reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Blbinka zresztą nieważne która ma imieniny. najlepszego wszystkim się przyda, co nie? tego nigdy dość. hehe!
u ciebie też napewno wszystko będzie dobrze. znajdzie sie jakieś rozwiązanie. z perspektywy czasu wszystko wygląda inaczej:happy:
 
He he dziewczyny ;-) ja imieniny miałam 29.05 ;-)

Kasiia, ja się nie poddaję, o nie. tylko widzisz, kasa nas blokuje od dalszych działań. 10-12tyś. a jeszcze z długów do końca nie wyszliśmy. Ale... moja babcia intensywnie gra w lotto i obiecała, że jak wygra to odpali nam działkę :-D;-)

Chlebek rośnie, a ja jak zombie :baffled: drugą kawę piję i zasypiam na stojąco :nerd:
 
kurcze nie mogę znalezć kabla do telefonu. po remoncie nic nie mogę znalezć. bo wstawiłabym wam zdjęcie jak mój piesio śpi na łózku z głowa na poduszce. nie wiedziałam, że pies tak może kregosłup wyprostować. hehe. poprawa humoru gwarantowana. jak się pisze 'humor'? chwilowe zaćmienie umysłu mam. tłumaczę sobie ze to od pogody. a kazde wytłumaczenie jest dobre
 
Kasiia - bo my intensywnie co roku spędzamy chwile wolne na mazurach :tak: ale 8 km od Ostródy...
Balbinka- TO NAJLEPSZEGO DLA BABCI NIECH WYGRA KOBITKA A CO :tak::-)
Carol -
daj Ci Boże tylko nie wtedy co Babcia Balbinki bo tak to wiesz ;-);-) nie to, żebym materialistka była ale nas tu sporo i jak widzisz ...jasna cholera wszystkie jednakowo zadłużone i wołamy JEEEEESZCZE :rofl2::happy2::-D
 
caro ja bym obdarowala wszytskich na in vitro z watku a potem na wyprawki kasy uzyczyla... eh marzenia z lotkiem...ooo SPA.. no po porodzie by sie przydalo
 
reklama
dziewczyny otworzyłam nowy wątek o hsg ale źle wpisałam nazwe kuźwa.... :/// można to jakoś zmienic? kto mi w tym pomoże? qrde.... :\

???? :zawstydzona/y:
 
Do góry