reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

zjola jak tam opowiadaj!!!! :)

u mnie okey
wczoraj fajnie było ale pikniku nie zrobili tylko w sali.
dzieci pieknie spiewały i mówiły wierszyki:)
mam kilka zdjec ale nie mam czasu zgrać.
Biore sie za robote
maszyna czeka.
 
reklama
Witam się z rana ;-)

Zjola!!! Jak tam po wizycie???

Widzę, że spora część z nas ma nie za fajne humory ;-) Mnie Dzień Mamy mocno dobił, bo kilka osób wprost mnie zapytało CZEMU JA NIE CHCĘ DZIECI??? :szok: Poryczałam się oczywiście i zakupy w markecie robiłam z gilami w nosie i pod nosem :zawstydzona/y::confused2:

Staram się o tym wszystkim nie myśleć, naprawdę. Ale no kurcze nie da się...

A! Nie powiedziałam jak tam w Serbii, nie pytacie no to opowiem ;-):-D
Generalnie super fajnie! Rakija, rakija, rakija... hehehe ;-) Randka na miejscu się odbyła, ale kawalera Dyni przywieźliśmy ze sobą i odbyło się jeszcze kilka randek u nas na ogrodzie ;-) Za 3 tygodnie jedziemy do Rumunii i po drodze lekko zbaczając z trasy odwozimy chłopaka :tak:
Dlatego teraz mam taki sajgon, bo moi chłopcy nie bardzo tolerują gościa i muszę głaskanka, spacerki i miłość mą "matczyną" rozdzielić na jeszcze jednego sierściucha ;-)

No nic, ja uciekam. Muszę podjechać na bazarek, może uda mi się jeszcze kupić sadzonki pomidorów, bo moje pierwszy raz od tylu lat padły :-(
 
Cześć babeczki :)

Zdaję relację z wczorajszego USG w 9-tym dniu cyklu. Są dwa pęcherzyki. Jeden 19 mm a drugi 14 mm. Tu jest wszystko ok ale niestety endometrium do bani 5,5 mm. Możliwe, ze mój organizm tak zareagował na clostylbegyt.
Jutro mam następne USG, żeby sprawdzić czy to francowate endometrium przyrosło.
Jeżeli będzie zbyt cienkie nie będzie w tym miesiącu IUI i będę brała inne leki stymulujące. W związku z tym znowu wszystko się przesunie, bo mój M wyjeżdża na 5 tygodni. Następne IUI może więc być w sierpniu :(

Buziam wszystkie bez wyjątku, tylko czasu troszkę brak na pisanie.
Pojutrze napiszę, co wyszło na jutrzejszym USG. Mam je dopiero o 21 :szok:
 
zjola życzę ci aby wyniki były lepsze
kurka że tak to trzeba czekać... i jeszcze twój wyjeżdża ech....
czekamy wiec do jutra, trzymaj się kochana
 
BALBINKA HAJ:-)
No nareszcie jesteś bo już myślałam, że gdzieś tam Cię wcięło...
Kochana nie przejmuj się, ludzie nie mają pojęcia o uczuciach staraczy, plotą trzy po trzy i sądzą, że rozumy wszystkie pozjadali...
MASAKRA...olej!!!
ZJOLA - &&&& MOCNO.... bo czasem wcale małe endonie oznacza, że nic się nie zaloguje tam u Ciebie. Także ja bym nie rezygnowała :tak:Tym bardziej, że Clo mogło bardzo pozytywnie wpłynąć na jakość Twoich pęcherzyków. Mam na 28 dni taką koleżankę...
Ja dziś tylko plamka jedna mała :-)...więc jest super...
 
zjola bedzie dobrze
Balbinka to super moj wczoraj ogladal psiaki wnecie tak bym chciala jeszcze jakiegos ale musimy brac to pod uwage ze myslimy o dziecku a mamy troche male mieszkanie ale napewno jak pojdziemy na swoje to kupimy jakiegos jeszcze
 
witam się po pracy:))

Zjola tak-to może byc wina Clo bo on bardzo upośledza endo niestety:-(
współczuję Ci takich wieści...
a łykasz coś na endo??
kwasy omega 3
acard
wit B complex b100


Kahaka dzięki :) każda chwilę spędzam w ogrodzie wiosna i latem i dopieszczam:)przesadzam ;)
podlewam :) gadam :) a roślinki rosną :)



pozdrawiam wszystkie babki..


Carolaaaa co tam ?? bieżesz udział w konkursie??
 
reklama
witam..
jest tu wiele z nas ,które staraja sie ponad rok,dwa,trzy.....i sie nie udaje..niektóre z nas maja dzieci inne walcza o pierwsze...

może tu powspieramy sie nawzajem bo powoli nie mamy sie gdzie podziać...

zapraszam wszystkie dziewczyny które staraja sie długo aby tu był nasz azyl:tak:
tu nikt nam nie napisze-WYLUZUJ TO ZAJDZIESZ...PO CO CI KOLEJNE DZIECKO JAK MASZ PROBLEM Z ZAJŚCIEM i takie tam...
mam nadzieje,ze Weteranki -Dinozaury sie odezwą:-D:-D
sama czuje sie jak dinozaur na wątku staraczek 2011-wszystkie z którymi zaczynałam przygodę starań już pozachodziły,porodziły i zapomniały ,ze w ciązy byly a ja wciąż walczę...

Weteranki-wyjdzmy z krzaków:tak::-):-):-)

Ha! Paczaj Mamita, dopiero co Ci mówiłam, żebyś przerwę zrobiła...ehhhhhh życie...
Nie wszystkie Staraczki zaszły, ja jeszcze jestem...może niedługo się wezmę w garść i do boju...?....
Narazie jeszcze czekam.
 
Do góry