reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Hejo:)

Ale jestem przydżumiona. Spałam tylko 3 godziny i nie moge dojśc do siebie:)

Anula, spóźnione, ale szczere:) Wszytskiego najlepszego:) Mój M też 88 rocznik;p

Limonka, gratulacje, piękny widok rosnącej bety:)

Pytacie, o co mojemu chodziło z urlopem? No to jak to bywa w zakładach produkcyjnych jest nas dużo, a że u mnie nie ma postoju, to urlopy planujemy wg siebie co nie znaczy że go w tym terminie dostaniemy. Chciałam sierpień, a prawdopodobnie dostane w lipcu (jest cień nadzieii, że nie), no a M zrobił mi awanture, że czemu sobie tego inaczej nie załatwiłam bo on w lipcu nie dostanie, bo zawsze miał w sierpniu itp. A ja na niego z mordą, że co on sobie wyobraża, że w takim zakladzie jest nas tylu i nie pomiesci wszystkich w sierpniu a produkcja musi isc. On niestety tego nie rozumie, bo pracuje w lokalu (gastronomia), gdzie jest ich kilku i mogą się swobodnie dogadać... No myślałam, że mu sprzedam strzała. Dzisiaj w ramach rekompensaty pomógł mi w sprzątaniu;p

Dxisiaj mój 23dc czyli jeszcze 4 i się wyjaśni czy @ znowu przyjdzie.. Ja jak narazie czuje się nijak, ani tak, ani tak.. Lux, gdzie ty jesteś?
 
reklama
Karola skoro u niego tak elastycznie to chyba może sie dopasować do Ciebie?
U mnie niby zwykły sklep Ale jest nas 8 osób a 3 placówki. I też musimy się wczesnej z szefowa dogadywac o urlopy. Bo jak pójdą 2 w tym samym czasie na urlop to już jest problem z obstawieniem tak żeby każdy kto został miał 2 dni wolne i żeby w każdy dzień która na tych sklepach był.
I mój też nie rozumie czemu nie mogę powiedzieć że chce urlop i już.
 
Karola testuj testuj ....lubię to ;-)
Ehh no oby się poukladalo z urlopami .... ja jeszcze o tym nie myslalam.. bo nie wiem co robić z ta moja praca. ... no ale fajnie ze m .. pomogl ...moj w pracy do 14 ale za to ma poniedziałek wolny ....
 
Hej dziewczyny :) Można do was dołączyć? Jestem na BB chyba o 2012 r. mam 18mies. córeczkę, w październiku zaszłam w drugą ciążę- niestety ciąża obumarła 11tydz... Teraz się otrząsnęłam, ponaprawiałam zęby, trochę schudłam i czuję, że mam siłę, na to aby być w kolejnej ciąży. Zaczęliśmy starania teraz w kwietniu... testować będę dopiero w weekend majowy.. Ale strasznie się tego boję, a co jeśli znów się nie uda? Mam kochaną córeczkę, która była ukojeniem w trudnych chwilach, ale chyba bym nie zniosła jeśli znów by się nie udało... a tak bardzo chcę jej dać rodzeństwo. Bardzo sie cieszyłam na małą różnicę wieku dzieci (jeśli się uda, to dalej bedzie mała) Dzisiaj zaczęłabym 25t.c.
Ale zostawiamy to co było i patrzymy w przód :) Która z was testuje tak jak ja? I jeszcze jedno pytanko (wczesniej nei zwracałam tak na to uwagi) ale czy jak juz jestescie po owulce to uważacie np na alkohol, papierosy? unikacie tego? bo ja już popadam w małe paranoje i nawet jak mam ochote na szklaneczke piwa to boje sie, ze to moze zaszkodzić.... :/
 
Witam

Anula kochana ja jade wlasnie z pracy... ale w koncu jeden dzien wolnego;-) pozniej zaczynam nocki...

Haruna to kciuki zaciskam&&&&

Dziewczyny mam nadzieje ze szybciutko opuscicie ten watek;-)

SeeYou witam;-) podaj date @ wpisze na liste;-) widzisz u mnie jak dobrze pojdzie vedzie 6 lat:/ a mialo byc mniej, nic na to nieporadzimy:/

U nas pogoda nieciekawa:/ chcialam w ogrodzie porobic ale tylka nie wychyle;-)

Do pozniej;-)
 
reklama
Dzieki za miłe przywitanie :)
Julia0903- 6 lat starań? Dobrze rozumiem?
Data niechcianej @ - 3 maja.

No wlasnie, nie popadajmy w paranoje :) dobrze to czasem usłyszec od kogos 'z zewnatrz'


Jest ktoś kto testuje wtedy co ja ?
 
Do góry