reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Miss kochana piekny brzusio masz;-)

Ja wizyte mam za tydzien w sobote u gina podejrzec moje jajniki...

Jugoslawa ja teraz trzymam &&&& by samo wszystko peklo;-)

Anula co tam u Ciebie?
Hey kochana .... a wczoraj dpalam od 18 do 21 ....Ogarnelam się i dalej poszlam spac a rano wstać nie moglam.... mula mam ...deszcz pada ... noo a poza tym moj licznik dzisiaj zmienil przebieg ;-) ....
W oczach mam jakoś sucho grr ...musze namoczyc ....
Jutro włosy maluje a coo ;-) ....

Zapodam kawę i czytam co naskrobalyscie ;-)
 
Mam do was pytanie .... wczoraj skonczyla mi się @ a dzisiaj mega dużo sluzu i to takiego jak plodny ! Idealne kurze bialko .... chyba za szybko co ? Zwarjowalam ....
 
Anula88 sto latek;-)
taki sluz to na moje nie jest plodny;-) ale wiesz ekspertem niejestem hehe.
ja teraz tez mam taki sluz...a plodby to jest mega rozciagliwy jak galareta;-)

Jeny dziewczyny wiecie jak ja w domu zajadam ze konoec non stop cos miele w ustach:/
Jestem rowniez padnieta:/ chwile sie drzemki sobie zrobilam...ale chyba sie kapie za chwile i ide z mala spac bo nieogarniam:/

Karola ehh no mam nadzieje ze szybciutko wrocisz do zdrowia!!!
Oby M sobie przyslal wasza klutnie;-)
Mam pytania czy dobrze zauwazylam ze ty same nocki robisz? Czym sie zajmujesz?

Wiecie jak ostatnio sie smialam z M?
Gadam z nim o tym badaniu ze on spoko, bo juz to robil????!!!! Wiec ja w szoku i mysle sobie ze on mysli o czym innym haha.
wiec mu sie pytam jak to mial takie badanie, a on ze jak do wojska szedl to tez musial sie rozebrac i mial badanie;-) jaki on nieogarniety w tych klimatach;-) wiec mu ladnie wytlumaczylam na czym zadanie bedzie polegac...;-)
 
Nie Julka, ja na 3 zmiany pracuje jako operator maszyn w zakładzie produkcyjnym. Akurat w tym tygodniu na nocki trafiłam. Masakra..

Nafaszerowałam się tabsami i wypiłam herbate z cytryną. Troche mnie to otrzeźwiło;) Poszłam dziś spać po 12, bo byłam w straostwie w wydziale komunikacji. Weszłyśmy o 8 (dziś o tej otwierali) i byłyśmy 20 w kolejce;/ 2,5 h czekania. Szło to jak krew z nosa;/ Ja nie wiem czy Ci ludzie spali pod drzwiami, żeby być pierwsi;/
 
reklama
Do góry