reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Carolaaa pacze ,pacze co tam wynalazłaś :)))
jakbym to wczoraj pisała a to juz ponad rok jak wątek jest..

ale ..tak jak pisze Kwiatek-damy radę...damy......tylko czasem to zwątpienie cholerne się wkrada..

a Ty Carolaa złap oddech poi siłowni-fajnie ,żeś wytrwała..



ja już po prysznicy i peelingu..siedzę na kanapie,dzieci bajkę oglądają i zaraz spać..


Kora??????????

Nikusia ?????????

Bree,Palemka ???????????
 
Heja! Heja!
mama - dzieki za pamiec :*
Nie mam czasu ani czytac ani pisac niestety.
Przeczytalam troszke wstecz tylko.
Zjola - trzymam kciuki za endo,
Za dzidzie Bree (?) trzymam kciuki zeby nie wylazla zbyt szybko.
Carola - 3maj sie! Dasz rade wszystko zniesc! &&&&&&& za chudniecie
No i w ogole mysle o Was i trzymam kciukasy.
Sama troche sie wstrzymuje ze wzgledu na projekt i ful roboty... HSG odsuniete do czasu znalezienia nowego szpitala, bo w tym co bylam zapisana sa tak chamscy lekarze i pielegniary, ze nie mam ochoty im sie tam "rozkraczac" i "oddawac".
Buziaki!!!
 
Jestem jestem mamita si :tak::-) Byłam też w ciągu dnia ale coś tu pusto było:confused2:
No ja jak zwykle już na odkurzaczu pojeździłam...a co ?...w sumie dziecko pyta mamo a to dziś znowu sobota:eek::eek:...no ale ja nie mogę no... jak mi coś się nie podoba to muszę no...
:-p
Mało tego mój kolega ogrodnik 5 pięknych berberysów mi dziś przywiózł i już je zasadziłam..także :tak: łapki od łopaty odjęłam....dziecię pod prysznicem i ja zaraz dołączam.
Kochane moje tym samym miłego wieczoru... ja dziś samotnie z młodą:baffled:
Carol??? Czyżby coś jednak teges :tak::-)
Kora
haj :-) pewnie, jak szpital i lekarz do bani to ja też bym nie chciała. Ja jeszcze tydzień i wizyta...ehhh pierwszy raz doczekac się nie mogę wizyty u ginekologa no masakra :-D
Głowa mi pęka...czyżby zmiana pogody :confused:
 
Nikusia nie wiem, nie wiem...niby nie chcę ale skręca mnie na widok dzieci...jak schudnę i będzie u nas ok finansowo to się wezmę...
 
Witajcie kochane Weteranki. Wychylam się z krzaków żeby Wam trochę fluidków zostawić.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Częstujcie się :-))
U nas spokojnie, remont C.O. musimy robić na gwałt i trochę załatwiania w związku z tym mamy. Poza tym czas leci jak szalony. Mała już fika aż miło, już ma ponad 45 cm - także kawał baby.
Jeszcze tydzień w pracy i idziemy na L4 - będziemy wtedy do Was częściej wpadać ;-)

Korcia, to u Błonki mała się wyrywa falstartem na świat. Moja jakoś siedzi. Szyjka zamknięta na cztery spusty.
Błonka trzymaj się. Zaciskaj nóżki żeby kruszynka jeszcze trochę podrosła w brzuchu.

Karola, Mama, Nikusia kciuki trzymam za wasze nie-starania - aby jednak czymś zaowocowały ;-)

Zjola dla Ciebie specjalna porcja ~~~~~~~~~~~~~~~~ - bierz, dziewczyńskie!
I słuchaj Mamy, ona dobrze radzi z tymi kwasami Omega3,6 - może trochę wyhodujesz tego endo.

Pozdrawiam Was ciepło. I ściskam :-*
 
reklama
Do góry