reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Zaplanowałabym pobyt w SPA dla wszystkich wetereanek i staraczek:))) Aleeeeeee byłaby impreza:)
Mam kawkę, muszę zaraz sprzątać, dajcie mi kopa w tyłek!

o taaaaaaaaaaaaaak!!!
taaaak !!
taaaaak!!!
wygrywaj szybciutko-w te pędy :))))))))

jak palce ????


Kasiia zapewniam Cię ,że mnie wiatr nie zdmuchnie-ja jak ta boja nad morzem-nic mnie nie ruszy :-D

Zjola aleeee laseczka z Ciebie w tej skórzanej kurtce
świetnie kochana -trza żyć :))

Nikusia się babki rozpisały co :szok:
juz niedługo lipiec -nadal &&& trzymam za wizytę!

Kinga ja nie wiem jak się zmienia nazwę -a może wejdz jeszcze raz i jest opcja edytuj..

Balbinka- przyjedź ,macaj :))jest po czym ;))))

Błonka no wygrali Portugalczycy ..cóż poradzić
miłego dnia z babcią -babcie zawsze coś dobrego robią do jedzenia :))


byłam w pracy na solarium i kawce z dziewczynami -pośmiałysmy sie ,pogadałyśmy..
czas wieszać pranie bo wstawiłam przed wyjazdem i zabieram się do rozwieszania od pół h:sorry2:
 
reklama
ja to raczej nie pomogę mimo najlepszych chęci.
właśnie mój głłodommorr wrócił z obozu. przemoknięty cały! ide robić mu jedzonko. ogarnąć jego rzeczy i mykam do pracy. ale sie nie chce. posiedziałabym jeszcze z wami. z druga kawusią. fajnie tu u was. wy fajne jestescie
 
Co do meczu.... Gdyby nie Euro...to ja :sorry2::sorry2: pojęcia bym nie miała kto to jest Ronaldo...serio!!!
Ale jak go zobaczyłam to, moja pierwsza myśl była taka "brak chłopakowi pokory"...ma talent, zapewne od "Kogoś" go dostał i chyba powinien miec w sobie trochę więcej skromności i właśnie pokory. Cóż są ludzie i ludzie tak?
Natomiast z wczorajszej fryzury to mało z sofy nie spadłam jak odebrał piłkę główką a ten ulepek mu nie drgnął nawet :-D:-D:-D

Mama - kochana my już nadziei sobie nie robimy. Jest tyle wspaniałości wokół nas, tyle marzeń do spełnienia, że nie chcemy już życ tylko od jednej do drugiej woulacji, od jednej wizyty do drugiej. Chcieliśmy wiedziec dlaczego nie zachodzimy w ciąże? I WIEMY...a to, że bolesne bo jednak do spełnienia ale nie w naszym zasięgu .....to już inny rodzaj smutku.
Idziemy 4 lipca i na pewno będziecie jednymi z pierwszych, które będą znały relację :tak:
:tak::tak:
Kinia - ja też nie pomogę bo do takich rzeczy tępa jestem jak nie wiem...

A JA JUŻ PODDASZE OBLECIAŁAM :-p...lecę odgruzowac szafę...
 
a ja już kuchnie i salon wysprzątałam na błysk :tak: teraz przedpokój, jedna łazienka, druga łazienka i nasza sypialnia :baffled: za piętro chyba się jutro wezmę, chyba że rozpędu nabiorę ;-)

Jeszcze mnie czeka dziś przeglądanie ponad 500 fotek, wybieranie, obrabianie :baffled:
 
lecę do pracy. pogodnego popołudnia wam życzę laseczki mimo wszystko!! uściksy!
odezwę się jutro z poranną kawą. i pączkiem, chciałoby się powiedzieć. ale nie!!!
 
Balbinka ja też tak lubię z rozpędu robić :))
powodzenia kochana ,jak zrobisz dzis to jutro masz czas dla menża :-D
proszę pogłaskać Dynię i nadal &&&&& za Pyzę :)

Carolaaaa do ro-bo-ty!!! marsz! ile można leżeć :-p
raz dwa..
raz dwa!!

Kasiia do jutra-nic nie wspominamy o paczkach!!!:rofl2:
 
reklama
caro ja dzis zjadlam pączka i mam wyrzuty sumienia.... bo ta moja kluska rosnie i rosnie.. niedlugo brzuch mi peknie...... zaczne jesc owoce z mala iloscia cukru i wode pic.. bo urodze king konga!
 
Do góry