reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Dzięki Błonka;)))
my co prawda juz daliśmy na luz i odpuszczam temat ,ale dzierganie jest to wiesz..może kiedyś ...chyba ,że u mnie menopauza za rogiem to mogę sobie pomarzyć..

ale ,że z Wami sie zrzyłam to wlatuję raz po raz:-p
 
mamita... menopauza.. AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Kochana... no wiesz.. ja się nie mogę tak śmiać bo mi szyjka się skróci.. kobieto proszę Cię :p nie dobijaj mnie! :*
 
Carola, no to jednym słowem SUPER :-D (może te moje kciuki nie są tak do końca lewe ;-))

Dziewczyneczki wszystkie moje kochane, ja zmykam z psiakami na dłuższy spacer, moja mama zaraz będzie u nas i zostaje do niedzieli i w ogóle miło weekend się zapowiada :tak:

Buziaki i pewnie do poniedziałku :-)
 
Byłam u weta zawiesc kał od naszego gada i kurna zawołał mi 100zł za badanie kału na obecnosc pasozytów kurna frajer ale zapłaciłam tak to jest jak debile sie na niczym nie znaja i musza wysyłac dalej moj zalamany i na mnie wk bo tyle kasy za takie gowno za przeproszeniem
 
mama, ale się uśmiałam, weź się ogarnij z ta menopauzą, ahahaha :rofl:
kwiatuszku, no tak to jest niestety, że najwięcej kasy się wydaje na ***** hehehe
Błonka, musisz leżeć cały czas, czy wstajesz trochę? Ja tylko do kibla wstawałam...Brrr, jak sobie przypomnę ten czas, to...ech.

Moje dziecko ma dziś gorszy dzień, marudzi okropnie. Mają nas dziś odwiedzić obie babki :-D to może jej się poprawi :)
 
kahaka ja leze, a jak juz dostaje fisia to tak na pol lezaco siadam troszke, do kibelka i na posilki siadam do stolu bo w lozku jesc nie umiem za bardzo, chyba ze mi podstawia milion poduszek do ulozenia sie w lozku :p

a Agatka jak zobaczy tyle kobitek to jej sie poprawi :) kazda babeczka lubi zjazd wiedźm :D
 
Ostatnia edycja:
ale mnie tu stawiacie do pionu...ale tak własnie powiedział mi gin..."obraz kliniczny jajników wskazuje na menopauze":szok:
walczę ,,ale to walka z wiatrem.

Kahaka pogłaskać Agatkę..a babcie będą mogły sie wykazac w uspokajaniu:-p


Błonka- ja z Zuzą musiałam lerzeć ze względu na łozysko przodujące-wiem jak jest ciężko...trzym się :tak:

Kwiatek no tak...kasa idzie..teraz najważniejsze,żeby pasożytów nie było ..bo jak bedzie trzeba leczyć to znów kasa;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry