reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Mary fajnie,że wlatujesz do nas;)) widzę ,że ślub się szykuje -super!!

Mama - tak, szykujemy sie na kwiecien lub maj 2014 - suwaczek odlicza do 10 maja 2014, ale teraz jeszcze myslimy nad kwietniem... :-) Moj M. oswiadczyl sie w dniu moich urodzin! :-):-) Dzieki, kochana! :-) A co do Ciebie... Wiesz, ze ginekolodzy na wielu kobietkach stawiali juz krzyzyki, a one jednak rodzily dzieci! Nie trac wiary! Gin swoje, a Ty rob swoje. ;-)
 
witam się z Wami:)

Mary u nas wsio okey:)
w małżeństwie si..
dzieci zdrowe..
Bono wnosi dużo radości..
ogólnie wszystko jest dobrze:)
tylko wiesz ....kasy mogłoby być więcej :))) ale to jak u każdego myślę..

fajnie,że szykujesz sie do slubu i bedziesz panią żoną :)
ukochaj swoje słoneczko :)



babeczki udanego dnia- u nas wieje jak nad morzem :szok:albo jak halny w górach:szok:

Zjola -zachodź :)))&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dziewczyny, chcialam zyczyc wszystkiego, co najlepsze dla Waszych dzieciaczkow w Dniu Dziecka, i tych w brzuszkach, i tych, co sa z nami, i tych, co dopiero beda!



Z czescia z Was znam sie z innych watkow, a tym, ktorch nie znam, mowie "czesc"! :-) I trzymam mocno kciuki za Wasze staranka!


Pozdrawiam!
witaj kochana:))) BUZIAK WIELKI DLA CIEBIE I ŚLICZNOTKI


Dziewczynki miłego weekendu


mama tak my przed starankami jakoś tak... czekam na płodniejsze dni ;-) Ty też działaj! U ciebie jest chyba 11-12dc dziś jak dobrze pamietam. Powodzenia rybko!
zjola &&&&&&&&&&&&&&&&& cały czas!
 
Dzieńdoberek :)

Słuchacie jestem mega szczęśliwa
Dwa pęcherzyki pękły!!!!!!! Pękły najprawdopodobniej w noc po inseminacji, czyli lepiej być nie mogło. Na obrazie usg jest wszystko w idealnym porządeczku, teraz czekamy na finał!!!!! Jest szansa na bliźnięta :eek::eek::eek:

Ściskam Was wszystkie i buźka !!!!!
 
reklama
zjola to super
a u mnie ten cykl jakis dziwny piersi niby wogole nie powiekszone jak zawsze przed @
i owu chyba byla pozniej niz zwykle wiec cykl pewnie sie wydłuzy.

mamita u mnie tez wiatr wieje a moj sie cieszy pozniej jedzie puszczac latawca
 
Do góry