reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Konga - dzisiaj mam wizytę na 19.50 i zobaczymy, co pokarze USG. Może ustalimy termin IUI. Mnie się wydaje, że lekko pobolewa mnie prawy jajnik ale może sobie to wmawiam? Normalnie owu powinnam mieć 1-go lub 2-go czerwca ale po Clo coś się może przesunąć.
 
reklama
zjola, no wlasnie podniesc cisnienie... ciezko, kawa nie, mocna herbata tez nie bo kofeina... w ogole mialam herbate ograniczac i pic owocowe... ;/ ciezka sprawa, dzis tez slabe cisnienie :( ale za poltorej h mam wiyte u ginki to moze cos poradzi
 
witam po pracy:)

Balbinka- dziękuję ..
i tulę kurcze mać ....mi się w tym cyklu spóźniła 5 dni i też nadzieja była-mam cykle 25,26dniowe a ten był 31 dniowy...

Zjola &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę u gina i piękne info na temat pęcherzyków i grubego endo!!

Błonka &&& za wizytę.

Kwiatek- dzięki ...
faktycznie ,jak teściu tak robi to nie ma co ogarniać:baffled:


Carolaaa dzięki w imieniu Zuzki:-)



u nas skwar jak cholerka !! dobrze ,że miałam spuszczone rolety i plisy w domu to się nie nagrzało..na ogrodzie nie da się siedzieć a to już 16.00 słonko powinno mniej palić...


pozdrawiam wszystkie pozostałe babki-Nikusię ,Kingę ,Lopop,Kahakę ,Wikulę i kogo tam jeszcze:-D
 
No ja wróciłam od gina......
jakoś bardzo szczęśliwa nie jestem bo muszę leżeć, szyjka się skróciła i jest miękka, jak do 15 czerwca się pogłębi to szpital mnie czeka ;/
dostalam skierowanie na badanie cholestazy czy czegos tam z tym pieczeniem skóry brzucha.. i żelazo mi przepisała na hemoglobine bo spada na łeb i szyje... luteina dowcipnie i magnez i do wyra... także drogie Panie... trzymajcie kciuki żeby się młoda za wcześnie tu do nas nie wybrała, bo głowką bardzo napiera na moją szyjkę....
 
hejA

Ja kupilam auto Opla vectre....i sppoko,,jeżdze..moj wyjechal na dwa tyg...za granice znowu...sama z malym,..

mama ooojoj matko,,,az oczy wytrzeszczylam,jak to sie skonczylo....echh
kora wspolczuje.....piecze pewnie,,ałć...


A mnie boli dzisiaj zajebi,,.scie w prawym rogu pod cyckiem,,w zebrach,ze oddychac nie moge,,normalnie jak stara baba,,polamana jeste,,.nie wiem czy jutro z lozka wstane...echh

Błonka &&&&&
Balbinku buuuu szkoda:((
mamita ppiekne foty...

Carol
popiłaś??

Ja mam 3 dni spoznieia @..nawet sie nie nastawiaM,,TYLKO CZEKAM NA NIA:((
 
JESTEM I JA...późno to późno ale jestem :-)
MAMA Twój ogród to balsam na moje serce...pięknie ...ja sama kocham grzebac w ziemi więc doceniam tą piękną robotę :tak:
Kinia, zdawaj relację jak po pikniku?
Zjola czekamy na wieści o stanie Twoich pęcherzyków i terminu IUI
Błonka - to bardzo prosimy stosowac się do zaleceń ginki, co by Zonia za wczesnie nam się tu nie pojawiła...trzymaj się, łykaj co trzeba i będzie dobrze:tak:
Ja dziś miałam dzień świstaka z biegunką w pracy...byłąm taka zła, wku#%#$%$#^&*&..... itd..:wściekła/y:, "K" latały jak anioły...no mówię Wam, że takiego beznadziejnego dnia dawno nie miałam...dosłownie miałam ochotę pierdzielnąc drzwiami zostawic ten *******nik i wyjśc...
Wróciłam do domu i wyrzyłam się na grabkach i wyrywaniu zielska. Mam dziś piękny 3 dzień cyklu, żadnych skrzepów, żadnego bólu, leciuteńkie krwawienie....no BOSKO...i tym optymistycznym akcentem kończę...ŻYCZĄC MIŁEJ, DOBREJ NOCKI:tak:
 
reklama
mama, ogród cud, miód i orzeszki :-D
zjolencja, no i jak tam?
Błonka współczuję Ci...Ja leżałam od 29 tygodnia, myślałam, że mnie szlag trafi, tym bardziej, że ciągle byłam sama. Będziesz miała jakieś towarzystwo? A jak długą masz szyjkę?

Ściskam wszystkie i lecę do wyrka ;-)
 
Do góry