reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
dzien doberek

zjola alez wiesci...echhh bliznieta wow &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kasi witaj nowa kolezanko,,rozgosc sie:)

U mnie 9dni bez @...po terminie....zonk:((( nie wiem co sie dzieje....
moze ja menopauze przechodze,,,hmmm
 
w wolnych chwilach sobie tu zaglądam i czytam troszkę. żeby nie być taka zielona. ale narazie wykumałam, że bardzo ciekawe rzeczy tu piszecie laski. kazda ma inną historię, a jednak łączy nas coś. to samo pragnienie. wszystkie szukamy choć odrobiny zrozumienia. już mnie to podnosi na duchu. bo to czekanie jest dołujace niesamowicie.
i też trzymam mocno kciuki za koleżankę Zjolę!!
 
szkoda, że nikogo tu nie ma. popisałabym sama do siebie. ale często sobie tłumacze różne rzeczy i przetłumaczyć nie umiem. a z tępymi osobami nie lubię rozmawiać...:confused:
 
Kasiia w weekendy zawsze mniejszy ruch:tak:

Carolaaa cześć ..jak tam ,była rozmowa z mężem o odstawieniu antyków????

Zjola dzisiejsza porcja &&&&&&&&&&&&&&& za zajście:tak:

Koralikowaaaaa sikaj !!!:-)

Lopop fajnie,że juz jesteś:tak:



my bylismy na 2 festynach,jeden u Zuzy w szkole a drugi w miejscowości mojej szefowej i robiłam tatuaże z henny przez 2 h a Tom z dziećmi atrakcje zaliczali-jazda konikiem,dmuchany zamek,trampolina,malowanie wielkiego obrazu,noszenie jajka na łyzce iiiiiiitttttttdddddd:-D
pogoda dopisała:tak:


pozdrawiam wszystkie :happy2:
 
Witajcie
przepraszam, nie odzywalam sie, ale brakuje mi towarzystwa osob z podobnymi przezyciami.
życzę Wam też miłego dnia,
my mamy dziś rocznicę ślubu, więc dzień jest wyjątkowy
Pozdrawiam
wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta, my z M też czerwcowi jesteśmy
szkoda, że nikogo tu nie ma. popisałabym sama do siebie. ale często sobie tłumacze różne rzeczy i przetłumaczyć nie umiem. a z tępymi osobami nie lubię rozmawiać...:confused:

kochana nie jest tak źle wierz mi

... moje plany na niedzielę wygladały tak że posiedzę z Wami na necie, ale zasnęłam i w ogóle jakąś taka jestem śpiąca non stop żebym nie była po @ to bym pomyślała że w ciąży jestem:confused:

Koralikowa a zrobiłaś chociaż test????
 
reklama
Do góry