reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jugosława, hehe obcykane ciążowe mdłości-szczerze mówiąc to nie mogę się ich doczekać i obyśmy wszystkie wisiały nad kibelkiem i płakały, ale ze szczęścia ^^

karola, mi też się jakiś czas temu śniły, mega widok ... :)

julia, hahaha matko jakie te chłopiska ciemne są :D dobrze, że mój nie powiedział, że też miał jak miał bilans w szkole, haha :laugh2:


A mój mężu pojechał po fast fooda i colę, bo coś nas naszło :) ja już się czuję normalnie, także może nie przyjść @ tak szybko, czyli możliwe, że tak czy owak pośpieszyłam się z testem :p
 
reklama
Haruna to niezle!!! &&&& za ciemniejsze kreski;-) wez jutro zatestuj i wyslij nam foto ocenimy;-)

Moniusia jakie zachcianki;-)

Ja juz wykapana;-) dziecko w lozku, ogarne serial i lece spac ...
 
moniusia: za mną ostatnio hot dog chodzi...taki z prażoną cebulką mhmmm. Smacznego ;) Nas też czasem nachodzi na takie specjały :D

julia: oglądasz jakiś fajny serial? Szukam czegoś na luki w czasie :D Co prawda to prawda...mężczyźni są specyficzni :D Trzymam kciuki za twoje jajniczki, żeby cię za tydzień zaskoczyły ;) Co do jedzenia to chyba coś w powietrzu jest, bo też tak mam :D

małgorzata: pocieszające jest to, że jak się @ skończy to przyjdą płodne dni ;) Jeszcze trochę :)

anula: wszystkiego najlepszego! Oby ta zmiana na liczniku była początkiem nowego, lepszego jutra :) a który masz dzień cyklu? U mnie czasem też szybko pojawia się płodny śluz. Pewnie jakby obserwować do dnia owu to mogłoby się zauważyć różnicę. Działaj działaj :D

madziolina: fajnie, że mały się wyspał i humor ma dobry. Może jednak piątek skończy się milej niż było zakładane :) Udanego wieczoru :)

karola: oby nocka szybko minęła. Może jak odpoczniesz to się lepiej poczujesz. Ja też się zawsze zastanawiam jak to jest, że człowiek przychodzi chwilę przed otwarciem placówki/urzędu a okazuje się, że jest już przed nim kilkadziesiąt osób :| Normalanie to zadziwiające. Mnie kiedyś ktoś polecił, że jak sie chce dostać do lekarza to powinnam przyjść co najmniej 2h przed otwarciem przychodni...i faktycznie jak się poszło o 6 (placówka od 8 czynna) to było się w pierwszej piątce :|

haruna: trzym kciuki za ten weekend ;) Obyś się nam pochwaliła pięknym testem ciążowym :D &&&&&&&
 
Dobry wieczor:*


Haruna, jupi! Widocznie na bete bylo za wczesnie i owu byla pozno, testujesz jutro? Pochwal sie zdjeciem:))


Madziolina, dziekuje :* milego wieczoru ze znajomymi :) a pierwszy wynik nie pojawil sie w necie :( jutro rano tam pojade.


Kamcia, slodzinka z tej Twojej corci:) moglaby Jakies produkty dla dzieci reklamowac z takim usmiechem:D z ta owu to nigdy nic nie wiadomo:) zycze Ci, zeby to byl szczesliwy cykl:)


Moniusia, 35 dc, a jak Ty sie czujesz, mdlosci juz przeszly?(edit: przeczytalam, ze przeszlo. To dobrze, jak ja skoncze moja wiadomosc, to juz jest 10 nowych :)


Jazza, gratulacje!!!! To teraz musi byc jakas premia z tego tytulu :)))


Fruzka :* otwieramy piccolo! :)) dziekuje jeszce raz za Wasze wsparcie I Oczywiscie ja tez caly czas o Was mysle I trzymam kciuki:))


Julia, dziekuje :) a mozesz mnie wpisac na 25.12 :) regeneruj sily Kochana:)


Karola, a co M ma do Twojego urlopu? Zazdrosny, czy co? :) trzymaj sie w tej pracy, oby szybko zlecialo I kuruj sie:*


Anula, a ktory to dzien cyklu? Z tym owu to Chyba wszystko mozliwe... W pierwszej ciazy musialam ja miec miedzy 8 a 10 dc a juz w 26 dc byly dwie grube krechy. jajnik kluja, Jakies inne objawy owu? Masz jeszcze testy owu? Dolaczam sie do zyczen:) wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen!:)


Gosia, przykro mi z powodu @ :( oby szybko sobie polazla.


Jugoslawa, racja, sezon rozpoczety :) a kciuki za pcherzyk ciagle zacisniete:)


Mam od wczoraj mega dola, dowiedzialam sie, ze moja kuzynka ma jakies anomalia pepowiny I dlatego dzieciatko nie rosnie I jest niedotlenione:( jescze te Wstrzasajace informacje o zabitych, porwanych dzieciach, normalnie plakac sie chce, co sie dzieje z tym swiatem:(
 
Ostatnia edycja:
limonka: o kurczę :( Ile to się może złych rzeczy zdarzyć...ja dzisiaj jak oglądałam reportaż o tym ojcu co zabił dziecko to aż mi łzy w oczach stanęły :/ Potem mówili o zabójstwie dziecka we francji...eh tyle zła jest dookoła :( A ta anomalia pępowiny jest jakoś odwracalna? Co się robi, żeby poprawić przepływy?
 
limonka: o kurczę :( Ile to się może złych rzeczy zdarzyć...ja dzisiaj jak oglądałam reportaż o tym ojcu co zabił dziecko to aż mi łzy w oczach stanęły :/ Potem mówili o zabójstwie dziecka we francji...eh tyle zła jest dookoła :( A ta anomalia pępowiny jest jakoś odwracalna? Co się robi, żeby poprawić przepływy?

Ja tez ledwo powstrzymuje sie od placzu jak o tym mysle, to wszystko jeszcze tak blisko nas sie rozegralo, dzielnice dalej.

Dostala leki, tylko, ze to juz dosc zaawansowana ciaza, czytalam troche o tym ,jest szansa, ze wszystko bedzie dobrze, eventualne powiklania to problemy z sercem, nerkami, plucami. Oby malenstwa bylo zdrowe :(
 
limonka: trzeba być dobrej myśli, nic innego pewnie nie pozostaje. Tylko trudno się nie stresować :/ Mam nadzieję, że wszystko się kuzynce ułoży pomyślnie. A co do tragedii w gdańsku to faktycznie jak to tak blisko to człowiek trochę inaczej patrzy :(
 
reklama
Do góry