ale to był paskowy) i pokazała się kreska, a ciąży nie było, także różnie bywa :)

Dzień mi zleciał jakoś tak szybko :) Jutro idę na badania do mgr do podstawówki ;) Była teraz sąsiadka, miałam pisać, a trochę posiedziała i plany legły w gruzach.. chyba, że mnie coś zaraz natchnie :) ale nie lubię pisać tak późno :)
 
Kochane popoludniu mialam mala drzemke bo dzis nocke zaczynam:/:^

Haruna na moje oko ladna kreska;-) wiec mam nadzieje ze za chwile bede tobie gratulowac;-)
Zrob jutro test z porannego moczu;-)
Bo lekarz za duzo ci niepowie bo moze byc za wczesnie...

Anula a no tak jakos dzien zlecial...pol dnia poza domem, potem kawa u kumpeli, sprzatanie zabawa z corka i czas polecial...

Jazza uwielbiam czytac twoje opowiesci o USA:-)

Cytrynka kurde zeby szef bal sie uczacych osob straszne to:/

Luska ja trzymam kciuki, nic niejest przesadzone;-)

Misia no maz dobrze to przyjal;-) nietraktuje tego jak porazki czy ponizenia;-) jestem z niego dumna;-)

cos jeszcze mialam odpisac...jak sie mi przypomni to dopisze;-)
 
Julia w sumie to dobrze świadczy o pracownikach jeśli szef boji się je stracic. Ale ja i tak wiem że dotrzymuje tam do roku i jeśli nadal będę bez brzuszka to uciekam.
 
reklama
Do góry