reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
KAHAKA POWINNOŚĆ UCZYNIONA-5 głosów oddane ;))
no u nas też lipa z pogodą ..
dzwoniłam już do dziewczyn z pracy ,żeby wstawiły wodę na kawę -jadę na solarium i wypijemy kawusię ,pogadamy bo od 11 maja klientki ..
 
Wstałam wstałam :D juz dawno ale najpierw sniadanko, prysznic, dojechac do rodzicow musialam. bo z babcia sie umowilam ze jej dzis towarzystwa dotrzymam poki mama w zpracy nie wroci :) :pmaz mnie przed swoja praca podrzucil zeby autobusem nie jechala :) a wczoraj dostalam pyyszne tofifi od niego... ja oczy, a on mowi ze mam imieniny hehehe dobre nawet nie wiedzalam :D bo ja imienin nie obchodze, nie wiem jakos nie mam zwyczaju :)

portugalia wczoraj wygrala :( boszzzz szkoda mi pepickow :( ronaldo cieszyl jape.. a on nie mial jakiejs operacji plastycznej? bo na zdjeciach z przed "50 milionow" wygląda inaczej zupelnie...

koralikowa autko stoi?

mama co do zelu na glowie, my sie zatsanawialismy jak ronaldo wczoraj strzelil glowka gola... i ze mu sie zel na glowie nie "zlamal" ;]

kahaka dzis troszke chlodniej.. moze spacerek agatce zrobi dobrze. GLOSIKI ODDANE!!!! :)

kawaaaa :) zapraszam :) i paczek :)
 
Błonka, u nas od 4 dni pogoda do dupy, o upałach nie ma mowy, leje bez przerwy. Dziś na razie nie pada, ale w każdej chwili może lunąć, więc chyba nie zaryzykuję spaceru.
zjola, o kurczaki, ale czad! Od razu sobie pomyślałam, że facetom na pewno się podoba taka kobitka na motorze :-)

Ja mam dziś znowu z Agatką przeboje - histerie i ryki od rana. Już mi ręce opadają, boli mnie wszystko od noszenia jej, wczoraj to ryczałam razem z nią.
 
reklama
Hello :-)

Kahaka, głosy oddane :tak:

Mama, ja do Ciebie mam bliżej niż do Caroli, więc kiedyś podjadę i osobiście pokażę palcem gdzie jesteś piękna, tylko wiesz... będę musiała całą Ciebie obmacać, co na to Twój mąż!? :szok::zawstydzona/y:;-)

Zjola, najlepszego... :confused::sorry2: ja dziś niewyspana i średnio kumata :zawstydzona/y::sorry2: ale motórrrrrrrr super :-) wiesz, że ja nigdy nawet nie siedziałam na "dwóch kółkach" :rofl2:

Błonka - jak nie obchodzisz imienin, jak obchodzisz ;-) Najlepszego kochana! :-D

Kwiatuszq, &&&&&&&&&&& za szybką i bezbolesną wizytę :tak:

Ja zmykam do kuchni zagniatać chlebek, potem sprzątanko, obiadek i mężuś powinien już być :-D
 
Do góry