reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Carolaaa a ta kumpela kiedy Ci przeleje kasę???
się porobiło...

Błonka-wszystkie!!
o tym ,że Rosjanie tez przegrali a mają dalej do domu:-D
że jeszcze tylko po pysku dostaną i moga wracać :-D
że Kwiatkowi kinder niespodzianka się należy:)))
Ty to umiesz :)))



zjadłam 3 pyzy z mięsem:sorry2: 3....
popiłam wodą i to musi starczyć na jakiś czas:sorry2::blink:


jadę poZuzę bo zaraz gimbus przyjedzie a potem po Domisia.
 
Błonka - to tobie dzisiaj trzeba życzenia składać? Oj, ups ... Wszystkiego najlepszego i szczęśliwego rozwiązania :tak:, a karnąć na razie Ci się nie dam dla dobra Zosi :tak:

Balbinko - nigdy nie siedziałaś na motórku? Ja to uwielbiam. Na zloty, to już jeździłam, jak miałam 17 lat, ech ...

Kasiia - a jaki macie ten motorek, że boisz się jeździć?

Kinga - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Carol - SPA, ja chcę!!! Ale by było bombowo, już sobie wyobrażam:-D

Mama - poprawka, kurteczka nie skórzana, tylko ze specjalnego nieścieralnego materiału :) Ale, jak ok, to ok :)

juliana - witaj :)

Koralokowa - gdzie ty, bo chcę te zdjęcia wy ... pip, wrrrrrr

Lecę, bo pierogi rozgotuję!!!!!!!!
 
zjola no wlasnie nie trzeba, bo pisze ze nie obchodze imienin, a poza tym byly wczoraj.. tylko zdziwilo mnie to, ze od meza tofifi dostalam :p
ale on ogolnie jakis dziwny ostatnio.. pamietal o imieninach swojej tesciowej nawet gdzie ja zapomnialam.... :-D

Dobra, ale po porodzie sie karnę, ok? :) :p
 
witajcie!!!

jak dzisiaj cały dzień w rozjazdach:(

ale najważniejsze ma 3 ogromne pęcherzyki, dzis lub jutro owulacja!!!! mąż obiecał dziś trzy podejscia:zawstydzona/y:
w pon ide tylko sprawdzić czy pękły. ale jakas taka nadzieja sie we mnie objawiła po tej wizycie. lekarz zartowal ze jak dobrze pojdzie to trojaczki będą. maz na wiesc o tym zrobiła lekko zdziwiona minę:)

mama: piwko wczoraj super, mały redsik, ale od dzis juz koniec z alkoholem!:)
zjola: motor świetny, raz w zyciu takim jechalam i zabawa była super. nawet meza kiedys namawialam, ale on szybkiej jazdy nie lubi;-) oczywiscie mialam na mysli motor:)
julianna: mam kolezanke ktora po wycieciu polipa zaszla w ciążę, nieplanowana, a wiem ze sie ostro zabezpieczali. gin im wyjasnil ze po tym zabiegu po prostu szanse ogromnie wzrastają
 
Andromeda - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Co do motorku, to my szybko nie jeździmy. Średnia 80 km/h, to jest taki motor do szwendania a nie dziczenia :-D
 
reklama
koralikowa: ja z samochodem ma ciagle numery, oczywiescie zwiazane z pami3cia, a raczej jej brakiem, w markecie nie raz na parking lecialam zeby sprawdzic czy zamknelam na pewno, raz juz w lozku lezalam i tez cos mnie naszlo, z 4 pitro w pizamkach, ale polecialam.
a twój ok był dziś?

kinga: miala niedano hsg, wiem ze pół roku po tym badaniu szanse wzrastają. mi niestety nie pomoglo, wiec pewnie chodzi o cos innego u mnie,
dostalam dzis metformax na wyregulowanie męskich hormonów, coś nowego!
 
Do góry