reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

ZJOLAAAAA,ALE JAZDA BEZ TRZYMANKI:))
super i masa &&&&&&& ,cała masa kochana :) niech sie uda!!
udnie ;)
a jak endo-urosło jeszcze??
ile brałas Clo po 1 na dzień czy po 2 tabletki?


Kwiatek no na latawca to pogoda git..

Błonka-leżysz ??;-)


my ogladalismy z Tomem Zmierzch na dvd i wcinalismy lody:-)
 
reklama
coś o sobie. staramy się drugi cykl tak na poważnie. z tym, że nie zabezpieczaliśmy się już od około dwóch lat i nic z tego, nie pilnując dni płodnych i wogóle. ale zaczęłam już się martwić.
mam 12letniego syna. no i o niczym innym nie potrafie już myśleć jak o rodzeństwie dla niego. fiksuję już
 
kasiia witaj, my staramy się z mężem od września 2009 roku i nic.... ale nie tracimy wiary :] Dobrze trafiłaś!

mama to że nie ma śluzu płodnego nie oznacza że nie bedzie owu. Czarodziejka tak własnie zaciążyła, sucho jak na pustyni i też się dziwiła...a zaciążyła i ma maksymilinka!!!:tak:

zjola
no super!!!! pewnie się uda!!!! oj 3mam!!! &&&&&&


My z M popiwkowaliśmy
oglądamy tv....
Dzień zleciał miło:)
 
dziękuję wam za miłe przyjęcie dziewczynki. fajnie, że do was trafiłam. no i że mnie przyjęłyście.
wy już tak długo się znacie i dużo o sobie wiecie. super.
samo to, że ktoś rozumie nasze problemy już podnosi na duchu, co nie?
właśnie wróciłam ze spacerku z pieskiem. zimno jak nie wiem co! a przytulić się nie ma do kogo kurcze. dziś mam 17dc i jeszcze mnie jajnik pobolewa. :crazy:
 
reklama
Do góry