reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Moniusia ehh ... tak jak mówisz ....nowy cykl
... ja tam spokojnie 2 lampki wina i mialam miazge .. a zmeczona bylam na maxa .....
Właśnie się szykuje do malowania włosów .... dzisiaj ide na parapetowe do kolegi z pracy a potem na bale .... nie chce mi się poki co ....ale odskocznia się przyda .... stary to się śmieje ze mnie nie pusci ....;-)
 
reklama
Otóż to... :) nie ma co, aż tak się załamywać :) jedyne co mi przeszkadza w pełni funkcjonowania teraz to rozmowa z teściem, że się staramy, żeby mu kopara opadła, bo nie było spotkania z nim, żeby nie mówił " no to tak na poważnie teraz to kiedy zaczniecie się starać..." brrr ;p a ostatnio nic się nie odzywa i nie mam pretekstu ^^ on ma taki charakter, że chce wszystkich ustawiać, śluby itp. i teraz na nas złapał fazę.


Hehe mi też czasami 2 lampki wystarczą :p O, proszę to stary nie idzie z Tobą ^^?
 
Anula rocznik 88 najlepszy ! Wszystkiego najlepszego :) nie testuje dziewczyny , czekam na @ jeżeli nie przyjdzie robię test w poniedziałek , nie chce robic złudnych nadziei . Jeżeli nie przyjdzie a testy beda słabe to wybiorę sie do gina :))
 
Anula rocznik 88 najlepszy ! Wszystkiego najlepszego :) nie testuje dziewczyny , czekam na @ jeżeli nie przyjdzie robię test w poniedziałek , nie chce robic złudnych nadziei . Jeżeli nie przyjdzie a testy beda słabe to wybiorę sie do gina :))
Oooo tak zgadaszam się ;-)
Dobra to czekam do poniedziałku i wierze w to ze ten test będzie tylko formalnoscia ;-)
 
Hej kochane,

no @ lada chwila przylezie, bo już czuję się naprawdę jakbym ją miała, jeszcze rano strzeliłam testa, widok jak zawsze ;] ehh, ale jak sobie pomyślę, że nowy cykl, nowe szanse to mam chęć działać ;)

anula, o proszę, czyli był wczoraj relaxik ;) no i b. dobrze :) ja też miałam chęć na jakieś % ale jeszcze miałam nadzieję, a teraz to już trysła :)

Limonka, piękny przyrost, gratulacje :**
moniusia_ no to tak jak ja @ przyszła ale pójdzie będzie kolejna szansa :)
 
reklama
Do góry