reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
zjadłam dzis hot doga na orlenie i kurna cały dzien mi sie on przypomina (odbija)

racja wszystkie nas łaczy jedno pragnienie
a u mnie zimno meza wygonilam zeby przepalił bo zmarzłam na spacerze z psami
 
hej
zjola, plemniczki już pewnie doleciały do jajeczka hehee &&&&&&&&
mama, fajny dzionek miałaś. U nas dalej zimno, nawet na spacerze nie byłyśmy :confused:
kasiia, a Ty jak tam, jakieś badania robiliście, czy na razie "na luzie" się staracie?
Koralikowa testuj, bo kopne w d...:-p
Carol, widzę, że u Ciebie tez dzionek fajnie minął ;-)
lopciu, cześć! A gdzie na wycieczce byłaś, bo nie doczytałam?
 
help: jak się pozbyć jaskółek, sztuk dwie...wleciały do budynku i za cholerę nie chcą wyleźć...

sprobuj przyczepic blisko gniazda kawalek folii aluminiowej, powinno je ostraszyc.
albo wiatraczek przyczep, taki dla dziecka...
one nie są niczemu winne.
nie powinno sie ich krzywdzić.

albo poprostu gniazdo spłukać kercherem jeżeli dopiero budują wogóle.
 
aha no chyba że tak...

zdarza się


u nas kobieta karmi gołębie w bloku na 4pietrze.... ptaki jej srają na parapet i wogóle pełno ich ma tam a jak okno uchyli to jej do domu wchodzą i już nie raz widziałam jak *******o.....e nie mogły wyleźć na zewnątrz... jakaś chora ta kobieta.
 
reklama
Do góry