reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
hej ja nie znam sie na przyrostach ale napewno jest ok.ktory to tydz ciaży?ja wczoraj zniknelam bo moj wczesniej wrocil z pracy i pewna produkcja corci byla ....a ze tyle dni nic nie bylo to zolnierzyki powinny dotrzec ze zdwojona sila :) a R po wszystkim oooo masz corka zrobiona zobaczysz wiec trzymam go za slowo :-)
 
Dzien dobry Wszystkim :)))właśnie wracam z przychodni, ten pierwszy wynik 25,9, drugi 97,4. Przyrost jest ok? Chyba dosc duży? Jak sie zaczął u Was weekend?:) miłego dnia:*

Ja Ci jeszcze nie gratulowalam. Wiec nadrabiam.
Gratulacje kochana oby zdrówko Wam dopisało.


Weekend pracujaco. Znaczy zaczynam o 10 czyli mam jeszcze godzinę. Ale z moim dzisiaj jechałam wiec czekam u niego na mój czas.
 
Dzień dobry ;-)
DZIĘKUJĘ ZA BARDZO ZA ŻYCZENIA ;-)

Limonka z takimi wiesciami od ciebie odrazu lepiej .... myślę ze wynik super :-) ciesze się ze się udalo ....

Haruna jaki wynik testu ?

Lux hop hop ?

Moniusia my wczoraj pizze zamowilismy .... bylo winko,piwko kto co woli ;-)

Jugoslawa wczoraj byl 7 dc .... ale to pewnie jakiś wybryk ze strony mojego organizmu ... ;-)

Limonka cos ty nie mam juz testów ovu chociaż z ciekawości bym sprawdzila no ale trudno niech się dzieje co chce ;-)
Mam nadzieje że u kuzynki wszystko dobrze się skończy ..... lekarze ludzie i często się myla .... ja to biorę na nich poprawki .... mam nauczke ale to trochę z innej beczki ....


Karola oby sen byl proroczy ;-)

Jula hehe dobrze ze uswiadomilas m ... no ale trzymam kciuki .... a ty wolny weekend masz ?czy coś pokrecilam ....
 
reklama
Hej kochane,

no @ lada chwila przylezie, bo już czuję się naprawdę jakbym ją miała, jeszcze rano strzeliłam testa, widok jak zawsze ;] ehh, ale jak sobie pomyślę, że nowy cykl, nowe szanse to mam chęć działać ;)

anula, o proszę, czyli był wczoraj relaxik ;) no i b. dobrze :) ja też miałam chęć na jakieś % ale jeszcze miałam nadzieję, a teraz to już trysła :)

Limonka, piękny przyrost, gratulacje :**
 
Ostatnia edycja:
Do góry