reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

witam wszystkie razem i każdą z osobna :tak::-)

Ja dziś mam dzień pt."plewienie". Warzywa już zrobione, teraz kwiaty i na koniec tujki zostawiam :dry: muszę poszukać jakiegoś preparatu co by nie szkodził tujom a przepędził trawę :wściekła/y: dałam ciała, bo przed sadzeniem drzewek mogłam położyć włókninę, a tak mam 146szt. do plewienia :sorry:
Zjola &&&&&&&&&&&&&&& za endo i owocny cykl :tak:

&&&&&&&&&&&&&&& za nas wszystkie, żeby każdej z nas spełniło się to największe marzenie :rolleyes:

Carola, ode mnie poszedł "lajk"
;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poprasoane posprzatane jeszcze przesadzanie kwiatkow ale to jutro
Balbinka jak ja bym chciala miec co pelic oststnio sie wzielam za ogrod chcielismy z m zrobic cos posadzic itp ale najpierw trzeba porzadek zrobic poukladalismy rupiecie a tesciu spowrotem wyciagnel wiec dalismy sobie luz alkoholik p...
 
Kwiatuszq, to nie ma sensu... wystarczy jak jedna osoba ma to gdzieś. Wy się napracujecie a potem ktoś na waszych oczach będzie to niszczył, nie ma nic gorszego :no:
 
Hejka babki!

Mama - nic nie biorę, bo niczego mi gin nie zlecił. To był 9-ty dzień cyklu a ja zwykle owu mam w 12-tym do 15-tego. Wczoraj zrobiłam test owu, czyli w 10-tym dniu cyklu i był negatywny. Znaczy się dzisiaj owu na pewno nie będzie. Wieczorem powtórzę test i zobaczę jaki wynik. Gin mówił, że ewentualne IUI w czwartek lub piątek. W 5 dni może endo jednak podrośnie. Brakowało 2,5 mm. Jutro napiszę, co wyszło na USG.

Pozdrawiam was wszystkie moje kochane i dziękuję za wsparcie :tak:
 
yhyy :cool2::-D jeden z moich ulubieńców, ciasteczkowy potwór ( będąc dzieckiem uwielbiałam ulicę sezamkową)


Dziś pracuję do 13
już niedługo :))
 
reklama
Do góry